Latvijā
Tūrisma attīstības biroju vadīs Jenzis; bijušais šefs Grīnvalds vēršas KNAB
Rīgas tūrisma attīstības biroja (RTAB) vadītāja amatā Guntaru Grīnvaldu nomainījis līdzšinējais nodibinājuma valdes loceklis un stratēģiskais direktors Jānis Jenzis. RTAB dibinātāju valde par to lēmusi pirmdien pēcpusdienā. Savukārt līdzšinējais RTAB vadītājs Grīnvalds paziņojis, ka vēršas Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā saistībā ar dokumentu viltošanu iestādē, kas notikusi grupā un kurā, pēc viņa teiktā, iesaistīti pašvaldības iestādes pārējie valdes locekļi – Ieva Lasmane un Jānis Jenzis, kā arī Rīgas mērs Oļegs Burovs ("Gods kalpot Rīgai"). Par RTAB trešo valdes locekli iecelta Eva Juhņēviča, zināms LTV.
Slimnīcu izvērtēšanā atklāj – dažviet nenodrošina solītos pakalpojumus
Iesniedzot valdībā starpziņojumu par slimnīcu pakalpojumu atbilstību tām noteiktajam līmenim, secināms, ka atsevišķās veselības aprūpes iestādēs nenodrošina solītos pakalpojumus. Tā Latvijas Radio atklāja veselības ministre Ilze Viņķele (“Attīstībai/Par!”). Līdz ar to gada laikā slimnīcās sagaidāma pakalpojumu klāsta maiņa.
Latvijā grib sociālo aprūpi kā Somijā, bet aprūpētāju standarti klibo
Latvijā normatīvie akti sociālajā aprūpē nosaka aptuveni tādas pašas lietas kā Somijā, tomēr praksē redzama pretēja situācija. "Aizliegtais paņēmiens" devās uz Somiju, lai noskaidrotu, kādas ir atšķirības. Izrādās, Somijā uz vienu aprūpējamo ir vairāk darbinieku, kuriem arī ir specializētā izglītība.
Valcēnieši varēs atgūt naudu par pakalpojumiem Valgas slimnīcā
Jau vairākus gadus tiek diskutēts par to, kā atvieglot medicīnas pakalpojumu saņemšanu Valkas iedzīvotājiem, kuriem tie pēc būtības būtu jābrauc saņemt uz Vidzemes slimnīcu Valmierā. Tomēr nereti ātrāk un ērtāk tas izdarāms Valgas slimnīcā Igaunijā. Daudzi iespēju neizmanto, jo nezina, ka var atgūt daļu līdzekļu par tur saņemtajiem medicīniskajiem pakalpojumiem.
Rēzeknē saskaras ar problēmu - labdarībai ziedo nederīgas mantas
Labdarības organizācijām un sociālajiem dienestiem arvien biežāk tiek ziedoti apģērbi un apavi, kas vairs nav lietojami. Tad jāveic tekstila utilizācija, kas prasa papildu līdzekļus. Pašlaik lielākā daļa tekstila nonāk atkritumos, nevis tiek pārstrādāta. Pakāpeniski valstī notiek darbs pie šādu atkritumu nodošanas un pārstrādes sistēmas izveides. 
Codē izveidots neformālās izglītības centrs «»Jauniešu domnīca«»
Bauskas novada Codes pagastā atklāts viens no pirmajiem neformālās izglītības centriem novadā - ''Jauniešu domnīca''. Codes pagasta jauniešu ceļi šodien ved uz nelielu telpu, kas  agrāk bijusi bibliotēkas noliktava, bet turpmāk būs viņu tikšanās un aktivitāšu vieta. Lai gan oficiālā atklāšana ir tikai tagad, aktīvākajiem tā jau ir labi zināma un iemīlēta, jo remonts telpā veikts  pašu rokām.
Latvijas klimata plānā – subsīdijas elektrisko auto iegādei
Tuvāko gadu laikā Latvija varētu segt daļu izmaksu iedzīvotājiem par elektrisko automobiļu iegādi. Šāds punkts iekļauts Latvijas Nacionālajā enerģētikas un klimata plānā, ko apstiprināja valdība. Ekonomikas ministrs gan norāda – pasākums būs atkarīgs no pieejamā finansējuma. 
Opozīcija plāno rosināt parakstu vākšanu arī par Rīgas domes atlaišanu
Saeimas valdošā koalīcija Rīgas domes atlaišanas likumprojektu gatavojas pieņemt februāra vidū. Tomēr Saeimas opozicionāri jau savākuši un būs gatavi iesniegt parakstus likumprojekta apturēšanai uz diviem mēnešiem, lai šo ideju nodotu tautas nobalsošanai. Ņemot to vērā, Rīgas domes ārkārtas vēlēšanas varētu notikt vien jūnijā.
Jaunākie
Interesanti