Latvijā
Mārupē plaši degusi «Edge Autonomy» dronu ražotne (papildināts)
Mārupē otrdien pēcpusdienā aizdegusies "Edge Autonomy" bezpilota lidaparātu ražošanas ēka, dzēšanā iesaistīti plaši glābēju spēki, bet iedzīvotāji aicināti sargāties no dūmiem. Vakarā ugunsdzēsējiem glābējiem izdevies ierobežot liesmu izplatīšanos. 
Hakeri uzbrukuši Latvijas enerģētikas infrastruktūrai
Latvijas enerģētikas un arī transporta uzņēmumi otrdien, 7. februārī, piedzīvojuši kibernoziedznieku uzbrukumus. Latvijas atbildīgie dienesti no "Cert.lv" atzina, ka uzbrukums, visticamāk, nācis no Krievijas valdības finansētiem grupējumiem. Tomēr uzbrukums vērtējams kā neizdevies, jo vairāku uzņēmumu mājaslapas nestrādāja vien pāris minūšu.
Kažoka: Nākamo vēlēšanu sarīkošanai CVK vajadzīgs «politiskais jumts», kas sagādātu vajadzīgos resursus
Līdz nākamajām vēlēšanām, kas būs Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanas, laika nav daudz, un, lai Centrālā vēlēšanu komisija (CVK) spētu tās sarīkot, ir vajadzīga politiskā līderība jeb "politiskais jumts", kas sagādātu vajadzīgos resursus, intervijā Latvijas Radio raidījumā "Krustpunktā" sacīja "Providus" direktore un vadošā pētniece Iveta Kažoka.
Dobeles novadā grāvī iebraucot autobusam, cietuši 13 cilvēki (papildināts)
Dobeles novadā otrdienas rītā grāvī iebraucis autobuss, un divu cilvēku atbrīvošanai bija vajadzīga glābēju palīdzība, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD). Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā (NMPD) informēja, ka avārijā cietuši 13 cilvēki.
VDD rosina apsūdzēt blogeri par Krievijas noziegumu atbalstīšanu un nacionālā naida provocēšanu
3. februārī Valsts drošības dienests (VDD) pabeidza izmeklēšanu pret prokremliski noskaņotu blogeri uzsāktā kriminālprocesā par Krievijas bruņoto spēku Ukrainā īstenoto noziegumu attaisnošanu un slavināšanu, kā arī centieniem izraisīt naidu un nesaticību starp dažādu tautību iedzīvotājiem. Dienests kriminālprocesa materiālus ir nosūtījis prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai.
Ruks: Pēc bargāku sodu ieviešanas mazinās pieķerto dzērājšoferu skaits
Lai gan aizvien netrūkst ziņu par braucējiem, kas pieķerti reibumā pie stūres, tomēr policija savā darbā jūt pārkāpumu skaita samazināšanos, kas seko pēc automašīnu konfiskācijas noteikšanas stipri iereibušajiem dzērājšoferiem, intervijā LTV raidījumā "Rīta Panorāma" pastāstīja Valsts policijas priekšnieks Armands Ruks.
Pēc lielajiem plūdiem Latgalē meliorācijas sistēmu pārsvarā sakārto valsts
Pirms pieciem gadiem vasaras nogalē Latgalē stipro lietusgāžu izraisīto plūdu dēļ ceļiem, infrastruktūrai un arī lauksaimniekiem radītie zaudējumi bija mērāmi miljonos eiro. Pēc plūdiem, analizējot ārkārtas situāciju izraisījušos iemeslus, atbildīgie dienesti atzīmēja ne vien kritiskos laika apstākļus, reģiona reljefu un ģeoloģiskās īpatnības, bet arī neapmierinošo, pat kritiskā stāvoklī esošo valsts meliorācijas sistēmu. Vai piecos gados pēc lielajiem plūdiem Latgalē meliorācijas sistēmas tikušas uzlabotas, un kādā stāvoklī ir meliorētās zemes pēc plūdiem Jēkabpils novadā?
Apsver Daugavpils Universitātes reorganizāciju
Kriminālprocesā par krāpšanos iesaistīto Daugavpils Universitāti varētu pievienot Latvijas Universitātei. Šāds piedāvājums pirmdien, 6. februārī, pārspriests valdības sadarbības sanāksmē. Lai gan "Apvienotā saraksta" un Nacionālās apvienības pārstāvji pauž pārliecību, ka reorganizāciju nevajadzētu sasteigt, Latvijas Televīzijai zināms, ka Izglītības un zinātnes ministrijā (IZM) izstrādāts piedāvājums to paveikt trīs četru mēnešu laikā.
Svarīgākais šobrīd