Porziņģis gūst 24 punktus «Celtics» uzvarā NBA mačā; Bertānam 14 punkti «Hornets» zaudējumā

Latvijas basketbolists Kristaps Porziņģis piektdien guva 24 punktus Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) mačā, kurā viņa pārstāvētā Bostonas "Celtics" komanda izcīnīja uzvaru. Latvijas basketbolists Dāvis Bertāns piektdien guva 14 punktus NBA spēlē, kurā viņa pārstāvētā Šarlotas "Hornets" komanda piedzīvoja zaudējumu

"Celtics" savā laukumā ar rezultātu 138:110 uzvarēja Dalasas "Mavericks" basketbolistus, gūstot desmito panākumu pēc kārtas.

Porziņģis laukumā pavadītajās 29 minūtēs un 25 sekundēs realizēja četrus no astoņiem tālmetieniem, četrus no sešiem divpunktu metieniem un visus četrus soda metienus. Viņa kontā spēlē pret karjerā iepriekš pārstāvēto "Mavericks" bija arī sešas atlēkušās bumbas, divas rezultatīvas piespēles, viens bloķēts metiens un divas piezīmes.

"Celtics" rindās rezultatīvākais ar 32 punktiem bija Džeisons Teitams, bet 25 punktus pievienoja Džeilens Brauns. "Mavericks" komandā 37 punktus guva Luka Dončičs.

Bostonas "Celtics" - Dalasas "Mavericks" spēles epizodes

"Celtics" ar 47 uzvarām 59 spēlēs ieņem pirmo vietu Austrumu konferencē.

"Hornets" viesos ar rezultātu 114:121 zaudēja Filadelfijas "76ers" basketbolistiem.

Bertāns laukumā pavadīja 19 minūtes un 40 sekundes, kuru laikā realizēja četrus no 10 tālmetieniem un vienu no diviem divpunktu metieniem. Viņa kontā bija arī viena atlēkusī bumba, divas rezultatīvas piespēles un viena piezīme.

"Hornets" rindās rezultatīvākais ar 27 punktiem bija Mailss Bridžess, bet 19 punktus pievienoja Niks Ričardss. "76ers" komandā 33 punktus guva Tairīss Maksijs.