Latvijā
Preiļu slimnīcā bažījas par daļas pakalpojumu likvidēšanu
Preiļu slimnīca vēstulē Veselības ministrijai pieprasa skaidrojumu par veselības aprūpes pakalpojumu likvidāciju un plāniem samazināt slimnīcas līmeni. Preiļu slimnīca ir saņēmusi informatīvā ziņojuma projektu par slimnīcu tīkla attīstības stratēģiju, kurā tā ir definēta kā pirmā līmeņa slimnīca.
Ar Covid-19 inficēto skaits pieaug arī Latvijā, visiem viegla slimības gaita
Mēneša laikā Eiropā ir trīskāršojies kovida gadījumu skaits un Pasaules Veselības organizācija jau paziņojusi, ka šī vasara Eiropā paies Covid-19 zīmē. Proti, vīrusa izplatība būs augsta, un tas saistīts ar dažādu ierobežojumu atcelšanu – tūkstošus apmeklētāju pulcē festivāli, cilvēki brīvi ceļo, bet maskas vai distancēšanās daudzviet nav obligāta prasība.
Latvijā jūlijā rīkos dažādas nometnes ukraiņu bērniem
Jūlijā notiks dažādas nometnes ukraiņu bērniem Latvijā, informē rīkotāji. Galvenokārt bērniem tajās būs iespēja socializēties, uzzināt par Latvijas kultūru un vēsturi, kā arī iegūt atelpu no ikdienas. Ir arī tādas nometnes, kuras apmeklē bērni, kuri ikdienā joprojām dzīvo Ukrainā. 
Latvijas muita konstatē 780 sankciju pārkāpumus
Mēģinājumu skaits pārkāpt pret Krieviju un Baltkrieviju ieviestās sankcijas, šķērsojot Latvijas robežu, turpina pieaugt. Ja pirms divām nedēļām muita bija konstatējusi vairāk nekā 400 gadījumus, šobrīd to skaits jau teju dubultojies.
Granulu iegādei apkurei būs kompensācija, malkas cena vēl zem ministrijas noteiktā sliekšņa
Valdība lēmusi pieaugošās enerģijas cenas kompensēt dažādiem kurināmā veidiem, taču sarakstā iztrūkst malka, lai gan tās cena šogad dubultojusies. Ekonomikas ministrija šādu izvēli pamato ar aprēķiniem, ka siltums no malkas joprojām izmaksā vislētāk. Atbalstu malkas lietotājiem gan sola Labklājības ministrija, vienlaikus atgādinot, ka pabalsta saņemšanai jāsaglabā malkas iegādes čeks, kas  daudziem var izrādīties problēma.
Sigulda pieļauj iespēju peldvestes bērniem noteikt par obligātu prasību
Pēc traģēdijas, kurā, noslīkstot Gaujā, dzīvību zaudēja piecgadīgā Evita, drošības dienesti aicina vecākus pieskatīt savus bērnus un arī apkārtējos pret svešiem bērniem nebūt vienaldzīgiem. Gaujas pludmale, kur notika traģēdija, ir oficiāla peldvieta, kurā strādā kārtībnieki – glābēji. Domājot, kā vēl uzlabot mazo peldētāju drošību, pašvaldība izlēmusi iegādāties koplietošanas peldēšanas vestes, kas bērnus noturēs virs ūdens.
Jelgava pilsētas lidlauku nodod miljonāra Osinovska dzīvesbiedres gigantiskam saules paneļu parkam
Jelgavas dome bez īpašas publicitātes šonedēļ lēma privātās rokās nodot 112 hektāru plašo lidlauku, kas gadu desmitiem bijis pašvaldības rūpju bērns un kur mērija ik palaikam solījusi piesaistīt iespaidīgas investīcijas. Pašreizējais plāns paredz, ka Rēzeknes novadā reģistrētā firma "SP Austrumi" Jelgavas nomalē veidos vienu no Baltijā lielākajiem saules paneļu parkiem, tam piesaistot 63 miljonu eiro investīcijas.
Pētniece: Problēmas Ukrainas bēgļu uzņemšanā ir rādītājs mūsu integrācijas sistēmas darbam
Latvijā problēmas, ar kurām nākas saskarties Ukrainas kara bēgļiem, ir rādītājs tam, kā darbojas mūsu integrācijas sistēma. Bēgļiem nākas saskarties ar mitekļa, valodas apguves un izglītības iespēju problēmām, intervijā Latvijas Radio norādīja sabiedriskās politikas centra “Providus” vadošā pētniece patvēruma un migrācijas jomā Ieva Raubiško.
Novadu reformas neskartie Varakļāni – gada laikā bez būtiskām pārmaiņām
Tieši pirms gada stājās spēkā administratīvi teritoriālā reforma, Latvijas pašvaldību skaitam samazinoties par 75. Vien dažu pašvaldību robežas jau sākotnējais reformas plāns paredzēja atstāt nemainītas. Taču ir viens novads, kurš no reformas izspruka teju pēdējā brīdī. Kā tagad klājas iedzīvotāju skaita ziņā Latvijas mazākajai pašvaldībai?
Svarīgākais šobrīd

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt