Porziņģis gūst 20 punktus «Celtics» uzvarā; Bertānam 12 punkti «Hornets» panākumā

Latvijas basketbolists Kristaps Porziņģis piektdien guva 20 punktus Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) mačā, kurā viņa pārstāvētā Bostonas "Celtics" komanda izcīnīja uzvaru. Latvijas basketbolists Dāvis Bertāns piektdien guva 12 punktus NBA spēlē, kurā viņa pārstāvētā Šarlotas "Hornets" komanda izcīnīja uzvaru.

"Celtics" mājās ar rezultātu 101:100 uzvarēja Sakramento "Kings" basketbolistus.

Porziņģis laukumā pavadītajās 24 minūtēs un 27 sekundēs realizēja abus tālmetienus, piecus no astoņiem divpunktu metieniem un visus četrus soda metienus. Viņa kontā bija arī 11 atlēkušās bumbas, divas rezultatīvas piespēles, divas pārtvertas bumbas, viens bloķēts metiens un trīs piezīmes.

"Celtics" rindās rezultatīvākais ar 21 punktu bija Peitons Pričards, bet 20 punktus pievienoja Porziņģis un 17 punktus guva Džeisons Teitams. "Kings" komandā 40 punktus guva De’Ārons Fokss, bet lietuvietis Domants Sabonis sakrāja 16 punktus, 16 atlēkušās bumbas un sešas rezultatīvas piespēles.

Bostonas "Celtics" - Sakramento "Kings" spēles epizodes

"Celtics" ar 61 uzvaru 77 spēlēs ieņem pirmo vietu Austrumu konferencē.

"Hornets" mājās ar rezultātu 124:115 sakāva Orlando "Magic" basketbolistus.

Bertāns laukumā pavadīja 19 minūtes un 58 sekundes, kuru laikā realizēja divus no pieciem tālmetieniem un visus trīs divpunktu metienus. Viņa kontā bija arī četras atlēkušās bumbas un četras piezīmes.

"Hornets" rindās rezultatīvākais ar 32 punktiem bija Brendons Millers, bet 23 punktus pievienoja Mailss Bridžess. "Magic" komandā 32 punktus guva Paolo Bančero.