Bļugera pārstāvētā «Canucks» ar Šilovu rezervē zaudē NHL izslēgšanas turnīra spēlē

Latvijas uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Vankūveras "Canucks" otrdien mājās ar 1:4 piekāpās Nešvilas "Predators" vienībai, kas Nacionālās hokeja līgas (NHL) Rietumu konferences ceturtdaļfinālā panāca neizšķirtu 1:1. Laukuma saimniekiem rezerves vārtsarga lomā bija Artūrs Šilovs.

Bļugers spēlēja 13 minūtes (12:50), vienu reizi meta pa vārtiem un uzvarēja vienā no pieciem iemetieniem, kā arī nopelnīja pozitīvu lietderības rādītāju +1.

Vankūveras komandā vienīgos vārtus guva Ņikita Zadorovs, otrajā trešdaļā samazinot rezultāta starpību līdz 1:3.

Vankūveras "Canucks" - Nešvilas "Predators" spēles epizodes

Šilovs spēli noskatījās no rezervistu soliņa, bet "Canucks" vārtos Keisijs Desmits atvairīja 12 no 15 metieniem. Šilovu iekļāva komandas pieteikumā spēlei vārtsarga Tečera Demko gūtā savainojuma dēļ.

Konferences pusfinālu sasniegs komanda, kas sērijā gūs četras uzvaras, saglabājot iespēju turpināt cīņu par Stenlija kausu. Nākamā spēle notiks piektdien Nešvilā.

Otro uzvaru Austrumu konferences ceturtdaļfinālā otrdien guva Floridas "Panthers", kas bez Latvijas aizsarga Uvja Balinska pieteikumā ar 3:2 pagarinājumā pieveica Tampabejas "Lightning" un sērijā ieguva 2:0 pārsvaru.