«Metta/LU» ar neizšķirtu pret RFS futbolistiem noturas virslīgas četriniekā

"Metta/LU" sestdien savā laukumā nospēlēja neizšķirti 1:1 pret Rīgas futbola skolas (RFS) futbolistiem un saglabāja 4.vietu Latvijas virslīgas turnīra tabulā, liecina organizatoru informācija.

(papildināts ar FK "Jelgava" uzvaru)
Laukuma saimniekus 39.minūtē vadībā izvirzīja Adamu Abdulahi, bet virslīgas debitantiem RFS, kam galvenā trenera pienākumus piektdien pārņēma Krievijas speciālists Oļegs Vasiļenko, neizšķirtu 51.minūtē panāca Darjus Kazubovičs.

Devītās kārtas pēdējā spēlē Latvijas kausu ieguvusī FK “Jelgava” sestdien mājās ar 2:1 pārspēja “Riga” FC vienību, abus vārtus iesitot otrajā puslaikā. Viesus 13.minūtē ar realizētu 11 metru soda sitienu vadībā izvirzīja Roberts Savaļnieks, turpretim jelgavniekiem 70.minūtē neizšķirtu atjaunoja Daniils Turkovs. "Riga" FC cerības nopelnīt vismaz punktu izgaisināja Andrejs Kovaļovs, kurš 86.minūtē precīzi sita no 11 metru atzīmes.

Ar deviņās spēlēs iekrātu 21 punktu līderi ir FK "Ventspils", kas par diviem punktiem apsteidz tuvākos konkurentus Jūrmalas "Spartaku". Trešo vietu ieņem FK "Liepāja" ar 16 punktiem un trīs punktu pārsvaru pār "Metta/LU". RFS futbolisti ir piektie ar 11 punktiem.

FK “Ventspils” ceturtdien ar 2:0 pārspēja pērnās sezonas čempionus FK “Liepāja”, savukārt Jūrmalas "Spartaks" piektdien izbraukumā ar 2:0 uzveica virslīgas pastarīšus BFC "Daugavpils".