Latvijā
Bērniem un pieaugušajiem ar invaliditāti valsts apmaksās vairāk asistentu stundu (papildināts)
Asistenta pakalpojumi nepilngadīgajām personām, kuras regulāri apmeklē ārstniecības un rehabilitācijas institūcijas, kā arī pilngadīgām personām ar I invaliditātes grupu ar invaliditāti no bērnības, kurām ir indikācijas īpašas kopšanas nepieciešamībai, būs pieejami lielākā apjomā. Pašus cilvēkus pārstāvošās organizācijas uzlabojumus slavē, bet sagaida vēl lielāku atbalstu.
Novēro iedzīvotāju interesi par aizliegtajām TV programmām
Latvijā ir aizliegtas aptuveni 60 televīzijas programmas. Tās nerāda gan pret Krieviju vērsto sankciju, gan Krievijas izplatītās propagandas dēļ. Tomēr vēl ir pieejamas aptuveni 70 ar Krieviju saistītas programmas. Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) novērojusi iedzīvotāju interesi par aizliegtajām televīzijas programmām, kuras cilvēki cenšas patērēt nelegāli.
Austrumu slimnīcas mediķi: kovids vismaz šajā pavasarī ir uzvarēts
Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcā (RAKUS) patlaban ārstējas 71 pacients ar apstiprinātu kovida infekciju. Taču lielākā daļa no viņiem ievesti ar pilnīgu citu saslimšanu un kovids atklāts nejauši – testējot. Pēdējās diennakts laikā no visiem uzņemtajiem tikai trim apstiprināts koronavīruss. Tāpēc ārsti uzskata, ka savā ziņā iestājies atelpas brīdis un kovids vismaz šajā pavasarī ir uzvarēts. Tiem mediķiem, kuri visus šos divus gadus bija frontes pirmajās līnijās – strādāja uzņemšanā –, šodien teica arī īpašu paldies.
Svarīgākais šobrīd

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt