Latvijā
Pirms reformas pašvaldības kārākas izsolīt īpašumus; ierobežojumus plāno no nākamās vasaras
Aizbildinoties ar vajadzībām sakārtot ceļus un ēkas, kā arī ierobežojumiem Valsts kasē saņemt aizdevumus, vairākas pašvaldības pēdējā laikā izsolēs izlikušas īpašumus, kas gadiem neskarti bijuši to pūros. Patlaban iegādāties var ne tikai neprivatizētus dzīvokļus, kuros jau kāds mitinās, bet arī plašas lauksaimniecības zemes, mežus un grants karjerus. Vai pašvaldības cenšas atbrīvoties no īpašumiem, pirms tās līdz ar reformu zaudēs varu pār saviem aktīviem? Un vai domju rīcība tiek uzraudzīta un ierobežota?
Krustpils pilī noslēgumam tuvojas 3 miljonus eiro vērtā rekonstrukcija
Krustpils pilī kopš pagājušā gada norit rekonstrukcijas darbi, kuru laikā tiek atjaunota pils greznākā un arī lielākā daļa – A korpuss, pagalms un dārzs ar strūklaku. Būvdarbu laikā uzietas arī vēsturiskās liecības, savukārt pils iekštelpās konstatētas griestu pārseguma izlieces, kas gan kavē darbus, gan sadārdzina projektu. Lai pabeigtu darbus, pašvaldībai nācies arī aizņemties Valsts kasē.
Turlavas skolas skolēni apdāvina patversmes «Mīļās ķepiņas» iemītniekus
Kā izskatās vietā, kur nonāk cilvēku pamesti dzīvnieki, kā viņiem tur klājas un kā palīdzēt – to  uzzināja Turlavas pamatskolas skolēni. Brīdis, kad viņu sarūpētais nonāca Kuldīgas dzīvnieku patversmē "Mīļās ķepiņas", bija īpašs un aizkustinošs. Kaut arī patversme ir neliela, ziedotās lietas ikdienā ir liels atspaids.
Mediji ceļ trauksmi par finansējuma trūkumu vietējā satura veidošanai
Mediji ceļ trauksmi par finansējuma trūkumu vietējā satura veidošanai. Naudas trūkumu šobrīd izjūt gan sabiedriskie mediji, gan arī komercmediji. Lai arī premjers Krišjānis Kariņš (“Jaunā Vienotība”) iepriekš pauda, ka koalīcija vienojusies vienu miljonu eiro nākamgada piešķirt sabiedriskajiem medijiem no partiju finansēšanai paredzētās naudas, valdībā apstiprinātajos budžeta dokumentos priekšlikums tā arī nav parādījies.  
Izmeklējot masveida saslimšanas Siguldā un Rīgā, uziet salmonellas putnu gaļā no Polijas
Vairāki desmiti izglītības iestāžu, kā arī ēdnīcas oktobra sākumā saņēmušas un jau izlietojušas vairākas tonnas ar Salmonella enteritidis baktēriju inficētu vistas gaļu. Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD) oktobra sākumā ņemtās analīzes baktērijas klātbūtni apstiprinājušas vistas gaļā, ko Latvijā izplatījuši vairāki vairumtirdzniecības uzņēmumi. 
OECD: Latvijas korupcijas apkarošanas rezultāti joprojām nav proporcionāli riskiem
Latvijas kukuļošanas apkarošanas rezultāti joprojām nav proporcionāli pārrobežu kukuļošanas un naudas atmazgāšanas riskiem, kuriem tā ir pakļauta, teikts Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācijas (OECD) Kukuļošanas apkarošanas darba grupas (OECD WGB) publicētajā Latvijas 3. fāzes novērtējumā, informē Tieslietu ministrija (TM).
Netīrīti skursteņi un skursteņslauķu trūkums. Ugunsdrošībai uzmanību sāk pievērst tikai pēc nelaimes
Ik gadu Latvijā neiztīrītu dūmvadu un apkures iekārtu dēļ izceļas daudzi ugunsgrēki. Kā liecina Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) apkopotā informācija, pērn kopumā tika reģistrēti vairāk nekā 470 ugunsgrēki, kuru iespējamais iemesls bija neiztīrīti dūmvadi, nepareizi izbūvētas vai bojātas apkures sistēmas. Savukārt izsaukumi, kad dūmvados dega sodrēji, pērn bija ap 600. Ar apkures lietošanu saistītos ugunsgrēkos gāja bojā 17 cilvēku, bet cieta 43. Tā ir statistika, aiz kuras ir izpostīta iedzīve, finansiāli zaudējumi un briesmas dzīvībai.
Juridiskās komisijas deputāti atbalsta Rimšēviča lietas tiesneses atbrīvošanu no amata
Saeimas Juridiskās komisijas deputāti trešdien, 16. oktobrī, vienbalsīgi piekrita atbrīvot no amata Rīgas rajona tiesas tiesnesi Inesi Bitenieci, kurai bija paredzēts skatīt krimināllietu pret Latvijas Bankas vadītāju Ilmāru Rimšēviču. Gala lēmumu pieņems Saeima. Bitenieces tiesneses amatu nolēmusi pamest personisku iemeslu dēļ, to deputātiem apliecināja arī tiesas priekšsēdētāja Inese Siliņeviča.
Jaunākie
Interesanti