Latvijā
Brīvprātīgie ugunsdzēsēji Dienvidkurzemes novadā dāvanā saņem padomju laika glābšanas auto
Pirmdien Dienvidkurzemes novada brīvprātīgie ugunsdzēsēji saņēma trīs Valsts meža dienesta dāvinātas padomju laika automašīnas. Iepriekš savu laiku nokalpojušie glābšanas auto tika nodoti metāllūžņos, bet konkrētie trīs transportlīdzekļi joprojām esot labā tehniskā stāvoklī. Latvijā darbojas simtiem brīvprātīgo ugunsdzēsēju, bet viņiem trūkst tehnikas, lai vēl ātrāk nokļūtu notikumu vietā. 
Ukrainā karojošie latvieši: Latvijā veidotie maskēšanās tīkli jāpin precīzāk
Līdzīgi kā ierakumu sveces Ukrainai, kas dažbrīd lietas nepareizi, arī maskēšanas tīkli jāpin precīzāk. Pretējā gadījumā tie kara laukā būs ne tikai nederīgi, bet pat bīstami. Ukrainā karojošie latvieši atzīst, ka tīklu krāsu toņi ir neprecīzi, audumi smagi un mezgli sieti nevietā. Arī Preiļos un citviet konstatētas kļūdas, tādēļ organizēta nodarbība, kur kopā ar ekspertiem apgūts, kā pareizi veidot kvalitatīvus un tieši kara apstākļiem piemērotus maskēšanās tīklus.
Rīgu no smiltīm un putekļiem cer attīrīt mēneša laikā, sakops arī parkus
Kopumā šajā ziemas sezonā Rīgā izkaisīti aptuveni 300 tonnu kaisāmā materiāla. Pašvaldība jau sākusi tīrīt ielas no smiltīm un putekļiem, kas palikuši pēc ziemas, dažviet pilsētā tas jau ir izdarīts, taču darba tempu ietekmējot laikapstākļi, kuru dēļ uzkopšana pilsētā var kļūt ilgāka. Darbus plānots pabeigt mēneša laikā.
Pedagogu arodbiedrība prasīs likumos nostiprināt politisko atbildību par neizpildīto
Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) gatavojas trīs dienu streikam un protesta akcijai, pieprasot algu pieauguma grafiku un slodžu sabalansēšanu, tikmēr nozares ministrija sola algu grafiku pieņemt līdz streika datumam. LIZDA arī prasīs Saeimas deputātiem likumā nostiprināt politisko atbildību, kas iestātos, ja politiķi un amatpersonas nepildītu likumā rakstīto.
Ukrainā aptur Latvijas iedzīvotājus apkrāpušo telefonkrāpnieku tīklu
Šā gada 15. martā, sadarbojoties Valsts policijai ar Ukrainas tiesībsargājošām iestādēm, tika pārtraukta kādas starptautiskas organizētas noziedzīgas grupas darbība. Krāpnieciskā shēma tika realizēta, izmantojot zvanu centru tīklu, kas atradās Ukrainā un kura viena mēneša apgrozījums, iespējams, pārsniedza 128 000 eiro. Izmeklēšanas laikā iegūtā informācija liecina, ka lielākā daļa cietušo ir Latvijas iedzīvotāji, informēja Valsts policija.
Pieaugumu bērnu psihiskās palīdzības apjomā saista arī ar lielāku pieejamību
Bērnu klīniskajā universitātes slimnīcā vērojams tādu pacientu skaita pieaugums, kuriem psihiatri sniedz konsultācijas ambulatori, un tas saistīts arī šādas palīdzības pieejamību un cilvēku gatavību lūgt atbalstu, intervijā LTV raidījumā "Rīta Panorāma" pastāstīja Bērnu slimnīcas Psihiatrijas klīnikas psihiatre Karīna Beinerte.
Par VUGD priekšnieku plāno virzīt pašreizējo vietnieku Baltmani
Šomēnes darbu Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD) beigs tā priekšnieks Oskars Āboliņš, kurš līdz ar atbilstoša vecuma sasniegšanu izlēmis atvaļināties no dienesta. Tāpēc valdības izlemšanai sagatavots lēmumprojekts par Mārtiņa Baltmaņa iecelšanu ugunsdzēsības dienesta priekšnieka amatā. Ja valdība lems apstiprinoši, Baltmani amatā uz pieciem gadiem iecels iekšlietu ministrs.
Daugavpils vēsturnieki aicina pārapbedīt padomju karavīrus
Padomju karavīru memoriāls Dubrovina parkā ir galvenā 9. maija atzīmētāju pulcēšanās vieta Daugavpilī. Obligāti demontējamo objektu sarakstā tas netika iekļauts, jo zem tā apbedīti karavīri. Mirstīgās atliekas parka teritorijā dažādos laikos pārvietotas pa parka teritoriju, un nu tiem patiesi pēdējā atdusas vieta būtu jārod kapos, uzskata Daugavpils vēsturnieki. Likums gan nosaka, ka to var iniciēt tikai pašvaldība.
Apbalvoti titula «Goda un Gada liepājnieks 2022» ieguvēji
Koncertzālē "Lielais dzintars" 18. marta vakarā norisinājās titula "Goda un Gada liepājnieks 2022" ieguvēju apbalvošanas svinīgā ceremonija. "Goda liepājnieka 2022" titulu par nozīmīgu ieguldījumu Liepājas ekonomikas un demokrātiskas pilsētpārvaldības atjaunošanā pēc Latvijas neatkarības atgūšanas un tirdzniecības ostas atgriešanu starptautiskā apritē saņēma pirmais Liepājas mērs pēc neatkarības atjaunošanas Imants Vismins, LSM.lv pavēstīja Liepājas pilsētas pašvaldības pārstāvji.
Zemniekiem Zemgalē kailsala dēļ cietuši ziemāji
Lauksaimnieki gatavojas jaunajai darba sezonai. Apsekojot laukus, secināts, ka šogad cietuši ziemāji. Vssliktākā situācija kailsala dēļ ir Zemgalē. Citos Latvijas reģionos ziemāji skarti mazāk, taču kailsala ietekmi uz saimniekošanu izjutīs teju katrs graudu audzētājs un tas var ietekmēt arī gala cenu pircējiem. 
Svarīgākais šobrīd