Latvijā
LTV: «Stikla zušu lietā» uzrādītas apsūdzības
Skandalozajā “stikla zušu lietā” uzrādītas apsūdzības, ziņo LTV raidījums “de facto”. Raidījums ziņo, ka no apjomīgās lietas Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) izdalīja vēl divus procesus – viens  nonāca Finanšu policijā, vēl viens joprojām paliek KNAB, un izmeklēšana turpinās.
«Krājbankas» miljonu pazušanas lietā apsūdzētais Surmačs pēkšņi pamet «Saskaņas» konsultanta amatu
Kādreizējais “Latvijas Krājbankas” viceprezidents Andrejs Surmačs, kurš ir apsūdzētais krimināllietā par 90 miljonu eiro aizplūšanu no “Krājbankas” un arī atbildētājs bankas likvidatora ierosinātajā civillietā, šonedēļ izlēmis pamest partijas “Saskaņa” Saeimas frakcijas konsultanta amatu, kurā bija nostrādājies vien dažas nedēļas. Partijā atzīst, ka tas notika pēc Latvijas Televīzijas raidījuma “de facto” intereses par frakcijas finanšu jomas konsultantu.
Latvijas valstspiederīgie Anglijā gatavojas «Brexit»
Otrdien, 11. decembrī, britu parlamentā gaidāms balsojums par Terēzes Mejas panākto "Brexit" vienošanos, kurā teikts, ka pārejas periodā no nākamā gada 30.marta līdz 2020.gada 21.decembrim joprojām būs spēkā brīvā pārvietošanās. Eiropas Savienības pilsoņi varēs apmesties Apvienotajā Karalistē uz dzīvi tāpat, kā līdz šim. Pēc pārejas perioda beigām būs jauna imigrācijas kārtība. Latvijas Televīzija centās noskaidrot vai Latvijas valstspiederīgie Anglijas dienvidu pilsētā Bognorīdžisā izmaiņām ir gatavi.
Liepājas Tautas foto studijai - 60 gadu jubileja
Liepājā sešdesmit gadus bez partraukuma darbojas Latvijā senākā fotostudija. Gadu gaitā studijas  vecmeistari sevi spoži apliecinājuši daudzās starptautiskās izstādēs, gūstot medaļas un apbalvojumus. Tagad pieredzes bagāto kolēģu padomi lieti noder jaunajiem studijas dalībniekiem, arī vienojoties kopīgā jubilejas foto izstādē, kas sakatāma Liepājas Latviešu biedrības namā.
Ugunsgrēkā cietušais nams Pārdaugavā joprojām ir bīstams
Novembra beigās Rīgā, Pārdaugavā ugunsgrēkā cietušais nams joprojām ir bīstams un satiksmes ierobežojumi šī nama tuvumā ir pamatoti un pagaidām netiks atcelti, Latvijas Radio teica Rīgas domes Pilsētas īpašumu komitejas vadītājs Oļegs Burovs. Viņš skaidroja, ka ēkas sienas un starpstāvu pārsegumi ir pārslogoti ar būvgružiem.
13. gadsimta cietokšņa fragments kļuvis par daļu no SPA
Rīgā, Trauksmes ielā, 13. gadsimta cietokšņa fragments kļuvis par daļu no SPA - tas iebūvēts viesnīcā "Wellton Riverside SPA Hotel". Notikušais izraisījis vēstures speciālistu sašutumu, taču atbildīgās iestādes uzskata, ka risinājums bijis labākais no iespējamiem, vēstīja LTV raidījums "4. studija".
Nedēļas nogalē piedzīvoti vairāki traģiski ugunsgrēki
Šogad ugunsnelaimēs kopumā ir gājis bojā 71 cilvēks, bet pēdējo divu dienu laikā ugunsgrēkos Latvijā miruši trīs cilvēki. Vairumā gadījumu ugunsgrēki ir saistīti ar cilvēku neuzmanību un neapdomību. Piemēram, neuzmanīgu apiešanos ar uguni, smēķēšanu vai apkures ierīču nepareizu lietošanu.
Mainīgie laikapstākļi nāk ar dažādām traumām
Šī nedēļa un tās izskaņa parādīja, ka mainīgo laika apstākļu dēļ pieaug dažādu traumu skaits. Proti, cilvēki paslīdējuši, krituši un guvuši lūzumus vai citas traumas. Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāve Ilze Bukša aicina cilvēkus pārvietoties uzmanīgi, ja nepieciešams, atbalstam izmantot spieķi.
Līvānu novadā uzsākta ārstniecības augu ekstraktu izgatavošana
Līvānu novada Sutros šogad izveidots jauns uzņēmums, kas izgatavo ārstniecības augu ekstraktus. Ideja par augu ekstraktu izgatavošanu radās Zanei Grigalei-Soročinai, kas vēlējusies radīt nodarbošanos saviem vecākiem. Uzņēmums saņēmis gan Latgales reģiona uzņēmēju gada balvu nominācijā “Gada inovācija” un Līvānu novada domes atzinību.
Vecāki bažīgi par emocionālo vardarbību Jelgavas skolā
Bļaušana, nemitīgi aizkaitināts balss tonis un nelaišana uz labierīcībām mācību stundas laikā – šādus bērnu tiesību pārkāpumus Jelgavas 1. internātpamatskolā audio ierakstā fiksējuši kāda pirmklasnieka vecāki. Par nokaitētu emocionālo atmosfēru skolā vecāki sūdzējušies ilgstoši, taču palikuši nesaklausīti. Konkrētā skola līdz šim bijusi arī atbildīgo dienestu redzeslokā.
Jaunākie
Populārākie
Interesanti