Latvijā
Saldus novadā ceļ trauksmi par iespējamu notekūdeņu piesārņojumu no ražotnes
Pēc Valsts vides dienesta šomēnes publiskotā problemātisko notekūdeņu objektu saraksta kāds Saldus novada iedzīvotājs vērsās Latvijas Radio ar aizdomām par iespējamu piesārņojumu meliorācijas grāvī netālu no vietējās zivju eļļas ražotnes. Uzņēmums gan notekūdeņu attīrīšanas iekārtās darbības traucējumus nav konstatējis un arī Vides dienesta lēmumu ražotni iekļaut ilgstošo piesārņotāju sarakstā sauc par nepamatotu.
Saeima lems par uzdevumu valdībai energocenu krīzes pārvarēšanai
Saeimas komisijai būs jāvērtē opozīcijas deputātu sagatavotais lēmumprojekts valdībai izstrādāt papildu risinājumus energoresursu cenu krīzei un atbalsta sniegšanai iedzīvotājiem. Saeimai ārkārtas sēdē pietrūka balsu, lai valdībai dotu uzdevumu nedēļas laikā nāk klajā ar piedāvājumu.
Pilsoņa pienākums atbalstīt Ukrainu – cilvēki «Saulespuķu ceļā» atzīmē Neatkarības dienu (papildināts)
Vairāki desmiti cilvēku trešdien piedalījās zibakcijā "Saulespuķu ceļš", tādējādi atzīmējot Ukrainas Neatkarības dienu. Akciju maršrutā no Ventspils ielas līdz pašai Ukrainas vēstniecībai organizēja labdarības biedrība "Tavi draugi", šajā ceļa posmā aicinot līdzcilvēkus nostāties dzīvajā ķēdē un simboliski no rokas rokā padot saulespuķu pušķi, ko zibakcijas noslēgumā saņēma Ukrainas vēstnieks Latvijā
Pierīgā daļu «Liepājas autobusu parka» reisu uz laiku nodos citiem pārvadātājiem
Lai AS "Liepājas autobusu parks" sabiedriskā transporta maršrutu tīkla daļās jeb lotēs "Ogre, Aizkraukle" un "Liepāja" varētu nodrošināt 100% autobusu reisu izpildi, uz laiku daļu reisu, kas pārvadātājam jānodrošina Pierīgas maršrutos, izpildīs SIA "Latvijas sabiedriskais autobuss" un AS "Nordeka", informēja Autotransporta direkcijas pārstāvis Viktors Zaķis.
Liepājā demontēts piemiņas akmens ģenerālim Dedajevam
Trešdien Liepājā demontēts piemiņas akmens ģenerālim Nikolajam Dedajevam 14. novembra bulvāra un Grīzupes ielas krustojumā, informēja Liepājas pašvaldības Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas vadītāja Zita Lazdāne.
Dome apstiprina Valmieras novada jauno ģerboni
Valmieras novada pašvaldības domes deputāti 24. augustā apstiprināja Valmieras novada jaunā ģerboņa projektu, nododot to tālākai virzīšanai uz reģistrāciju Kultūras ministrijā. Valmieras novada ģerbonī redzams zelta laukā zaļš ozols uz pakalna un simbolisks ūdens motīvs, informēja domē.
Līdz šim lielākie priekšvēlēšanu deklarētie tēriņi «Apvienotajam sarakstam» un «Attīstībai/Par!»
Partijas un to apvienības no 4. jūnija, kad Latvijā sākās priekšvēlēšanu aģitācijas periods, līdz 22. augustam kopumā noslēgušas līgumus par limitētajiem aģitācijas izdevumiem pirms 14. Saeimas vēlēšanām kopsummā par gandrīz 2 miljoniem eiro, un lielākie izdevumi līdz šim ir bijuši "Apvienotajam sarakstam" un “Attīstībai/Par!”, informēja Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB), kurš apkopojis jaunāko informāciju par politisko spēku deklarētajiem izdevumiem.
Pļaviņu HES pēc remontdarbiem sāks atjaunot ūdens līmeni
Pļaviņu hidroelektrostacijas (HES) ūdenskrātuvē 25. augustā sāksies ūdens līmeņa atjaunošana, jo ir pabeigti hidrotehnisko būvju atjaunošanas remonti ūdenslīmeņa mainīgajā zonā. 28. augustā ūdenskrātuvē būs sasniegts normāls ikdienas ekspluatācijas ūdenslīmenis, informēja AS “Latvenergo”.
Svarīgākais šobrīd

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt