Latvijā
Dziedošie policisti labdarības koncertos savāc 3000 eiro
Mazliet vairāk nekā 3000 eiro ir summa, ko šovasar nebijušā labdarības akcijā izdevies savākt dziedošajiem policistiem. Jau vēstīts par Valsts policijas darbinieku iniciatīvu rīkot koncertus Latvijas reģionos, lai vāktu naudu bērniem ar īpašām vajadzībām un raudzītu mainīt arī policistu kā soģu tēlu. Lai gan finansiāli nospraustos mērķus pirmajā labdarības akcijā pilnībā nav izdevies sasniegt, dziedošie policisti ir apņēmības pilni turpināt koncertus arī nākotnē.
Jau no nākamā mācību gada skolās un bērnudārzos varētu būt pieejami digitāli mācību līdzekļi
Jau no nākamā mācību gada skolās un bērnudārzos varētu būt pieejami digitāli mācību līdzekļi, informē Izglītības ministrijā. Pagaidām bērni pirmsskolas vecumā var pamatprasmju apgūšanai var izmantot internetā pieejamos rīkus. Viens no tādiem ir LSM digitālā platforma „Bērnistaba”, kas sniedz plašas iespējas bērniem mācīties lasīt, rakstīt un apgūt citas prasmes.  
Prezidents Levits Latvijas–Vācijas attiecības vērtē labvēlīgi
Valsts prezidents Egils Levits piektdien, 16.augustā, Berlīnē tikās ar Vācijas prezidentu Franku Valteru Šteinmeieru. Abas puses uzsvēra Latvijas–Vācijas attiecību labvēlību, kā arī abu prezidentu ciešo saikni ar otru valsti – Šteinmeiers gan kā ārlietu ministrs, gan kā prezidents līdz šim Latviju apmeklējis septiņas reizes, savukārt  Levitu ar Vāciju saista gan studiju laiks, gan darbs dažādās Vācijas federālajās zemēs, informēja prezidenta kanceleja.
Jau devīto gadu notiek Ekoskolu vasaras forums
Jau 9. gadu Latvijā notiek “Ekoskolu vasaras forums”. Šajā forumā pedagogi un skolēni, darbojoties kopā, apgūst, kā saglabāt dabas vērtības un mazināt klimata izmaiņas. Šogad ekoskolu foruma meistarklases, lekcijas un diskusijas notika Limbažos.  
ĀM cer: Irānas kuģa atbrīvošana pozitīvi ietekmēs sagrābtā britu kuģa un Latvijas jūrnieka lietu
Gibraltāra Augstākā tiesa ceturtdien, 15.augustā, atļāva Irānas tankkuģim „Grace 1” pamest Lielbritānijas aizjūras teritoriju, neraugoties uz ASV lūgumu pagarināt tā arestu. Latvijas Ārlietu ministrijas preses sekretārs Jānis Beķeris pauda cerību, ka Irānas tankkuģa atbrīvošana palīdzēs centienos atrisināt situāciju ar aizturēto britu tankkuģi „Stena Impero”, uz kura klāja atrodas arī Latvijas valstspiederīgais.
«PNB Bankas» darbības apturēšana skar vairākas Latvijas vietvaras
"PNB bankas" darbības apturēšanas dēļ Daugavpils pilsētas un tās kapitālsabiedrību budžeti var zaudēt 1,34 miljonus eiro, bet Rēzeknes pilsētai "PNB bankā" palikuši vairāk nekā 60 000 eiro. Liepājā ierobežoti vairāki pašvaldības nodrošinātie pakalpojumi iedzīvotājiem un skolēnu elektronisko braukšanas karšu izmantošana sabiedriskajā transportā. Arī Jelgavā traucēta iedzīvotāju kartes un skolēna apliecības darbība.
SIF padomes vadītāja amatam Parādnieku nevirza
Piektdien, 16. augustā, neizdevās ievēlēt Sabiedrības integrācijas fonda (SIF) padomes priekšsēdētāju, jo abiem kandidātiem uz amatu pietrūka balsu. Neviens amatam nevirzīja iepriekš izskanējušo un kritizēto premjera padomnieka, Nacionālās apvienības politiķa Imanta Parādnieka kandidatūru.
Burovs rēķinās ar 35 deputātu atbalstu mēra vēlēšanās pirmdien
Rīgas domes priekšsēdētāja amata kandidāts Oļegs Burovs ("Gods kalpot Rīgai" (GKR)), kurš pašlaik pilda mēra pienākumus, pārliecināts par savu apstiprināšanu galvaspilsētas domes priekšsēdētāja amatā. Rīgas mēra vēlēšanas plānotas pirmdien,19.augustā. Pēc partijas frakcijas sēdes Burovs sacīja, ka rēķinās ar 35 deputātu balsīm, ar partiju "Saskaņa" un neatkarīgajiem deputātiem koalīcijas līgums ir saskaņots. 
REPORTĀŽA: Spītējot lietum, aizvadīti sirsnīgi svētki Aglonā
Lietussargi un lietusmēteļi šogad ir galvenie ticīgo aksesuāri Vissvētākās Jaunavas Marijas debesīs uzņemšanas svētkos Aglonā. Un cilvēki nāk sagatavojušies - lai lietus netraucē lūgšanām zem klajas debess. Lietus pierimst tikai ar Tautas Krusta ceļa sākumu, kad tūkstošiem sveču izgaismo laukumu pie Aglonas bazilikas.
Jaunākie
Interesanti