Latvijā
Koalīcijā izskan atbalsts obligātajam aizsardzības dienestam; NBS komandieris to sauc par politisku lēmumu
Valdošās koalīcijas partijas kopumā atbalsta obligātā valsts aizsardzības dienesta ieviešanu, liecina Latvijas Televīzijas veiktā koalīcijas partiju pārstāvju aptauja. Visi aptaujātie atzina, ka diskusijas varētu būt par atsevišķām priekšlikuma detaļām. Tikmēr Nacionālo bruņoto spēku (NBS) komandieris ieceri par obligāto dienestu sauc par politisku lēmumu.
Ādaži, Mārupe un Ķekava kļuvušas par pilsētām
Īstenojot administratīvi teritoriālo reformu, pieciem ciemiem tika piešķirts pilsētas statuss. Šomēnes par pilntiesīgām pilsētām kļuva Mārupe, Ādaži un Ķekava. Statusa maiņa gan nekādas būtiskas pārmaiņas līdzi nenesīšot, jo pašvaldībām visi pakalpojumi vienādi jānodrošina gan pilsētās, gan laukos dzīvojošajiem.
Covid-19 izplatības kāpums pašlaik nepārslogo slimnīcas
Latvijā vērojamo Covid-19 saslimstības pieaugumu epidemiologi uzskata par būtisku, tomēr vismaz pagaidām medicīnas aprūpes sistēmā trauksme netiek celta. Tā kā saslimšana notiek ar Covid-19 omikrona paveidu, šis saslimstības pieaugums nepārslogo slimnīcas.
Sešus «Arvik» parādu piedziņas darbiniekus rosina apsūdzēt izspiešanā
Valsts policija nodevusi prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai kriminālprocesu pret parādu piedziņas kompānijas “Arvik” sešiem darbiniekiem par izspiešanu organizētas grupas sastāvā, ja izspiešana izdarīta, lietojot vardarbību vai draudus. Policija aicina pirms parādu piedziņas uzņēmuma pakalpojumu izmantošanas pārbaudīt to atļauju šai darbībai un reputāciju.
Nedaudz palielina maksu par nepamatotu NMPD izsaukumu
Par Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) brigādes izsaukumu situācijās, kad nepieciešamā palīdzība nav vērtējama kā neatliekama un nepastāv draudi personas dzīvībai un medicīniskā palīdzība būtu jāsaņem pie ģimenes ārsta vai speciālista, būs jāmaksā par nepilniem trīs eiro vairāk – 74,35 eiro.
Jaunās pastmarkas – ar svīri un žagatu
Latvijas Pasts 8. jūlijā izdos divas jaunas pastmarkas, papildinot vienu no vispopulārākajām pastmarku sērijām – "Latvijas putni". Uz vienas no pastmarkām attēlots Latvijas Ornitoloģijas biedrības izvēlētais 2022.gada putns svīre, bet uz otras pastmarkas redzams vārnu dzimtas putns – žagata.
Svarīgākais šobrīd

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt