Porziņģis gūst 19 punktus «Celtics» uzvarā; Bertānam nepilna minūte laukumā NBA spēlē

Latvijas basketbolists Kristaps Porziņģis piektdien guva 19 punktus Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) mačā, kurā viņa pārstāvētā Bostonas "Celtics" komanda guva uzvaru. "Celtics" mājās ar rezultātu 126:97 uzvarēja Jūtas "Jazz" basketbolistus.

Porziņģis laukumā pavadītajās 26 minūtēs un 54 sekundēs realizēja vienu no trim tālmetieniem, trīs no četriem divpunktu metieniem un 10 no 12 soda metieniem. Viņa kontā bija arī piecas atlēkušās bumbas, divas rezultatīvas piespēles, viens bloķēts metiens un trīs piezīmes.

Bostonas komanda mājās ir uzvarējusi sezonā visās 17 aizvadītajās spēlēs, atkārtojot rekordu, ko "Celtics" sasniedza 1957./1958. gada sezonā.

"Celtics" rindās rezultatīvākais ar 30 punktiem bija Džeisons Teitams, bet otrs rezultatīvākais ar 19 punktiem bija Porziņģis. "Jazz" komandā 17 punktus guva Lauri Markanens.

Bostonas "Celtics" - Jūtas "Jazz" spēles epizodes

"Celtics" ar 27 uzvarām 34 spēlēs ieņem pirmo vietu Austrumu konferencē.

Latvijas basketbolists Dāvis Bertāns piektdien piedalījās NBA spēlē, kurā viņa pārstāvētā Oklahomasitijas "Thunder" komanda piedzīvoja zaudējumu. "Thunder" viesos ar rezultātu 115:124 zaudēja Bruklinas "Nets" basketbolistiem.

Bertāns laukumā pavadīja 51 sekundi, kuras laikā neiemeta vienu izmesto tālmetienu.

"Thunder" rindās rezultatīvākais ar 34 punktiem bija Šejs Gildžess-Aleksandrs, bet 20 punktus pievienoja Džeilens Viljamss. "Nets" komandā pa 23 punktiem guva Niks Klekstons un Spensers Dinvidijs.