Latvijā
Medniekus Liepājas pusē pieķer svina munīcijas izmantošanā
Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) vides inspektori sadarbībā ar Valsts meža dienestu (VMD) šonedēļ pārbaudes laikā īpaši aizsargājamās dabas teritorijās Liepājas pusē pieķēruši vairākus medniekus, kuri pīļu medīšanai lietoja svina munīciju un pusautomātiskos ieročus.
Ar Covid-19 saslimuši divi Neatliekamās medicīniskās palīdzības mediķi
Pašlaik ar Covid-19 slimo divi Neatliekamās medicīniskās palīdzības mediķi, abi gan inficējušies pirms aptuveni divām nedēļām un šobrīd ir atveseļošanas fāzē, bet vienam darbiniekam nav īsti noskaidrots inficēšanas avots, LTV “Rīta panorāmai” pastāstīja  NMPD vadītāja Liene Cipule.
Latvijā aptuveni 16 000 bērnu nav reģistrēti nevienā izglītības iestādē
Latvijā katru mācību gadu veidojas statistika, ka vairāki tūkstoši bērnu nav reģistrēti nevienā izglītības iestādē. Iemesli tam ir vairāki – gan uzturēšanās ārzemēs, gan mājmācības, gan ilgstoša slimība. Daļa no bērniem nevis mācās, bet jau strādā. Liepājā izglītības iestādēs nereģistrēto bērnu skaits pārsniedz 600, bet mazāk par 500 tas nav bijis jau vairāk nekā 10 gadus. 
Vides dienests «Lielupes industriālajā parkā» atklāj pārkāpējus un nezināmas izcelsmes vielas
Lai atklātu uzņēmumus, kuri neievēro vides aizsardzības prasības vai strādā bez vidi  piesārņojošās darbības atļaujām, Valsts vides dienesta inspektori visā Latvijā apmeklēja vairāk nekā 20 dažādas industriālās un degradētās teritorijas. ''Lielupes industriālajā parkā'', kur viesojās Zemgales vides pārvaldes inspektori, tika atklāti četri uzņēmumi, kas darbojas bez attiecīgās piesārņojošās darbības atļaujas, kā arī ēkas, kurās pamestas nezināmas izcelsmes vielas.    
Jaunākie
Interesanti