Raidījumi
29. marta diskusijā "Kas notiek ar Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio apvienošanu?" piedalās finanšu ministrs Arvils Ašeradens ("Jaunā Vienotība"), Saeimas Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas priekšsēdētāja Ieva Brante ("Apvienotais saraksts"), Kultūras ministrijas parlamentārais sekretārs Ritvars Jansons (Nacionālā apvienība), kā arī Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes priekšsēdētājs Jānis Siksnis, Latvijas Radio žurnālists Aidis Tomsons, Latvijas Universitātes Filozofijas un socioloģijas institūta vadošais pētnieks Mārtiņš Kaprāns un "Cobalt" juriste Kristīne Rāviņa.
22. marta diskusijā "Kas notiek ar dabasgāzes iepirkumiem Latvijai un Skultes termināļa projektu?" piedalās bijušais ekonomikas ministrs Jānis Vitenbergs (Nacionālā apvienība), Ministru prezidenta parlamentārais sekretārs Jānis Patmalnieks ("Jaunā Vienotība"), Ekonomikas ministrijas valsts sekretārs Edmunds Valantis, "Latvenergo" valdes priekšsēdētājs Mārtiņš Čakste, Latvijas Bankas Ilgtspējas virziena vadītājs Edvards Kušners, "Skulte LNG Terminal" ģenerāldirektors Renārs Miķelsons un biedrības "Zaļā brīvība" Klimata un ilgtspējīga patēriņa eksperte Lilija Apine.
15. marta diskusijā "Kas notiek ar Kariņa valdības "nesaudzīgo cīņu pret korupciju", novēršanas un apkarošanas plānu?" piedalās Saeimas deputāti Edmunds Jurēvics ("Jaunā Vienotība") un Igors Rajevs ("Apvienotais saraksts"), Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) Politikas plānošanas un komunikācijas pārvaldes priekšniece Anna Aļošina, KNAB priekšnieka vietniece izmeklēšanas darbību jautājumos Ineta Cīrule, Ģenerālprokuratūras Korupcijas apkarošanas koordinācijas nodaļas virsprokurors Māris Leja, partijas "Progresīvie" ģenerālsekretāre Liene Gātere, "Sabiedrības par atklātību – Delna" pētnieks Olafs Grigus un "Providus" pētniece Līga Stafecka.
8. marta raidījuma ''Kas notiek Latvijā?'' pirmajā daļā "Kas notiek ar kultūras darbinieku un ministra domstarpībām par kopdzīves statusu un iekļaujošu sabiedrību?" piedalās kultūras ministrs Nauris Puntulis (Nacionālā apvienība) un aktrise Marija Luīze Meļķe, kas, vēršot uzmanību uz viendzimuma pāru tiesiskā statusa problēmām, atteicās pieņemt balvu "Lielais Kristaps" kā gada labākā aktrise.
1. marta diskusijā "Kas notiek ar 2023. gada valsts budžeta projektu Saeimā?" piedalās 14. Saeimas deputāti – Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētājs, bijušais finanšu ministrs Jānis Reirs ("Jaunā Vienotība"), šīs pašas komisijas deputāti Artūrs Butāns (Nacionālā apvienība), Andris Šuvajevs ("Progresīvie") un Viktors Valainis (Zaļo un Zemnieku savienība). Opozīcijā esošo partiju "Latvija pirmajā vietā" pārstāv frakcijas priekšsēdētājs Ainārs Šlesers, bet "Stabilitātei!" – Aleksejs Rosļikovs. Raidījumā piedalās arī iekšlietu ministrs Māris Kučinskis (''Apvienotais saraksts'').
22. februāra diskusijā "Kas notiek ar starptautisko un Latvijas drošību gadu pēc Krievijas iebrukuma Ukrainā?" piedalās Aizsardzības ministrijas parlamentārais sekretārs Jānis Eglīts (Nacionālā apvienība), bijušais aizsardzības ministrs Artis Pabriks ("Latvijas attīstībai"), Rīgas Stradiņa universitātes Politikas zinātnes katedras Eiropas studiju fakultātes vadītājs, Latvijas Ārpolitikas institūta asociētais pētnieks Mārtiņš Daugulis, Latvijas Bankas Pētniecības daļas vadītājs Kārlis Vilerts, Latvijas Radio 4 galvenā redaktore Anna Stroja un režisors Intars Rešetins.
15. februārī diskusijā "Kas notiek un notiks ar Krievijas pilsoņu uzturēšanās atļaujām Latvijā?" piedalās iekšlietu ministrs Māris Kučinskis ("Apvienotais saraksts"), Saeimas Nacionālās drošības komisijas priekšsēdētājs Jānis Dombrava (Nacionālā apvienība), kā arī Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes priekšniece Maira Roze un Baltijas sociālo zinātņu institūta pētniece Inese Šūpule, latviešu valodas kursu pasniedzējs Aleks Dobrovoļskis, zvērināts advokāts Vilis Sruoģis, kurš 14. Saeimas vēlēšanās kandidēja no partijas "Stabilitātei!" saraksta. Tagad viņš sagatavojis pieteikumu Satversmes tiesai par Imigrācijas likuma pārejas noteikumu atbilstību pamatlikumam. Tāpat raidījumā piedalās Ksenija Andrijanova, kas nesen ieguvusi Latvijas pilsonību, un Olga Petkeviča, kas Saeimā bija iesniegusi iniciatīvu par pērnruden pieņemtās Imigrācijas likuma normas atcelšanu.
8. februāra diskusijā "Kas notiek ar valsts budžetu 2023.gadam: kas nolemts valdībā, kas jādara Saeimai?" piedalās finanšu ministrs Arvils Ašeradens ("Jaunā Vienotība"), iekšlietu ministrs Māris Kučinskis ("Apvienotais saraksts"), Nacionālās apvienības valdes loceklis Imants Parādnieks, Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas deputāts Andris Šuvajevs ("Progresīvie"), Rīgas domes priekšsēdētājs Mārtiņš Staķis un Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības priekšsēdis Egils Baldzēns.
Diskusijā "Kas notiks ar Krievijas un Baltkrievijas sportistiem olimpiādēs un citās sacensībās?" piedalās izglītības un zinātnes ministre Anda Čakša (''Jaunā Vienotība''), Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) prezidents Žoržs Tikmers un ģenerālsekretārs Kārlis Lejnieks, Latvijas Sporta federāciju padomes prezidents Einars Fogelis, vieglatlēte Gunta Vaičule, Latvijas Bobsleja un skeletona federācijas ģenerālsekretārs, 1984. gada ziemas olimpisko spēļu bronzas medaļas ieguvējs Zintis Ekmanis, kā arī Starptautiskās Hokeja federācijas padomes loceklis Viesturs Koziols un vairākkārtējais olimpisko medaļu ieguvējs, bijušais svarcēlājs un politiķis Viktors Ščerbatihs.
25. janvāra diskusijā "Kas notiks pēc valdības lēmuma: cik maksāsim par elektrības pārvadi un sadali?" piedalās klimata un enerģētikas ministrs Raimonds Čudars (''Jaunā Vienotība''), Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš, enerģētikas konsultants, bijušais SPRK loceklis Gatis Ābele, uzņēmumu grupas "AJ Power" vadītājs Roberts Samtiņš un Latvijas Atjaunojamās enerģijas federācijas valdes priekšsēdētājs Jānis Irbe. "Augstsprieguma tīklu" pārstāv uzņēmuma valdes priekšsēdētāja Gunta Jēkabsone, bet "Sadales tīklu" – valdes priekšsēdētājs Sandis Jansons.