Latvijā
Pēc pērtiķu baku konstatēšanas noteiks arī kontaktpersonas
Ņemot vērā pieaugošo pērtiķu baku saslimšanas gadījumu skaitu, turpmāk noteiks ar šo infekciju saslimušo kontaktpersonas, to paredz otrdien, 5. jūlijā, valdībā atbalstītie grozījumi "Kontaktpersonu noteikšanas, primārās medicīniskās pārbaudes, laboratoriskās pārbaudes un medicīniskās novērošanas kārtības" noteikumos.
Holokausta upuru piemiņas gājiena dalībnieki: Nedrīkstam to aizmirst
Pirms 81 gada sākās Latvijas ebreju lielākā katastrofa – nacistiskās Vācijas režīms pēc ienākšanas Rīgā nodedzināja Lielo horālo sinagogu. To, kas tolaik notika, nedrīkst aizmirst un nedrīkst pieļaut, ka jebkad kas tik traģisks atkārtotos. Tā saka Dzīvo gājiena Rīgā dalībnieki – gan vietējās ebreju kopienas pārstāvji, gan viesi no citām valstīm. 
Dokumentu viltošanas lieta pret deputātu Bondaru nonāk tiesā
1. jūlijā Rīgas tiesas apgabala prokuratūra tiesai nosūtīja krimināllietu 13. Saeimas deputāta Mārtiņa Bondara (“Attīstībai/Par!”) un viņa sievas apsūdzībā par personu grupā veikta dokumenta viltošanu un tā izmantošanu, radot būtisku kaitējumu.
Lielā daļā valsts iestāžu necer uz atlīdzības pieaugumu pēc algu celšanas reformas sākšanās
Kopš 1. jūlija sākusies valsts pārvaldes atalgojuma reforma. Tajā paredzēts mēnešalgu līmeni valsts pārvaldē paaugstināt līdz 80% no privātajā sektorā maksātās atlīdzības līmeņa. Šogad lielā daļā valsts iestāžu iesākt šo pārmaiņu ceļu nav iespēju, jo papildu finansējums no valsts budžeta nav paredzēts. To atzina arī reformas īstenotāji Valsts kancelejā. Precīzus datus par kādas daļas valsts iestāžu iespējām paaugstināt atalgojumu jau šogad vērtēs septembrī, bet papildu līdzekļu piešķīrumu varētu prasīt 2024. gada valsts budžetā. 
Trīs dienās Latvijā atklāj 923 Covid-19 gadījumus
Latvijā trīs dienu laikā reģistrēti 923 jauni inficēšanās ar Covid-19 gadījumi, savukārt jauni ziņojumi par mirušiem slimniekiem nav saņemti, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) informācija.
Valsts kontrole: Nepietiekamas kapacitātes dēļ CVK gadiem nespēj atrisināt trūkumus
Trūkumi Centrālā vēlēšanu komisija (CVK) budžeta plānošanā un izpildē, kā arī iepirkumu organizēšanā un līgumu vadībā liecina par nepieciešamību stiprināt CVK kapacitāti. Turklāt katru nākamo vēlēšanu tehniskais nodrošinājums kļūst arvien dārgāks. Vienlaikus CVK iepirkumā pieļauts vismaz 40 000 eiro sadārdzinājums, secinājusi Valsts kontrole ikgadējā finanšu revīzijā saistībā ar CVK gada pārskatu.
Rīgas mērs aicina iedzīvotājus nākt palīgā Ukrainas bēgļu uzņemšanā
Situācija ar Ukrainas kara bēgļu uzņemšanu ir saspringta, un maz piesaka dzīvokļus viņu uzņemšanai. Tāpēc iedzīvotāji aicināti nākt palīgā bēgļu uzņemšanā, tostarp darbam atbalsta centrā, intervijā LTV raidījumā “Rīta Panorāma” sacīja Rīgas domes priekšsēdētājs Mārtiņš Staķis.
Svarīgākais šobrīd

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt