Latvijā
Daugavpilī lielākā daļa līniju vēl tehniski nav gatava jaunajiem tramvajiem
Ir apritējis vairāk nekā mēnesis, kopš Kohēzijas fonda atbalstītajā videi draudzīga sabiedriskā transporta attīstības projektā uz Daugavpili ir piegādāts pirmais Tveras vagonbūves rūpnīcā Krievijā ražotais tramvajs. Kopumā AS “Daugavpils satiksme” ir saņēmusi četrus jaunos ar pantogrāfu aprīkotos tramvaja vagonus. Taču iespējas pilnvērtīgi tos izmantot joprojām nav.
No septembra būs izmaiņas vieglo automobiļu vadīšanas eksāmenā
No 2.septembra Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) B kategorijas vadīšanas eksāmena figūras “braukšanas uzsākšana augšupceļā” un “apgriešanās braukšanai pretējā virzienā”, kas līdz šim tika izpildītas slēgtā laukumā, turpmāk būs jāizpilda ceļu satiksmē, informēja CSDD. To izpilde tiks iekļauta kopējā eksāmena novērtējumā. 
VNĪ: «ReRe būve 1» iesniegtais piedāvājums JRT rekonstrukcijai ir nepilnīgs
"Valsts nekustamie īpašumi" (VNĪ), saņemot Jaunā Rīgas teātra (JRT) būvnieku - pilnsabiedrības "ReRe būve 1" - iesniegto rekonstrukcijas piedāvājumu, konstatēja, ka tas ir nepilnīgs, informēja VNĪ. "ReRe būve 1" lūgta iesniegt detalizētu būvdarbu izpildes grafiku un pamatotu izlietojumu norādītajam papildu finansējumam 1,6 miljonu eiro apmērā.
Kariņš: LU rektora iecelšanas jautājums būtu jārisina tiesai, nevis politiķiem
Ja rodas aizdomas, ka Latvijas Universitātes (LU) rektora izvirzīšanas laikā nav tikusi ievērota procedūra, ministriem vajadzētu iet uz tiesu, lai politikai tur nebūtu jāiesaistās, uzskata premjers Krišjānis Kariņš ("Jaunā Vienotība"). Ministru prezidents norādīja, ka tas nav politikas, bet gan tiesas jautājums, un nav pareizi, ka ministriem tādas lietas būtu jālemj.
Pūce: Pašvaldību reformas process ir pāri pusei
Jaunās pašvaldību administratīvi teritoriālās reformas ieviešanas process patlaban ir pāri pusei, intervijā Latvijas Radio sacīja vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce ("Attīstībai/Par!").
Ludzā top jauns dienas centrs personām ar invaliditāti
Nākamā gada nogalē Ludzā durvis vērs jauns daudzfunkcionāls sociālo pakalpojumu centrs cilvēkiem ar invaliditāti. Jaunajā dienas aprūpes centrā pieaugušie ar garīga rakstura traucējumiem un bērni ar funkcionālajiem traucējumiem gūs atbalstu gan jaunu prasmju apguvē, gan socializācijai sabiedrībā. Tajā būs iespējams saņemt arī dažādus rehabilitācijas pakalpojumus.
«Zaļo» ilglaicīgais biedrs Silenieks: Partijai trūkst izpratnes par zaļo domāšanu, tāpēc biedri ir vīlušies
Latvijas Zaļajai partijai trūkst izpratnes par zaļo domāšanu, tāpēc arī tās biedri ir vīlušies - tā uzskata partijas ilglaicīgais biedrs Viesturs Silenieks, uzsverot, ka bez zaļajām idejām partija var piedzīvot strauju galu. Partijas līderis problēmas partijā noliedz un uzskata, ka bijušās veselības ministres pievienošanās premjera partijai ir tikai izņēmums.   
Vecumnieku novadā daudzdzīvokļu mājas iemītnieki var palikt bez apkures
Biedrība "Kalna Svētību kopiena" šovasar nolēmusi atteikties no īpašuma "Vecumnieku cietums" apsaimniekošanas. Tā kā arī pašvaldībai ne renovētā divstāvu ēka, ne zeme, ne arī vecā katlu māja neesot vajadzīgas, dome lemšot par īpašuma atgriešanu Tieslietu ministrijai (TM). Tikmēr  astoņu privatizēto dzīvokļu īpašniekiem, kam apkures sistēma ir kopīga ar šo īpašumu, draud palikšana bez apkures.
Nākamnedēļ sāks izsniegt jauna parauga ID kartes
Otrdien, 27. augustā, Ministru kabinets apstiprināja noteikumus, kas paredz, ka no 2. septembra Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde (PMLP) sāks izsniegt jauna parauga personas apliecības (ID kartes), informēja Iekšlietu ministrija.
Operatīvo dienestu darbu apgrūtina pavirši novietoti auto māju pagalmos
Lai iespējami ātri nokļūtu pie nelaimē nonākušajiem, operatīvajam transportam ar sirēnām un gaismas signālu vien nepietiek. Liela loma ir sabiedrības izpratnei par šo dienestu darba nozīmi un spējai tam palīdzēt notikuma vietā nonākt iespējami ātri. Liels klupšanas akmens šeit ir daudzdzīvokļu māju pagalmi. Tajos novietotie spēkrati bieži vien traucē mediķiem, policistiem un ar krietni lielākām automašīnām braucošajiem ugunsdzēsējiem iespējami ātri nokļūt nelaimes gadījuma vietā.
LTV un vēstures muzeja Baltijas ceļa bilžu akcijai liela atsaucība
Augusta sākumā Latvijas Televīzija kopā ar Latvijas Nacionālo vēstures muzeju aicināja cilvēkus pārskatīt savus bilžu krājumus no 1980. gadu beigām, lai atrastu foto liecības no Baltijas ceļa norises. No 6. līdz 23. augustam vietne “Gadsimta albums” tika papildināta ar 213 jauniem attēliem, no kuriem 200 bija uzņemti tieši 1989. gada 23. augusta akcijas laikā, informēja LTV.
Jaunākie
Interesanti