Latvijā
Viļakā ielas remontā atsegto vēsturisko bruģi izņems un izmantos vides labiekārtošanā
Viļakas pilsētas galvenā iela ir viens no reģionālā autoceļa Gulbene-Balvi-Viļaka-Krievijas robeža Vientuļi posmiem, kur šogad "Latvijas Valsts ceļi" (LVC) veic vērienīgus remontdarbus. Jau pirms to uzsākšanas bija zināms, ka pilsētas centrā zem asfalta seguma atrodas vēsturiskais bruģis. Tagad tas ir atsegts un pašvaldībai jālemj, ko ar to iesākt turpmāk.
Kuldīgā ar stipendijām centīsies piesaistīt jaunus ārstus un skolotājus
Tā kā arvien akūtāk Kuldīgas novadā izjūt jaunu speciālistu trūkumu gan slimnīcā, gan skolās, tā nolēmusi sekot citu pašvaldību pieredzei un izstrādājusi stipendiju programmu pēdējo kursu studentiem nepieciešamākajās profesijās. Tā paredz, ka pēc augstskolas pabeigšanas trīs gadi ir jānostrādā konkrētajā profesijā Kuldīgas novadā.
Premjers un prezidents secina: mediju politikai jāpievērš vairāk uzmanības
Valsts prezidents Egils Levits un premjerministrs Krišjānis Kariņš (“Jaunā Vienotība”) pēc pirmās oficiālās tikšanās Rīgas pilī solīja cieši sadarboties, lai īstenotu iesāktās reformas valstī. Viens no sarunu tematiem bija arī finansējums sabiedriskajiem medijiem. Premjers Kariņš atzina, ka tā ir augsta valdības prioritāte.
Daļa koalīcijas politiķu sola atbalstīt papildu finansējumu Latvijas Radio
Apvienība "Attīstībai/Par!" un Nacionālā apvienība atbalsta papildu finansējuma piešķiršanu sabiedriskajiem medijiem, tostarp krīzes situācijas risināšanai Latvijas Radio. Tam papildu finansējumu sola arī Jaunā konservatīvā partija (JKP). Tas izriet no politiķu teiktā Latvijas Radio raidījumā "Krustpunktā".
LU rektora vēlēšanās konstatē pārkāpumus; rosinās par Muižnieku lemt valdībai
Izglītības kvalitātes valsts dienests (IKVD) konstatējis pārkāpumus Latvijas Universitātes (LU) rektora vēlēšanās. Tomēr izglītības un zinātnes ministre Ilga Šuplinska (Jaunā konservatīvā partija), kura neatbalsta pirms pusotra mēneša pārvēlētā Indriķa Muižnieka apstiprināšanu LU rektora amatā, šī jautājuma skatīšanu atstās valdības ziņā.
Latvijas Radio vadība nepieļauj satura samazinājumu
Krīze Latvijas Radio ir ilgstoša un nav radusies tikai pašreizējās valdes laikā – to pavēstīja medija vadība, reaģējot uz Ziņu dienesta izteikto neuzticību. Radio valde atkāpties neplāno un par galveno problēmu uzskata ilgstošo finansējuma trūkumu un politisku nespēju to risināt. Lai arī Ziņu dienests spiests strādāt nepilnā sastāvā un ir brīdinājis par iespējamiem protestiem, radio valde nepieļauj žurnālistu radītā satura samazinājumu ēterā. 
Krīzes risināšanai Latvijas Radio valde piesaista mediatoru; darbinieki neizpratnē
Lai risinātu krīzi saistībā ar Latvijas Radio Ziņu dienesta izteikto neuzticību medija valdei, piesaistīts mediators un sarunās iesaistīta Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP), žurnālistus informēja Latvijas Radio valdes priekšsēdētāja Una Klapkalne. Tikmēr žurnālisti pauž neizpratni, kā mediators spēs atrisināt darbinieku trūkumu.
Bordāns: Nopietni runāsim ar koalīcijas partneriem par tālāko dzīvošanu
Pēc valdības lēmuma atbalstīt Valsts drošības dienesta (VDD) vadītāja Normunda Mežvieta palikšanu amatā uz otro termiņu Jaunā konservatīvā partija (JKP) "nopietni runās ar koalīcijas partneriem, kā dzīvot tālāk", intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam "Rīta Panorāma" sacīja JKP līderis, tieslietu ministrs Jānis Bordāns.
Autisma atbalsta punkts Rēzeknē: Šobrīd mūsu valsts sistēmā bērns autists pilnvērtīgi dzīvot nevar
Septiņus gadus Rēzeknē darbojas “Autisma atbalsta punkts Rēzeknē” , kas apvieno ģimenes, kurās bērniem ir noteikta diagnoze – autisms. Biedrība raksta projektus, piesaista līdzekļus, lai varētu reģionā organizēt nodarbības bērniem, pieaicināt nepieciešamos speciālistus un arī atbalstīt vienam otru. Par to, kā veicas darbs “Autisma atbalsta punktā Rēzeknē”, ar kādām problēmām nākas saskarties un ko īsti nozīmē “autisms”, intervijā Latvijas Radio Latgales studijai stāstīja biedrības valdes priekšsēdētāja Sandra Bičkova-Šilina.
Sabiedrisko mediju finansējums valdībā netiek apspriests
Krīze sabiedriskā radio Ziņu dienestā nav sašūpojusi valdības dienaskārtību. Lai gan vārdos politiķi sabiedrisko medijus dēvē par valsts drošības un demokrātijas stūrakmeni, praktiskā rīcība līdz šim nav norādījusi uz vēlmi stiprināt sabiedrisko mediju neatkarību. Šim jautājumam īpašu uzmanību solījis pievērst Valsts prezidents.  
Mazpulcēni tiekas ikgadējā vasaras nometnē Staļģenē
Visu mācību gadu mazpulcēni īsteno dažādus projektus, kas lielākoties saistīti ar dārzeņu audzēšanu un pētniecību. Kā balva čaklākajiem ir dalība ikgadējā vasaras nometnē “'Visu daru es ar prieku”, kas šogad notiek Jelgavas novada Staļģenē.  
Kuldīgas bibliotēkai dāvina spēļu galdu
“Vēlējos izgatavot kaut ko funkcionālu un  cilvēkiem vajadzīgu ,” tā par savu diplomdarbu saka jūrmalnieks, kungs cienījamos gados Andris Andersons. Viņš nupat Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikumā ieguvis mēbeļu dizaina speciālista diplomu, bet savu noslēguma darbu – saliekamu koka spēļu galdu un krēsliņus – uzdāvinājis Kuldīgas bibliotēkai.
Jaunākie
Interesanti