Latvijā
Mūkusalas promenādē Rīgā izveidojušās bīstamas bedres
Mūkusalas promenādē, pārsimt metru no Gaismas pils, gājēju daļā izveidojusies bīstama bedre. Turklāt šī bedre promenādē nav vienīgā. Kaut arī sākotnēji šī promenādes posma renovācija bija daļa no Nacionālās bibliotēkas celtniecības projekta, to pabeigt neizdevās, un sekas šobrīd redzamas bedru veidā.
Ķekavas izpildvarā - tikai pienākumu izpildītāji
Ķekavas novada domē jau ilgstoši izpildvaras pienākumus veic pienākumu izpildītāji. Izsludināt konkursus uz vakancēm domes vadība, aizbildinoties ar gaidāmajām pārvaldes reformām, nesteidz, ar ko neapmierināti ir opozīcijas deputāti.
Krāslavā notikušā Vispasaules latviešu 3x3 saieta vadmotīvs - Latvijas rota ir ģimenes
Latvijas rota ir tās ģimenes – ar šādu vadmotīvu visas pērnās nedēļas garumā Krāslavā aizritēja kārtējais, šogad pirmais Vispasaules latviešu ģimeņu saiets 3x3. Lai arī vēsturiski šādi saieti notika Amerikas Savienotajās Valstīs, jau vairāk nekā 50 saieti aizvadīti dažādās Latvijas vietās. Šajā reizē kopumā vairāk nekā 460 cilvēki no dažādām valstīm saietā apguva latviešu un latgaliešu tradīcijas, senos arodus un vēsturi.      
Valmierā izsniedz barikāžu dalībnieku apliecības – interese liela
No 27. jūnija Barikāžu dalībnieku biedrība izsniedz apliecības 1991. gada barikāžu dalībniekiem. Pirmie tās saņēma Rīgas un Pierīgas iedzīvotāji, bet nu biedrība dodas uz Latvijas reģioniem. Pirmdien apliecības ieguva vairāk nekā 100 barikāžu dalībnieki Valmierā.
Jūnijā apmeklētāko portālu trijnieks – nemainīgs
Jūnijā apmeklētāko Latvijas portālu topa trijnieks no visām ierīcēm paliek nemainīgs – pirmajā vietā ierindojas delfi.lv, otrajā inbox.lv, bet trešajā – tvnet.lv, liecina  starptautiskā interneta pētījumu uzņēmuma “Gemius” Latvijas interneta lietotāju apmeklētāko vietņu Top 20 jūnijā, kas veidots, balstoties uz jaunieviesto un starptautiski godalgoto “Overnight” un BPS (Behavioral Panel Synthesis) metodoloģiju.
Viena diena Kocēnu pašvaldības policista darbā: Ne tikai kārtības sargs, bet arī psihologs
Savas vietējās policijas izveide pašvaldībām nav obligāta prasība, taču arvien vairāk ir novadu, kuri izšķiras par soli veidot savu pašvaldības policiju. Tāds lēmums pieņemts arī Kocēnu novadā, un šovasar jau tur kārtību sargā pašvaldības policija. Vietējiem kārtības sargiem jārisina ne tikai dažādu pārkāpumu lietas, bet jābūt arī psihologiem un atbalsta plecam.  
KNAB šefs: Lielākie korupcijas riski ir iepirkumu jomā
Lielākos korupcijas riskus Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB)  priekšnieks Jēkabs Straume saskata iepirkumu jomā. Intervijā Latvijas Radio Straume norādīja, ka izmeklēšanas notiek, bet tām ir nepieciešams ilgāks laiks.
Rīgas Bērnu slimnīca – vienīgā Baltijā ar operāciju atbrīvo bērnus no epilepsijas
Šī nedēļa iesākās dziesmoti –  Pēc Dziesmu svētku noslēguma Mežaparka estrādē turpinājās sadziedāšanās. Elīze Jance pārdziedāja daudzus un pārradās mājās tikai 8 no rīta. Grūti noticēt, ka tā ir tā pati meitene, kuras dzīvi ierobežoja smagas epilepsijas lēkmes. Kopš Bērnu slimnīcas ārsti uzsākuši ļoti specifiskas neiroķirurģiskas operācijas, jau 10 Latvijas bērni atguvuši kustību brīvību un savu dzīvi.  
Terehovas robežpunktā veidojas vieglo auto rindās
Saistībā ar tehniskām problēmām datorsistēmu darbībā Krievijas pusē kopš svētdienas rīta Terehovas (Burački) robežkontroles punktā ir pārtraukta Eiropas Savienībā reģistrētu vieglo transportlīdzekļu robežpārbaude, līdz ar ko veidojas automašīnu rindas, informēja Valsts robežsardze.
Latgalē valsts atbalstu žurnālistikas saturam saņem 7 projekti
Reģionālo un vietējo mediju atbalstam valsts budžeta finansējums piešķirts 38 projektiem. Šī projektu konkursa ietvaros atsevišķā apakšprogrammā atbalstīti konkrēti Latgales reģiona mediji žurnālistikas satura veidošanai. Par kopējo finansējumu 142 500 eiro atbalstīti septiņi projekti. Finansējums piešķirts interneta portāliem, biedrībām, laikrakstiem un televīzijai.  
«Meža Mackevičos» intensīvā jauno zemessargu sagatavošana sākusies
Divdesmit, divdesmit četrus gadus veci puiši un meitenes, bet citi daudz vecāki – kādam pat pāri četrdesmit, gan studenti, gan četru bērnu māte, gan katoļu baznīcas mācītājs – cenšas vienā solī paveikt pirmo tikai trīs kilometrus garo soļojumu ārpus Zemessardzes apmācību bāzes.
Jaunākie
Populārākie
Interesanti