Porziņģis gūst 15 punktus «Celtics» uzvarā NBA mačā Toronto

Latvijas basketbolists Kristaps Porziņģis pirmdien guva 15 punktus Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) mačā, kurā viņa pārstāvētā Bostonas "Celtics" komanda izcīnīja uzvaru. "Celtics" viesos ar rezultātu 105:96 uzvarēja Toronto "Raptors" basketbolistus, sagādājot pretiniekiem ceturto zaudējumu pēc kārtas.

(papildināts ar Dāvja Bertāna komandas zaudējumu)
Porziņģis laukumā pavadītajā 31 minūtē un 54 sekundēs realizēja vienu no četriem tālmetieniem, vienu no diviem divpunktu metieniem un 10 no 12 soda metieniem. Viņa kontā bija arī sešas atlēkušās bumbas, divas rezultatīvas piespēles, divi bloķēti metieni, sešas kļūdas un četras piezīmes, noslēdzot maču ar +/- rādītāju +2.

Toronto "Raptors" - Bostonas "Celtics" spēles epizodes

"Celtics" rindās rezultatīvākie ar 22 punktiem katrs bija Deriks Vaits un Džrū Holidejs, kurš arī iekrāja septiņas rezultatīvas piespēles, bet 19 punktus, 14 bumbas zem groziem un sešas rezultatīvas piespēles pievienoja Džeisons Teitams.

"Raptors" komandā 24 punktus guva Ārdžejs Barets, kamēr vēl 21 punktu iekrāja Imanuels Kviklijs.

"Celtics" ar 31 uzvaru 40 spēlēs ieņem pirmo vietu Austrumu konferencē un nākamo maču aizvadīs trešdien, kad savā laukumā tiksies ar Sanantonio "Spurs".

Bez Dāvja Bertāna laukumā pirmdien zaudēja Oklahomasitijas "Thunder", kas viesos ar 105:112 piekāpās Losandželosas "Lakers" basketbolistiem. Bertāns pēc trenera lēmuma laukumā nedevās. Dāvis kopš gadumijas ir spēlējis tikai vienu minūti vienā spēlē.