Latvijas futbola Virslīgas spēle "Riga FC" - "Valmiera FC"

Latvijas sieviešu kausa izcīņas pirmajā pusfināla spēlē "Latgols" ar 33:22 pieveic "Salaspils SS" handbolistes

Pasaules čempionāts hokejā. Polija - Latvija

Latvijas hokejisti smagā cīņā uzveic poļus pasaules čempionāta startā. Spilgtākie notikumi

Latvijas hokeja valstsvienība sestdien pirmajā spēlē pasaules čempionātā ar 5:4 pagarinājumā uzvarēja Polijas izlasi, grupas kārtu sākot ar smagā cīņā gūtu panākumu.

Polijas izlase trijās trešdaļās pa reizei izvirzījās vadībā, savukārt latvieši trīsreiz panāca neizšķirtu. Piecas minūtes pirms pamatlaika beigām Latvijas izlase pirmoreiz pārņēma vadību, ko noturēt gan nespēja. Pamatlaiks beidzās neizšķirti 4:4, taču savu pārākumu Latvijas izlase pierādīja pagarinājumā, vārtus gūstot Kasparam Daugaviņam.

Vārtus pamatlaikā Latvijai guva Roberts Mamčics, Rodrigo Ābols, Kaspars Daugaviņš un Rihards Bukarts.

Balsojuma par Latvijas izlasē labāko spēlētāju mačā pret Poliju rezultāti

Pagarinājumā iespējas bija abām komandām un pa reizei ripa trāpīja pa vārtu konstrukciju, līdz Daugaviņš pielika uzvaras punktu.

Kaspars Daugaviņš gūst uzvaras vārtus

Poļi pirmo spēli pasaules čempionāta elitē pēc 22 gadu pārtraukuma prata pārvērst par nopietnu pārbaudījumu Latvijas valstsvienībai.

Polijas izlase atklāj rezultātu

Vadībā Polijas izlasi pirmajā trešdaļā izvirzīja Kšištofs Maciass, pēc kura metiena no laukuma stūra ripa rikošetā starp Elvja Merzļikina kājsargiem ieslīdēja vārtos.

Roberts Mamčics panāk 1:1

Izlīdzinājumu Latvijai pāris minūtes pēc otrās trešdaļas sākuma panāca Mamčics, atsisto ripu no patālas distances raidot tukšā vārtu stūrī.

Poļi otro reizi izvirzās vadībā

Tomēr arī otro trešdaļu ar vienu vārtu pārsvaru noslēdza poļi - vēl viens viņiem labvēlīgs rikošets, un Kamils Valega panāca savai komandai 2:1.

Rodrigo Ābols otro reizi panāk izlīdzinājumu

Latvijas izlase pēdējā trešdaļā revanšējās skaitliskajā mazākumā, ātru uzbrukumu noslēdzot Ābolam.

Polijas izlase gūst savus trešos vārtus

Vēl līdz trešā perioda vidum Polijas izlase atguva vadību, no vārtu priekšas ātru triecienu noslēdzot Maciasam.

Pēc video skatīšanās ieskaita Latvijas trešos vārtus

Latvijai trešo vārtu guvumu tiesneši sākotnēji neieskaitīja, bet pēc trenera Harija Vītoliņa pieprasītā video noskatīšanās atzina, ka cīņā vārtu priekšā noteikumi netika pārkāpti un Daugaviņa vārti jāskaita.

Rihards Bukarts pirmo reizi izvirza vadībā Latviju

Pamatīgu spiedienu vainagoja eleganti Riharda Bukarta vārti, ļaujot Latvijai panākt 4:3.

Ceturtais vārtu guvums ļauj Polijai panākt neizšķirtu

Polijai vēl viens labvēlīgs rikošets ļāva Mateušam Brikam trīsarpus minūtes pirms pamatlaika beigām izlīdzināt rezultātu.

Teksta tiešraides arhīvs

Grupas kārtas turpinājumā Latvijas hokejistiem Ostravā būs jāspēlē pret Franciju (12. maijā), Kazahstānu (14. maijā), Vāciju (15. maijā), Zviedriju (18. maijā), Slovākiju (19. maijā) un ASV izlasi (21. maijā). Grupas četras spēcīgākās komandas iekļūs ceturtdaļfinālā. Čempionāta medaļnieki Čehijā kļūs zināmi finālspēlēs Prāgā 26. maijā.

Visas pasaules čempionāta spēles tiešraidē var redzēt LSM.lv.