Porziņģim NBA spēlē 20 punkti «Celtics» uzvarā pār Bertānu un «Hornets»

Latvijas basketbolists Kristaps Porziņģis pirmdien Šarlotā guva 20 punktus Bostonas "Celtics" uzvarā pār Dāvja Bertāna pārstāvēto Šarlotas "Hornets" Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) mačā. Spēlē, kurā "Hornets" mājās ar 104:118 piekāpās "Celtics", mājinieki piedzīvoja trešo zaudējumu pēc kārtas, bet Bostonas klubs svinēja otro uzvaru pēc kārtas.

Porziņģis laukumā bija 30 minūtes 16 sekundes, kuru laikā realizēja piecus no septiņiem divpunktu metieniem, vienu no trim tālmetieniem un septiņus no astoņiem soda metienus. Viņa kontā arī septiņas atlēkušās bumbas, piecas rezultatīvas piespēles, bloķēts metiens, kļūda, piezīme un +/- rādītājs +11.

Kristapa Porziņģa (pa kreisi) un Dāvja Bertāna statistika "Celtics" un "Hornets"...
Kristapa Porziņģa (pa kreisi) un Dāvja Bertāna statistika "Celtics" un "Hornets" spēlē

Bertāns 22 minūtēs 42 sekundēs laukumā realizēja vienīgo divpunktu metienu un divus no pieciem tālmetieniem, kā arī izcīnīja vienu atlēkušo bumbu, sakrāja rezultatīvu piespēli, pārķertu bumbu, bloķētu metienu, divas piezīmes un +/- rādītāju -15.

Rezultatīvākais uzvarētāju rindās ar 26 punktiem, 11 atlēkušajām bumbām un astoņām rezultatīvām piespēlēm pa 25 punktiem guva Sems Hauzers un Džeisons Teitams, kura kontā arī desmit atlēkušās bumbas, bet 19 punktus, deviņas atlēkušās bumbas un piecas rezultatīvas piespēles sakrāja Deriks Vaits.

Mājiniekiem Mailzs Bridžess nodrošināja 26 punktus un izcīnīja 11 atlēkušās bumbas, kā arī veica astoņas rezultatīvas piespēles, bet 23 punktus un septiņas atlēkušās bumbas sakrāja Grants Viljamss.

Šarlotas "Hornets" - Bostonas "Celtics" spēles epizodes

"Celtics" ar 59 uzvarām 75 spēlēs ieņem pirmo vietu līgā, bet "Hornets" ar bilanci 18-57 ir 13. vietā Austrumu konferencē.