Latvijā
Par partijas «Saskaņa» vadītāju ievēlēts Urbanovičs
Par partijas "Saskaņa" valdes priekšsēdētāju sestdien, 26.oktobrī, notiekošajā "Saskaņas" kongresā ievēlēts viens no ilggadējiem "Saskaņas" līderiem, politiskā spēka Saeimas frakcijas vadītājs Jānis Urbanovičs. Par Urbanoviču partijas valdes priekšsēdētāja amatā nobalsoja 218 kongresa delegāti.
Profesionālo izdegšanu sastop arvien biežāk
Arvien vairāk cilvēku saskaras ar profesionālo izdegšanu – tā secinājusi psiholoģe-psihoterapeite Inga Reinfelde no Preiļiem. Šobrīd ir paplašinājies arī profesiju skaits, kurās cilvēki izsmeļ savus iekšējos resursus. Inga Reinfelde uzsver, ka profesionālā izdegšana - tā ir diagnoze. Lai par šo problēmu runātu, Preiļos uzsākts lekciju cikls.
«Saskaņa» kongresā balsos par valdes priekšsēdētāju un partijas domes izveidi
Partija "Saskaņa" sestdien pulcēsies 10. kongresā, kurā izvēlēs nākamo partijas vadītāju, jo Nils Ušakovs šos pienākumus vairs neuzņemsies. Uz partijas valdes priekšsēdētāja amatu ir trīs kandidāti. Visticamāk, šos pienākumus pārņems partijas veidotājs Jānis Urbanovičs. Tāpat plānots apstiprināt partijas „Saskaņa” domes izveidi.
Vidzemes novadu vadītāji aicinās iedzīvotājus protestēt Rīgā pret novadu reformu
Jaunā administratīvi teritoriālā reforma būs solis atpakaļ un attālināšanās no iedzīvotājiem. Tā uzskata daudzi Vidzemes puses pašvaldību vadītāji, kuri piektdien pulcējās Cēsīs, lai izvērtētu piedāvāto reformu. Virkne vietvaru vadītāju, kuru politiskā piederība ir pašlaik valdības opozīcijā esošajai Zaļo un Zemnieku savienībai, reformai saka "nē" un aicinās iedzīvotājus braukt protestēt uz Rīgu. 
Nepilngadīgie Rīgā tirgo aizliegtas vielas
Iepriekš neparedzēts ķēriens ticis Rīgas pašvaldības policijas rokās. Pārbaudot, vai nepilngadīgajiem netirgo elektroniskās cigaretes un citas tabakas vielas, likumsargi uzgājuši plašu veikalu, kurā saimnieko trīs nepilngadīgie. Likums aizliedz nodarbināt par 18 gadiem jaunākus jauniešus vietās, kur tirgo alkoholu, tabaku un cigaretes.
Par kukuļņemšanu notiesātais Strancis bijis padomnieks Rīgas domē
Par kukuļņemšanu notiesātais bijušais Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta direktors Pēteris Strancis pēc iznākšanas no cietuma algots par konsultantu Rīgas domes Īpašuma departamentā, liecina Latvijas Televīzijas rīcībā esošā informācija. Viņu sniegt konsultācijas par Mežaparka Lielās estrādes būvprojektu savulaik personīgi aicinājis tagadējais Rīgas mērs Oļegs Burovs ("Gods kalpot Rīgai"). Ētikas pārkāpumus, algojot korupcijā iesaistīto Stranci, Burovs nesaskata.
Reemigrante Talsos izveido grupu problēmu risināšanai tiem, kas plāno atgriezties
Pēc gandrīz 15 gadu dzīves Anglijā Inga Sokolova atgriezusies Talsu novadā. Jau prombūtnē viņa sākusi interesēties par reemigrācijas iespējām. Kopā ar citiem talsiniekiem izveidojusi darba grupu “Remigrācija Talsu novadā”, lai meklētu risinājumus tām problēmām, ar kurām saskaras latvieši, kas vēlas atgriezties, bet pagaidām šādu iespēju nesaredz.
