Latvijā
Noliedz nesaskaņas Rīgas domes «Saskaņas» frakcijā
Slimība izslimota - tā Rīgas mērs Oļegs Burovs ("Gods kalpot Rīgai") saka par galvaspilsētas domes koalīcijas darbu. Par spīti atkārtotām problēmām nodrošināt pozīcijas deputātu vairākumu šodien koalīcija tomēr pauda vienotu atbalstu pilsētas vicemērei Annai Vladovai ("Saskaņa"). Viņai atļauts savienot domes priekšsēdētāja vietnieces un Rīgas 80. vidusskolas direktores amatus.
Topošie lauksaimniecības speciālisti Vecaucē sacenšas meistarībā
Trešdien, 25. septembrī, Vecaucē sākās lauksaimniecības nozares profesionālo skolu audzēkņu meistarības konkurss. Topošajiem lopkopības un augkopības speciālistiem jāparāda gan teorētiskās zināšanas, gan iegūtās praktiskās iemaņas. Konkursā gūtā uzvara būšot pati augstākā, jo Eiropas un pasaules konkursos šī nozare neesot pārstāvēta.     
Iebrukušās Centrāltirgus kanālmalas atjaunošanai nepieciešami 650 000 eiro
Pie Rīgas Centrāltirgus iebrukušās kanālmalas atjaunošanai nepieciešami 650 tūkstoši eiro. Šajā summā ietilpst gan būvdarbi, gan projekta izstrāde, gan tā uzraudzība. Naudas piešķiršanu atbalstīja domes atbildīgā komiteja, taču vēl nav zināms, vai tam piekritīs arī Rīgas domes deputātu vairākums.
Rīgas mērs Burovs noraida bažas par apkures nepieslēgšanu parādu dēļ
Opozīcijas partijas “Vienotība” deputāts Olafs Pulks trešdien, 25. septembrī, vērsies ar iesniegumu pie galvaspilsētas mēra Oļega Burova no “Gods kalpot Rīgai” ar lūgumu nekavējoties atbildīgajām institūcijām šajā apkures sezonā pieslēgt siltumu visām daudzdzīvokļu mājām. Burovs noraida bažas, ka parādu dēļ daļa māju varētu palikt bez siltuma.
Nākamgad Stradiņa universitātē būs bakalaura studijas policistiem
No nākamā studiju gada Rīgas Stradiņa universitāte (RSU) nodrošinās bakalaura studiju programmu topošajiem policistiem un maģistra programma tiesību zinātnē un kvalifikācijas papildināšanas kursi. Vienlaikus nav atmesta iecere nākotnē izveidot Nacionālās drošības akadēmiju.
Aizdomas par izkrāptu ES naudu LTRK organizētajos darījuma braucienos
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūrai (LIAA) radušās aizdomas par izkrāptu Eiropas Savienības (ES) naudu Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) organizētajos darījuma braucienos, vēsta laikraksts "Latvijas Avīze", atsaucoties uz LIAA sniegto informāciju.
IeM valsts sekretārs: Ķuzis nodrošinājis uzrāvienu Valsts policijā
Pēc iekšlietu ministra Sanda Ģirģena ("KPV LV") kritikas par Valsts policijas darbu tās vadītājs Ints Ķuzis pēdējā laikā ir darījis visu, lai šajā iestādē nodrošinātu uzrāvienu attīstībā, šādu viedokli Latvijas Radio pauda Iekšlietu ministrijas (IeM) valsts sekretārs Dimitrijs Trofimovs.
Domstarpības galvaspilsētas koalīcijā Burovs ironiski raksturo kā dažu deputātu infekcijas slimību
Iespējams, ar piesolītu vēl vienu vicemēra amatu no jaunā gada «Saskaņai» ir bijis par maz, lai Rīgas domē nodrošinātu solīto vienprātību. Par to liek domāt teju paralizētais domes darbs – lai gan «Gods kalpot Rīgai» politiķa Oļega Burova ievēlēšana par Rīgas mēru vasaras beigās pielika punktu ārkārtas vēlēšanu iespējai un arī uzrādīja skaitliski lielāku koalīciju, drīz pēc tam domes lemtspēja ir apstājusies. Nav īsti zināms, vai kvorums būs arī šodien paredzētajā domes sēdē.
Salacgrīvā aptaujā iedzīvotājus par reformā piedāvāto apvienošanos ar Alojas un Limbažu novadiem
''Jā'' vai ''nē'' Salacgrīvas novadam būt kopā ar Limbažu un Alojas novadiem, kā to paredz jaunā administratīvi teritoriālās reformas karte? Salacgrīvas novadā, uzskatot, ka vispirms uz šo jautājumu ir jāatbild iedzīvotājiem, nevis politiķiem, no 9. septembra līdz 7. oktobrim norit publiskā apspriešana. Novada pilsētās un pagastos ikviens iedzīvotājs vai cilvēks, kuram ir nekustamais īpašums novadā, var izteikt savu viedokli, aizpildot aptaujas anketu.
Jaunākie
Interesanti