Bērziņš pirms došanās uz Pekinu pārslimoja Covid-19. “Nevar just, ka esmu slimojis,” Latvijas Radio atzina sportists, taču piebilda, ka redzēs, kāda būs forma uz pēdējiem apļiem, bet pagaidām slīdot labi.
“Pagaidām jūtos labi. Stress nav pārņēmis. Jūtos ļoti ikdienišķi… nevar teikt, ka ikdienišķi, bet pagaidām esmu saglabājis mieru,” piebilda sportists.
Fizisko formu viņš uzturējis visu laiku, slimības laikā gan tika izlaisti ledus treniņi, bet arī pēdējā laikā pirms došanās uz Pekinu paslidojis Nīderlandē.
Kā savu stabilāko distanci Reinis min 1500 metrus. Gaidāma gan ļoti liela konkurence un sīva cīņa – garā distancē viss var notikt.
Krūzebrgs atklāja, ka šobrīd cenšas daudz nedomāt un darīt to, ko darījis iepriekš. Viņa prioritāte ir pēc iespējas labāk sagatavoties, lai nebūtu kļūdu. Treniņus sportisti aizvadījuši gan treniņu hallē, gan sacensību hallē, un tieši otrajā vēl notiekot eksperimenti ar ledu. Pašam Robertam labāk patīk vidēji ciets ledus – ja pārāk mīksts, slidas iegrimst ledū un neslīd uz priekšu, ja pārāk ciets, tad uz spiedienu izlūzīs.
Roberts centīsies pieturēties pie tās pašas taktikas, kuras līdz šim, un cer tikt TOP10 vai TOP15 labāko sportistu vidū.
Šorttreka trenere Evita Krievāne atklāja, ka organizācija Ķīnā ir labāka nekā pirms četriem gadiem Dienvidkorejā. Laba atmosfēra valdot arī olimpiskajā ciematā. Tiesa gan, varot nedaudz pasūdzēties par ēdienu, jo katru dienu ir viens un tas pats – rīsi, un pēc izvēles dārzeņi un gaļa. Tas ātri apnīkot.
Runājot par Reini, Krievāne atzina, ka pirms saslimšanas ar Covid-19 viņam bijusi ļoti laba forma. Abiem sportistiem šī ir olimpiskā debija. Abi ir jauni un augsta līmeņa sportisti. Trenere uzskata, ka iekļūšana TOP15 jau būtu ļoti labs sasniegums.