Sabojātu griestu dēļ Svitenes pilī atceļ visus pasākumus
Raizējoties, ka no sabojātajiem griestiem varētu kas nokrist, pašvaldība Rundāles novada Svitenes pilī atcēlusi šonedēļ plānoto “Leģendu nakti”, kas notiek daudzās Latvijas pilīs un muižās. Arī turpmāk masu pasākumi Svitenes pilī nenotiks. Gandrīz pusgadsimtu senais pils jumts, kas tek jau vairākus gadus, šonedēļ gan tikšot pielāpīts, un pilī esošā mākslas skola jaunnedēļ darbu varēšot turpināt.
Dod zaļo gaismu bīstamo atkritumu pārstrādei Liepājā
Liepājas uzņēmums “eVan Group” no Vides pārraudzības valsts biroja saņēmis atzinumu, ka birojam nav iebildumu pret bīstamo atkritumu pārstrādi, ko uzņēmums plāno sākt savā teritorijā – netālu no Liepājas reģionālās slimnīcas. Jau iepriekš iedzīvotāji un pilsētas dome ir paudusi viedokli pret šāda veida rūpniecību, taču uzņēmums šo ideju joprojām plāno īstenot. 
Kāda būs «Saskaņas» nākotne? Rīt partijas kongress
Partija „Saskaņa” sestdien pulcēsies kongresā, kurā izvēlēs nākamo partijas vadītāju, jo Nils Ušakovs šīs saistības vairs neuzņemsies. Visticamāk, šos pienākumus pārņems partijas veidotājs Jānis Urbanovičs. Kādas vēl izmaiņas vēlas „Saskaņas” aktīvisti?
Vanšu tilta atjaunošanai termiņus Rīga vairs pat neprognozē; sāks ar drošības ekspertīzi
Iepriekšējā Rīgas vadītāja “saskaņieša” Nila Ušakova pirms pieciem gadiem solītā Vanšu tilta atjaunošana, visticamāk, realitātē varētu notikt vēl pēc pieciem gadiem. Līdz šim neveiksmīgi beigusies iecere tikt pie tilta pārbūves projekta, ko labākajā gadījumā varētu sākt darīt, ja nākamā gada budžetā atradīs naudu. Tikmēr jau mēnesi tilta drošumu liek apšaubīt gar sarūsējušajām margām uzstādītās barjeras.
Palīdzēs cilvēkiem atpazīt prediabētu un mainīt ikdienu
Piektdien, 25. oktobrī, Latvijas Hipertensijas un aterosklerozes biedrība kopā ar pacientu biedrību "ParSirdi" pirmo reizi organizē prediabēta dienu. Tā ir pirmsdiabēta stadija, kad cukura skaitļi asins analīzēs ir virs normas, bet vēl nesasniedz diabēta līmeni. Visbiežāk to izraisa mazkustīgs un neveselīgs dzīvesveids. Tomēr bieži vien cilvēki nav gatavi mainīt savu ikdienu, lai nekaitētu veselībai.
Mārkalnieši apmierināti ar jauno pakalpojumu - transports pēc pieprasījuma
Šonedēļ divos Vidzemes novados – Mazsalacā un Alūksnē – sākts īstenot Latvijā vēl nebijušu mobilitātes pilotprojektu – transports pēc pieprasījuma. Tas nozīmē, ka šajos pierobežas novados, iepriekš piesakot braucienu, iedzīvotāji no attālākām lauku viensētām var nokļūt novada centrā. Transports jāpiesaka 24 stundas iepriekš, zvanot uz mobilitātes centru, tālāk atkarībā no braucēju skaita reisā dodas vai nu vieglais auto, vai mikrobusiņš. Pilotprojekta testēšanas laikā šis pakalpojums iedzīvotājiem ir bez maksas.
Jaunākie
Interesanti