Sports / Florbols

Latvijas florbolisti ceturtdien "Arēnā Rīga" ar 11:1 pārliecinoši pieveica Kanādas valstsvienību pasaules čempionāta pusfinālā par 9.vietu un saglabāja izredzes nepadarīt turnīru savās mājās par neveiksmīgāko valstsvienības vēsturē. Finālspēlē par 9.vietu Latvijas izlase sestdien plkst. 19.30 dosies laukumā pret Slovākiju, un arī šo spēli tiešraidē rādīs LTV7 un lsm.lv.

Florbola izlases iejutušās Rīgā un ne par ko nesūdzas

Rīga šonedēļ ir pasaules florbola galvaspilsēta - jau sākušās izšķirošās spēles pasaules čempionātā. Trešdien tika izspēlētas astotdaļfināla cīņas, savukārt ceturtdien jau notiks pirmās ceturtdaļfinālu spēles. Komandas jau aptuveni nedēļu atrodas Rīgā un ir šķietami labi iedzīvojušās, tāpēc Latvijas Radio lūkoja noskaidrot, kā pasaules labākie florbolisti jūtas Latvijas galvaspilsētā.

Latvijas florbola izlase izslēgšanas pirmajā kārtā trešdien "Arēnā Rīga" pēc pamatlaika cīnījās neizšķirti 5:5 ar Dānijas valstsvienību un pasaules čempionāta ceturtdaļfinālista noteikšana turpināsies pagarinājumā. Ja arī pagarinājumā uzvarētāju nenoteiks, izšķiroša būs pēcspēles metienu sērija.

Latvijas florbola izlase pasaules čempionāta astotdaļfinālā trešdien "Arēnā Rīga" ar 5:2 pēc otrās trešdaļas ir vadībā pret Dānijas valstsvienību. Spēlē, ko tiešraidē var redzēt LTV7 un lsm.lv, tikai uzvarētāji saglabās izredzes uz augstākām vietām turnīra noslēgumā.

Latvijas florbolistiem pret Dāniju jācīnās par uzvaru bez iespējām atkāpties

Līdzšinējās trijās spēlēs pasaules čempionātā Latvijas florbola izlase palika bez uzvarām un trešdien vakarā "Arēnā Rīga" astotdaļfināla mačā pret Dāniju komandai nepieciešama uzvara, lai turpinātu cīņu par augstākajām vietām. Spēles sākums paredzēts plkst. 19.30 un to tiešraidē varēs redzēt LTV7 un lsm.lv.

LFS prezidents Pētersons: Gribam «pārsist» florbola čempionāta apmeklētības rekordu

Latvija ir pārsniegusi pasaules čempionāta florbolā atklāšanas spēles rekordu, pulcējot 8011 skatītājus. Pārspēts arī pirmās dienas apmeklētāju rekords. Taču pie tā Latvijas Florbola savienības (LFS) prezidents Ilvis Pētersons nevēlas apstāties – viņš vēlas, lai pārsniegts būtu arī visa čempionāta apmeklētāju rekords, kas līdz šim ir bijis nepilni 105 tūkstoši skatītāju.

Zviedrijas florbola izlase pārliecinoši uzvar Čehiju

Astoņkārtējā pasaules čempione florbolā Zviedrijas valstsvienība otrdien ar 8:4 uzvarēja spēcīgo Čehijas izlasi, kura svētdien sagrāva Latvijas florbolistus, liecina organizatoru informācija.