Latvijā
KNAB konstatē iespējamus pārkāpumus Šlesera biedrības darbībā saistībā ar aģitāciju uz autobusiem un avīzē
Partijas "Latvija pirmajā vietā" (LPV) valdes priekšsēdētāja Aināra Šlesera vadītās biedrības "Latvija pirmā" uz "Liepājas autobusu parka" autobusiem izvietotie materiāli un izplatītie drukas materiāli ir aģitācija. To secinājis Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB), kas pārbaudē biedrības darbā konstatējis arī iespējamus aģitācijas pārkāpumus. KNAB lems par administratīvā soda piemērošanu biedrībai, kā arī par aizliegumu veikt turpmāko aģitāciju.
REPORTĀŽA. Kravas auto rindas uz Latvijas–Krievijas robežas joprojām garas
Krievijai piemēroto sankciju dēļ par tās iebrukumu Ukrainā kravas automašīnu šoferiem, lai šķērsotu robežu, nākas gaidīt pat vairākas diennaktis, gan braucot no Latvijas uz Krieviju, gan no Krievijas uz Latviju. Kopš aprīļa sākuma, kad rindā Terehovas robežšķērsošanas vietā gaidīja vairāk nekā 700 automašīnu, šobrīd rindas gan ir kļuvušas nedaudz mazākas. 
Latvijā atklāj vēl 205 Covid-19 gadījumus; mirušo nav
Latvijā aizvadītās diennakts laikā reģistrēti 205 jauni inficēšanās ar Covid-19 gadījumi, savukārt ziņojumi par mirušiem Covid-19 slimniekiem nav saņemti, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) informācija.
Prezidents nodod otrreizējai caurlūkošanai Elektronisko sakaru likumu
Valsts prezidents Egils Levits ceturtdien, 9. jūnijā, nosūtījis Saeimai otrreizējai caurlūkošanai 2. jūnijā pieņemto Elektronisko sakaru likumu, norādot uz likumā saglabāto regulējuma nesaderību ar Eiropas Savienības (ES) tiesībām un Eiropas Savienības Tiesas judikatūru, informēja Valsts prezidenta kancelejā.
Augšdaugavas novadā ogles katlumājās aizstās ar granulām
Trijos novada pagastos, atsakoties no fosilā kurināmā, jau tuvākajā laikā sāksies katlumāju pārbūve. Tās tiks pielāgotas siltuma ražošanai ar videi draudzīgāku kurināmo. Apkures katli tiks mainīti vietās, kur atrodas bērnu vai ar sociālo jomu saistītas iestādes un pašvaldību ēkas. Jauno katlu izbūves darbu plānots pabeigt jau līdz jaunās apkures sezonas sākumam.
Tiesa lemj negrozīt aizliegumu Ādamsonam pildīt Saeimas deputāta pienākumus
Vidzemes priekšpilsētas tiesa šodien nolēma negrozīt Saeimas deputātam Jānim Ādamsonam piemēroto drošības līdzekli – aizliegumu pildīt Saeimas deputāta pienākumus. Ādamsonu tur aizdomās spiegošanā Krievijas labā. Kopā ar deputātu uz apsūdzēto sola ir Krievijas pilsonis Genadijs Silonovs. Tiek uzskatīts, ka viņš varētu būt bijis starpnieks informācijas nodošanā Krievijas izlūkdienestiem.
Jelgavas slimnīcā pēc divu gadu pārtraukuma darbu atsāk glābējsilīte
Pēc divu gadu pārtraukuma Jelgavas pilsētas slimnīcā atkal sākusi darboties mazuļu glābējsilīte jeb "Baby box". Lai arī slimnīcas medpersonāls pauž cerību, ka silīte paliks tukša, taču tā ir iespēja mātei atteikties no sava mazuļa drošā veidā. Kopš Latvijā vairākās pilsētās darbojas glābējsilītes, tajās visi atstātie mazuļi ir adoptēti vai nonākuši atpakaļ savā ģimenē.
Vietvarā neredz pamatu liegt veidot Tīnūžu iedzīvotājus satraukušo karjeru; prasa no uzņēmēja garantijas naudu
Jau kopš 2018. gada bijušā Ikšķiles novada, tagadējā Ogres novada Tīnūžu pagasta iedzīvotāji cīnās pret ieceri tuvējā apkārtnē veidot vēl vienu dabīgo izrakteņu karjeru, kas, viņuprāt, būtiski ietekmēs apkārtējo iedzīvotāju dzīves kvalitāti. Ogres novada pašvaldībā skaidroja – pamatojuma uzņēmējam neizsniegt atļauju neesot, tomēr vietvara izvirza prasības, tostarp 100 tūkstošu eiro lielu garantijas iemaksu pašvaldības kontā.
Svarīgākais šobrīd

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt