Latvijā
Pakāpeniski sāk apmaksāt speciālo uzturu pieaugušajiem pacientiem
Pakāpeniski sāks finansēt no valsts budžeta līdzekļiem speciālo uzturu arī smagi slimajiem pieaugušajiem pacientiem, paredz otrdien, 14. jūlijā, apstiprinātie grozījumi Ministru kabineta noteikumos, kas nosaka veselības aprūpes pakalpojumu organizēšanas un samaksas kārtību.
Rīgā vēlēšanas varēs notikt arī tad, ja Covid-19 saslimušo dēļ slēgs līdz 50% iecirkņu
Rīgas domes ārkārtas vēlēšanās vēlēšanu komisiju saslimšanas gadījumā var atļauties slēgt līdz pusei vēlēšanu iecirkņu. Tas gan būtu sliktākais scenārijs, norādīja Centrālajā vēlēšanu komisijā (CVK). Tikmēr Rīgas pilsētas vēlēšanu komisija aprēķinājusi – papildu izdevumi, lai nodrošinātu vēlēšanas Covid-19 apstākļos, lēšami 440 000 eiro apmērā.
Sākas būvdarbi uz autoceļa Valka–Rūjiena
Sākušies asfalta seguma atjaunošanas darbi autoceļa Valka–Rūjiena (P22) posmā no Ērģemes līdz Vēveriem (12,34 -21,50 km) Valkas novadā, informēja “Latvijas Valsts ceļi”.
Jūrmalas dome lems par caurlaižu režīma ieviešanu uz visu gadu
Jūrmalas mērs «zaļzemnieks» Gatis Truksnis otrdien, 14. jūlijā, sasaucis apvienoto Pilsētsaimniecības un drošības komitejas un Transporta un mājokļu komitejas ārkārtas sēdi, kurā plānots lemt par grozījumiem Jūrmalas domes saistošajos noteikumos “Par transportlīdzekļu iebraukšanu īpaša režīma zonā Jūrmalas pilsētas administratīvajā teritorijā”.
Rēzeknē apstiprināti jauni sabiedriskās kārtības noteikumi
Rēzeknes pilsētas domē apstiprināti jauni “Sabiedriskās kārtības noteikumi”, kas tika pārstrādāti saistībā ar Administratīvās atbildības likuma stāšanos spēkā, kā arī papildināti ar jaunām uzvedības normām, kas pašlaik ir aktuālas pilsētā. Aptaujātie rēzeknieši kopumā atbalsta jaunizstrādātos noteikumus, jo uzskata, ka tie palīdzēs pilsētā nodrošināt kārtību, kā arī būs vieglāk risināt konfliktsituācijas ar iedzīvotājiem.
Vides dienests: Atbildīgos par zivju bojāeju Odzes un Neretas upēs, visticamāk, nenoskaidros
Valsts vides dienesta (VVD) ierosinātās administratīvā pārkāpuma lietā par 5. jūnijā konstatēto zivju bojāeju Krustpils novada Neretas un Odzes upēs secināts, ka zivju bojāeja notikusi upēs nonākušā zalvjveida piesārņojuma dēļ. Atkārtota zivju bojāeja vairs netika konstatēta. noskaidrot un sodīt vainīgās personas, visticamāk, neizdosies, paziņojumā medijiem atzīts VVD.
Partiju reitingi Rīgā: Lielākais kāpums «Attīstībai/Par!» un «Progresīvo» sarakstam, kritums - JKP
Vislielākais atbalsts Rīgas domes ārkārtas vēlēšanās šobrīd tiek solīts “Saskaņai”, kurai seko “Attīstībai/Par!” un “Progresīvo” kopīgais saraksts, kuriem divu mēnešu laikā arī vērojams straujākais atbalsta kāpums. Tikmēr “Saskaņai” atbalsts ir krities, liecina jaunākie partiju reitingi. To, par kurām partijām plāno balsot galvaspilsētas iedzīvotāji, pēc LTV un LSM.lv pasūtījuma skaidroja SKDS.
Jaunākie
Interesanti