BK "Ventspils" izcīna bronzas godalgas Latvijas basketbola līgā

Latvijas Čempionāts regbijā R7

Latvijas čempiopnāts jūdzes skrējienā

Maratona uvertīra: Kudlis un Velvere kļūst par Latvijas čempioniem jūdzes skrējienā

"Rimi" Rīgas maratona pirmajā sacensību distancē Kristers Kudlis un Līga Velvere sestdien Rīgas ielās izcīnīja Latvijas čempiona titulu jūdzes skrējienā.

Kudlis finišēja pēc četrām minūtēm un 13,95 sekundēm, kas viņam ļāva par 1,29 sekundēm apsteigt tuvāko sekotāju Latvijas rekordistu Ņikitu Bogdanovu. Bronzas godalgu vīriešiem nopelnīja Roberts Glazers, kurš no uzvarētāja atpalika 2,39 sekundes.

Jūdzes skrējiena uzvarētāja Līga Velvere (centrā), Kamilla Vanadziņa (pa kreisi) un Sibilla Vanadziņ...
Jūdzes skrējiena uzvarētāja Līga Velvere (centrā), Kamilla Vanadziņa (pa kreisi) un Sibilla Vanadziņa

Pieredzējusī Velvere finišu sievietēm sasniedza pārliecinoši pirmā pēc četrām minūtēm un 54,06 sekundēm. Sudraba medaļniece Kamilla Vanadziņa bija 10,59 sekundes lēnāka, savukārt viņas māsa Sibilla Vanadziņa finišēja vēl pēc 1,56 sekundēm un noslēdza laureātu trijnieku.

Sacensības risinājās tajā pašā distancē, kur pirms gada kļuva zināmi pirmā pasaules skriešanas čempionāta medaļnieki, startējot pie Nacionālā Mākslas muzeja un finišējot pie Brīvības pieminekļa.

Vērienīgākie notikumi "Rimi" Rīgas maratonā risināsies svētdien, kad startēs maratonisti un pusmaratonisti, kā arī risināsies 10 kilometru un 5 kilometru skrējieni. Svarīgākajiem notikumiem tiešraidē varēs sekot LTV7 un LSM.lv.