Latvijā
Jūnijā auditorijas pieaugums tikai «gismeteo.lv», «jauns.lv» un «apollo.lv»
Starptautiskais interneta pētījumu un tehnoloģiju uzņēmums "Gemius" publicējis Latvijas interneta lietotāju apmeklētāko vietņu TOP 20 jūnijā.  Līdzīgi kā pagājušā gada jūnijā, vasaras pirmajā mēnesī kopējās statistikas topā tikai trīs vietnes – "gismeteo.lv", "jauns.lv" un "apollo.lv" – uzrādījušas auditorijas pieaugumu. Lai arī visu datoru topa vietņu Real Users skaits jūnijā samazinājies, topā atgriezušās vietnes whatsapp.com un 1a.lv.
Latvijā reģistrēti 4 jauni Covid-19 gadījumi
Latvijā aizvadītajā diennaktī reģistrēti četri jauni Covid-19 gadījumi, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) informācija. Divi saslimušie ir rīdzinieki, un pa vienam - Valmierā un Ķekavas novadā.
VIDEO: «Medijs kā sabiedrības sargsuns vai instruments interešu īstenošanai?»
Latvijas Mediju ētikas padome trešdien, 15. jūlijā organizē digitālo semināru "Medijs kā sabiedrības sargsuns vai instruments interešu īstenošanai?" Tajā dažādi nozares eksperti skaidros un diskutēs par mediju ētikas jautājumiem, tostarp mediju darbību un funkcijām, plašsaziņas līdzekļu attiecībām ar auditoriju, sabiedriskās domas ietekmēšanu. Semināram būs iespējams sekot līdzi arī LSM.lv tiešraidē. 
Ārlietu ministrija cer nākamgad atvērt vēstniecību Austrālijā
Viena no Ārlietu ministrijas nākamā gada prioritātēm ir vēstniecības atvēršana Austrālijā. Tās vajadzībām ministrija ir pieprasījusi līdzekļus nākamā gada budžetā. Vēstniecību lūgusi atvērt arī Austrālijā dzīvojošā latviešu diaspora, kurai citādi vistuvākā Latvijas pārstāvniecība ir tikai Japānā.
Partijas sāk iesniegt sarakstus Rīgas domes ārkārtas vēlēšanām
Liela interese partiju vidū ir par 29. augustā gaidāmajām Rīgas domes ārkārtas vēlēšanām. Sarakstu iesniegšanas pirmajā dienā savus kandidātus pieteica piecas partijas. Bet kopumā vēlmi kandidēt Rīgas domes ārkārtas vēlēšanās izteikuši 12 politiskie spēki.
Olainē rekonstruēs Pirmā pasaules kara zemnīcu
Pirms diviem gadiem Olaines pilsētas mežā atklāja Pirmā pasaules kara vēstures un izziņas taku, kā arī rekonstruēto blindāžu. Šovasar izziņas maršruta teritorijā tika pētītas zemnīcas, un plānots, ka jau vasaras nogalē tiks sākta vienas zemnīcas rekonstrukcija. 
Ceļ trauksmi par pārgalvību, kopā ar bērniem šķērsojot Ventas rumbu
Klupdami krizdami, bet tomēr par visām varītēm arī mazi bērni jādabū pāri Ventas rumbai – tik neapdomīgi rīkojas ne viens vien pieaugušais. Tas ir ļoti bīstami. Lai atpūta nepārvērstos par nelaimi, Kuldīgas glābēji spiesti celt trauksmi un aicināt pieaugušos būt atbildīgākiem. Arī līdzās esošajā Zilā karoga pludmalē glābēju palīdzība bijusi nepieciešama četriem cilvēkiem.
Ar absolventu atbalstu modernizē Skrīveru vidusskolas bibliotēku
Ar absolventu atbalstu Skrīveru vidusskolā uzsākta pirms četrdesmit sešiem gadiem izveidotās bibliotēkas modernizācija. Lai bibliotēka būtu moderna un kalpotu ilgāk, līdztekus pašvaldības piešķirtajam finansējumam, par ko veiks kosmētisko remontu, nepieciešami vēl 15 tūkstoši eiro, ko aicina ziedot šīs skolas beidzējus un atbalstītājus.
Brēmenes iedzīvotāji dāvina īpašu akmeni iznīcināto ebreju piemiņai
Rīgas Geto un Latvijas Holokausta muzejs šodien saņēma īpašu dāvinājumu no Brēmenes pilsētas iedzīvotājiem - akmeni, īpaši veltītu Otrā pasaules kara laikā Latvijas teritorijā iznīcināto ebreju piemiņai. Tā tapšanā ar ziedojumiem piedalījās daudzi Brēmenes iedzīvotāji, kā arī pilsētas lielie uzņēmumi.
Pakāpeniski sāk apmaksāt speciālo uzturu pieaugušajiem pacientiem
Pakāpeniski sāks finansēt no valsts budžeta līdzekļiem speciālo uzturu arī smagi slimajiem pieaugušajiem pacientiem, paredz otrdien, 14. jūlijā, apstiprinātie grozījumi Ministru kabineta noteikumos, kas nosaka veselības aprūpes pakalpojumu organizēšanas un samaksas kārtību.
Jaunākie
Interesanti