Latvijā
Zemesgabals ar riepu kalniem Starta ielā Rīgā nonācis piespiedu pārdošanā (papildināts)
Zemesgabals Rīgā, Starta ielā, uz kura atrodas riepu kaudze, kas vairākkārt pāraugusi atļauto apjomu un rada apdraudējumu tuvējām apkaimēm, nonācis piespiedu pārdošanā. Ņemot vērā, ka maksātnespējīgā SIA "Riepu bloki" jau vairākus gadus nemaksā nomas maksu un arī riepas no teritorijas nav aizvāktas, zemesgabala īpašnieks nonācis naudas grūtībās, līdz ar to banka tam piespiedusi zemesgabalu pārdot. SIA "Eko Recycling", kam riepas vajadzēja aizvākt līdz šā gada beigām, saņēmis termiņa pagarinājumu vēl par vienu gadu, taču banka, kas organizē īpašuma pārdošanu, netic, ka tuvākajā laikā tas tiešām notiks.
Latvijai izdots Eiropas meklētāko noziedznieku sarakstā iekļautais Gatis Zvingulis
Novembra sākumā Spānijā aizturēts un pagājušajā nedēļā Latvijai izdots Eiropas meklētāko noziedznieku sarakstā iekļautais Gatis Zvingulis. Viņš tiek turēts aizdomās par noziegumu, kas izdarīts pirms četriem gadiem Ventspils novadā – tīša smaga miesas bojājuma nodarīšanu, kā rezultātā iestājās cietušā nāve, informēja Valsts policijā.
Kariņš saņēmis trešo vakcīnas pret Covid-19 devu
Ministru prezidents Krišjānis Kariņš ("Jaunā Vienotība") jau saņēmis trešo vakcīnas devu pret Covid-19 jeb tā saucamo balsta devu, apliecināja premjera preses sekretārs Sandris Sabajevs.
Jaunā pastmarka veltīta Latvijas 3x3 basketbola izlasei
Šodien nāk klajā jauna pastmarka un aploksne par godu XXXII Vasaras olimpisko spēļu Tokijā zelta medaļu ieguvējiem – Latvijas 3x3 basketbola izlasei ar Agni Čavaru, Nauri Miezi, Kārli Paulu Lasmani un Edgaru Krūmiņu sastāvā, informēja Latvijas Pasts.
Covid-19 Latvijā dzēsusi trīs jauno māmiņu dzīvības
Latvijā Covid-19 līdz šim prasījusi trīs jauno māmiņu dzīvības, Latvijas Televīzijas raidījumā "Rīta panorāma" atzina Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas Sievietes un bērna veselības klīnikas vadītāja ginekoloģe Maira Jansone.
Ropažu baznīcā atkal uzburts gaismas dārzs
Šovakar daudzās mājās tiek iedegta pirmā svece adventes vainagā un sākas Ziemassvētku gaidīšana. Bet Ropažu evaņģēliski luteriskās baznīcas draudzei jaunais baznīcas gads sākas ar brīnumu. Jau otro gadu pēc kārtas anonīms labvēlis kara gados izpostītajā dievnamā atkal uzbūris gaismas dārzu. Pērn to apmeklēja rekordliels cilvēku skaits un par apmeklētāju ziedojumiem draudze atjaunoja torņa kāpnes. 
Valsts atbalsts, uzņemot «sistēmas bērnus», aizvien pieklibo
Labklājības ministrija šonedēļ atklājusi jaunu informatīvo kampaņu “Es gribu savas mājas!”. Kampaņas mērķis ir veicināt sabiedrības izpratni par bāreņu un bez vecāku gādības palikušu bērnu aprūpi, ģimeniskas vides nozīmību bērna pilnvērtīgai attīstībai un galu galā – samazināt institūcijās esošo bērnu skaitu. Patlaban bērnunamos dzīvo vairāk nekā 500 bērni – lielākā daļa no viņiem ir pusaudži. Kāds ir valsts sniegtais atbalsts uzņemošajām ģimenēm? Un cik droši ģimene var justies, izšķiroties par šādu soli?
ES un NATO plāno ciešāk sadarboties dezinformācijas apkarošanā, iesaistot tajā arī Latviju
Eiropas Savienība un NATO plāno ciešāk sadarboties dezinformācijas apkarošanā, iesaistot tajā arī Rīgā izvietoto NATO Stratēģiskās komunikācijas centru. Tas ir viens no paziņojumiem pēc Eiropas Komisijas priekšsēdētājas Urzulas fon der Leienas un NATO ģenerālsekretāra Jensa Stoltenberga šīsdienas vizītes laikā Rīgā un Viļņā. Tāpat Komisijas vadītāja paziņoja, ka Eiropas fondu līdzekļus varēs izmantot dronu un patruļas automašīnu iegādei, kā arī līdzīgiem mērķiem.
Kariņš: ES un NATO jādod skaidrs signāls Krievijai, ka eskalācijas gadījumā tam būs «ļoti skaidras sekas» (papildināts)
Ir ļoti svarīgi, ka Eiropas Savienība (ES) un NATO seko līdzi situācijai Ukrainas pierobežā un dod Krievijai ļoti skaidru signālu, ka eskalācijas gadījumā gaidāmas "ļoti skaidras sekas", šodien pēc tikšanās ar Eiropas Komisijas priekšsēdētāju Urzulu fon der Leienu un NATO ģenerālsekretāru Jensu Stoltenbergu sacīja Ministru prezidents Krišjānis Kariņš ("Jaunā Vienotība").
VIDEO. LSM.lv nedēļas ziņu TOPS: īsumā par svarīgāko 22.–28.novembrī
Saeima atbalstījusi nākamā gada valsts budžetu, mūžībā devies komponists Mārtiņš Brauns, Vācijā noslēgusies Angelas Merkeles valdīšanas ēra un citi notikumi. LSM Nedēļas ziņu TOPS piedāvā iespēju uzzināt īsumā par svarīgāko politikā, kultūrā, sportā un ārzemēs šonedēļ – no 22. līdz 28. novembrim.
Izslimojot Covid-19, vakcinētie cilvēki iegūst arī izslimošanu apliecinošo sertifikātu
Ja ar Covid-19 inficējies pret to vakcinēts cilvēks, uz slimības laiku tiek anulēts personas vakcinācijas sertifikāts, taču pēc izslimošanas persona iegūst to atpakaļ, kā arī var saņemt otru sertifikātu, kurš apliecina izslimošanu. Vakcinācijas biroja pārstāve Inga Vasiļjeva skaidro – īpašas nozīmes diviem sertifikātiem gan nav un iedzīvotājs brīvi var izvēlēties, kuru no tiem vēlas uzrādīt.
Populārākie
Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt