Latvijā
Atsākta Sarkandaugavas pārvada būvniecība; darbus plānots pabeigt rudenī
Otrdien, 7. jūnijā, Rīgas domes vadība apmeklēja Sarkandaugavas pārvada būvniecības vietu, kur pēc ieilguša tehnoloģiskā pārtraukuma atsākušies būvdarbi, informēja domē. Vizītes laikā tika uzklausīta būvuzņēmēja atskaite par paveikto un turpmāk veicamo darbu plāns, lai objekts tiktu pabeigts šī gada būvdarbu sezonā. 
Deputāti atbalsta ieceri pensiju šogad indeksēt mēnesi ātrāk
Lai pensionāriem kompensētu augošo inflāciju un energoresursu cenu paaugstināšanos, pensijas šogad tiks indeksētas mēnesi ātrāk – no 1. septembra. To paredz otrdien Saeimas atbildīgās komisijas konceptuāli atbalstītie likuma grozījumi. Tie vēl jāskata un jāapstiprina Saeimas plenārsēdē.
Rēzeknē tā dēvēto «Aļošas pieminekli» pārvietos uz kapiem
Rēzeknes pilsētas deputāti otrdien ārkārtas domes sēdē pieņēma lēmumu par padomju pieminekļa "Rēzeknes atbrīvotājiem", kas tautā dēvēts par "Aļošu", pārvietošanu uz pilsētas kapsētas teritoriju Miera ielā, vietā, kur atrodas arī padomju karavīru apbedījumi.
Atsevišķas skolas pirms eksāmeniem, iespējams, mudina «mazāk perspektīvos» skolēnus mēģināt dabūt atbrīvojumu
Atsevišķās skolās, iespējams, tiek piekopta prakse "mazāk perspektīvos" skolēnus pirms valsts eksāmeniem mudināt dabūt atbrīvojumu no eksāmeniem. Tādējādi skolai ir labāks reitings. Šādus iespējamus pārkāpumus Latvijas Radio atklāja, analizējot jau agrāk izskanējušo informāciju, ka gana daudz skolēnu šogad bijuši atbrīvoti no eksāmeniem. Vainotās skolas vadība gan to noliedz, taču Izglītības kvalitātes valsts dienestā (IKVD) sola informāciju ņemt vērā un šādos gadījumos ārstus aicina ziņot.
Siguldā plāno demontēt trīs padomju režīmu slavinošus akmeņus
Padomju režīmu un armiju slavinoši pieminekļi ir ne tikai Rīgā, bet arī Latvijas novados. Vidzemē Siguldas novada pašvaldība ir viena no pirmajām, kura plāno demontēt trīs piemiņas akmeņus, kas nav saistīti ar apbedījumiem. Savukārt Valmierā memoriālā, kur ir pārapbedīti Padomju armijas karavīri no visas kādreizējās rajona teritorijas, ir doma to papildināt ar informatīviem elementiem, lai sniegtu plašāku izpratni par Otro pasaules karu un tā nesto postu.
Veselības ministrija piedāvā vērtēt PVN samazināšanu zālēm līdz 5%
Veselības ministrija (VM) sagatavojusi priekšlikumu, kas ļautu samazināt zāļu cenu, tajā skaitā vērtēt pievienotās vērtības nodokļa (PVN) samazināšanu visiem medikamentiem no 12% līdz 5%, pirmdien pēc koalīcijas sanāksmes žurnālistiem sacīja veselības ministrs Daniels Pavļuts ("Attīstībai/Par!").
Līdz vēlēšanām var paspēt atjaunot personu apliecinošos dokumentus
Līdz oktobrī gaidāmajām Saeimas vēlēšanām dokumenta derīguma termiņš beigsies ne mazāk kā 18 tūkstošiem iedzīvotāju. Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde (PMLP) norāda, ka visus šos cilvēkus līdz vēlēšanām var paspēt apkalpot. Pārvalde sākusi izsūtīt arī atgādinājuma e-pastus. Taču iedzīvotājiem jārēķinās, ka pašlaik dzīvajā rindā var nākties gaidīt vairākas stundas.
Svarīgākais šobrīd

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt