Latvijā
Aglonā sāk pulcēties svinētāji
Aglona piektdien, 14.augsutā, vakarā uzņem ticīgos, kas tradicionāli dodas uz Latgali, lai piedalītos Vissvētākās Jaunavas Marijas Debesīs uzņemšanas svētkos. Šogad svētku dalībnieku skaits ir precīzi zināms - 3000. Tieši tik daudz cilvēku varēs būt klātienē vakara dievkalpojumā un Tautas krustaceļā.    
Ukrainas izcelsmes olu produktā konstatē salmonellas
Uz robežas ņemtā Ukrainas izcelsmes olu produktā “Olu kultenis mix Premium” (OVOMIX L2101) konstatētas salmonellas, apstiprina Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD) saņemtie laboratorisko izmeklējumu rezultāti.
Kalnmeieru pierādījumu trūkuma dēļ neapsūdz informācijas noplūdē Jelgavas prokurores kukuļošanas lietā
Pierādījumu trūkuma dēļ prokuratūra pagaidām necels apsūdzību pret bijušo ģenerālprokuroru Ēriku Kalnmeieru par informācijas nopludināšanu Jelgavas prokurores kukuļošanas lietā. Tikmēr vēl divām kriminālprocesā figurējošām personām – Ģenerālprokuratūras Darbības analīzes un vadības departamenta Metodikas nodaļas virsprokurorei Elitai Jurkjānei un viņas dzīvesbiedram, advokātam Jurim Jurkjānam – izvirzītas apsūdzības. Elitu Jurkjāni apsūdz par neizpaužamu ziņu izpaušanu divos gadījumos, bet viņas dzīvesbiedru – par apzināti nepatiesu liecību sniegšanu, piektdien medijus informēja Ģenerālprokuratūras Krimināltiesiskā departamenta Sevišķi svarīgu lietu izmeklēšanas nodaļas virsprokurors Māris Leja.
Saeimas Eiropas lietu komisijas vadītāja: Nav īstais brīdis Lukašenko vizītei Latvijā
Pašreizējā situācijā, kad Baltkrievijā notiek plaši protesti pret prezidenta vēlēšanu rezultātiem un valdošais režīms vardarbīgi apspiež protestētājus, nebūtu īstais brīdis Aleksandra Lukanšenko vizītei Latvijā. Šādu viedokli intervijā Latvijas Radio pauda Saeimas Eiropas lietu komisijas vadītāja Vita Anda Tērauda ("Attīstībai/Par!").
Ko Rīgai sola Latvijas Krievu savienība un Miroslavs Mitrofanovs?
Partija „Latvijas Krievu savienība” ir izlaidusi pēdējos divus pašvaldību vēlēšanu ciklus, taču pēdējos gados ikkatrās Eiropas Parlamenta vēlēšanās uz Briseli ticis aizsūtīts vismaz kāds tās pārstāvis. Šajā gadā Latvijas Krievu savienībai un tās saraksta līderim Miroslavam Mitrofanovam ir iespēja pacīnīties par vietu Rīgas domes 60 deputātu lokā.
Pāvilostā spāņu kailgliemeži dzen vietējos iedzīvotājus izmisumā
Šausmu filmu cienīgas ainas uzbur Pāvilostas novada iedzīvotāji, kuri turpina paust savu izmisumu par Spānijas kailgliemežu izplatību pilsētā.  Gliemeži esot visur – lien pa ielām, māju sienām, izēd gurķus, savairojušies milzu apjomos Sakas upes krastos, nerunājot par postažu mazdārziņos.
Daudzi svētceļnieki Aglonā uz svētkiem nepaliks un uzreiz dosies mājās
Ceturtdien Aglonā ierodas arī svētceļotāju grupas, kas vairākas dienas vai pat nedēļas pavadījušas ceļā un lūgšanās. Pirmo gadu daudzi no šiem gājējiem pēc paveiktajiem kilometru simtiem uz pašiem svētkiem nepaliks. Viņi Krusta ceļu un Svēto misi skatīsies attālināti, mājās vai savā draudzē, ievērojot drošību.
REPORTĀŽA: Aglona viesus gaida piesardzīgi
Piektdien un sestdien Aglonā ticīgie pulcēsies Vissvētākās Jaunavas Marijas debesīs uzņemšanas svētkos. Līdz šim Aglonā nav atklāts neviens ar Covid-19 inficēts cilvēks, tāpēc gaidāmos tūkstošus te gaida ar bažām.
«Tautas panorāma» Āgenskalnā: Kas Rīgā darāms?
Atšķirībā no citām Rīgas apkaimēm Āgenskalnā iedzīvotājiem mirdz acis. Ļoti daudz ko jau ir izdevies mainīt ielās un namu pagalmos, tieši pateicoties pašu iniciatīvai un vēlmei dzīvot drošāk. Tiesa, priekšā vēl daudz lielu pārmaiņu, bet bez iedzīvotāju aktīvas rīcības diez vai tās notiktu.
Aptauja: 29% rīdzinieku gribētu dzīvot citur Latvijā
Gandrīz trešdaļa rīdzinieku gribētu dzīvot nevis Rīgā, bet kaut kur citur Latvijā. Tādu ainu Rīgas domes vēlēšanu priekšvakarā atklāj SKDS veiktā aptauja, kas tapusi pēc LSM un Latvijas Televīzijas pasūtījuma.   
Uz Covid-19 testu jāgaida rindā
Šobrīd ikvienam ir iespēja veikt valsts apmaksātu Covid-19 testu arī tad, ja nav saslimšanas simptomu. To var izdarīt pavisam vienkārši – piezvanot pa tālruni 8303. Lai arī Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) mājaslapā solīts, ka testu vismaz Rīgā veiks 24 stundu laikā, realitātē rinda var arī ieilgt.
Jaunākie
Interesanti