Latvijā
Uz Zaļās partijas demisijas mudinājumu Pūce atbild ar reformu pašu «zaļzemnieku» programmā
Pati Zaļo un Zemnieku savienība, kurā ietilpst Latvijas Zaļā partija, pirms Saeimas vēlēšanām solīja administratīvi teritoriālās reformas turpinājumu – tā reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce ("Attīstībai/Par!") atbild uz Zaļās partijas kongresā pieņemto rezolūciju, kurā nekvalitatīva reformu piedāvājuma dēļ izteikts mudinājums prasīt Pūces demisiju. 
Ādažu novadā apmēram 150 metru attālumā no dzīvojamām mājām sprādzis lādiņš
Negaidīti skaļa un trauksmaina Lielā piektdiena izvērtās vairākām ģimenēm Ādažu novadā. Tur privātā teritorijā, aptuveni 150 metru attālumā no dzīvojamajām mājām, sprāga militāro apmācību laikā raidīts prettanku lādiņš. 
Negadījumā neviens nav cietis, bet aptuveni 600 kvadrātmetru platībā izdedzis izcirtums. Nacionālajos bruņotajos spēkos par notikušo uzsākta dienesta izmeklēšana. 
Arheoloģe: Vandalisms kapos ir kāre pēc ātras peļņas
Kapu apgānītāji, izlaupītāji jau senos laikos ir tikuši uzskatīti par viszemiskākajiem radījumiem uz zemes. Sliktāki par slepkavām, laupītājiem, prostitūtām, bet diemžēl, lai arī civilizācija virzās tikai uz priekšu un attīstās, ir daži indivīdi, kuru attīstības līmenis diemžēl ir iestrēdzis kaut kur viduslaiku līmenī. 
Latviešu olu krāsošanas paradumi caur gadiem krasi nav mainījušies
Jau rīt pirmās Lieldienas. Diena, kurā lielai daļai cilvēku diēta sastāv teju no olām vien. Lai šim notikumam sagatavotos, svarīgi lieldienu olas skaisti nokrāsot. Krāsojot olas, katrs izmanto savu metodi, tomēr liela daļa iecienījusi tieši sīpoli mizas. Folkloras pētniece Aīda Rancāne skaidro, ka sīpolu mizas jau izsenis ir galvenais olu krāsošanas līdzeklis.
Lieldienu brīvdienās mudina neaizmirst par mājokļa drošību
Policijas dati rāda, ka brīvdienās pieaug zādzību skaits no mājokļiem. Cilvēki nereti dodas prom un aizmirst par elementāriem drošības pasākumiem, piemēram, atstāj neaizvērtu logu. Tāpēc Valsts policijā aicina, pirms doties svinēt Lieldienas ārpus mājas, padomāt par mājokļa drošību, lai pēc svētkiem nepiedzīvotu nelāgus brīžus.
Jaunākie
Interesanti