Latvijā
Latvijā pirmdien jaunatklāto Covid-19 gadījumu skaits – lielākais kopš aprīļa vidus (papildināts)
Latvijā aizvadītajā diennaktī jaunatklāto inficēšanās gadījumu skaits diennaktī ir lielākais kopš 13. aprīļa, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) informācija. Savukārt Covid-19 saslimstības rādītājs jeb 14 dienu kumulatīvais gadījumu skaits uz 100 000 iedzīvotāju pakāpies virs 500 atzīmes, kas ir augstākais punkts kopš 23. aprīļa. 
PMLP celta kapacitāte, bet daždien aizvien veidojas rindas
Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes (PMLP) darba kapacitāte ir palielināta, taču aizvien vēl dažās dienās veidojas iedzīvotāju rindas. Tā Latvijas Televīzijas raidījumam "Rīta panorāmai" norādīja PMLP priekšniece Maira Roze.
Valsts valstī, ko šķir mūris. Ieskats Latvijā vienīgajā sieviešu cietumā
Cietums daļai cilvēku var šķist kā tumša vieta ar tumšiem cilvēkiem, kas met ēnu uz sabiedrību. Par to, kā patiesībā ir ieslodzījumā, zina tikai cietuma darbinieki un viņu klienti. Kad saules gaismu maz redzējušie atgriežas brīvībā, nereti ar savu pieredzi bijušie ieslodzītie nedalās. Pēc atbrīvošanas cietuma ēna joprojām seko – sabiedrība ar atplestām rokām viņus nesagaida, jo bieži iedzīvotāju stereotipi par cietumu veidojušies no redzētā filmās. Kas īsti ir cietums? Latvijas Radio ielūkojās Latvijā vienīgajā sieviešu cietumā Iļģuciemā, Rīgā.
Rīgas jauniešu TV pulciņš «Kidstv.lv» darbojas bez nepieciešamās licences
Rīgas jauniešu televīzijas pulciņš "Kidstv.lv" nav ne akreditēta, ne licencēta interešu izglītības programma, tātad faktiski strādā bez likumīga pamata, noskaidrojušas atbildīgās iestādes. Plašāka uzmanība šim jauno reportieru pulciņam pievērsta pēc intervijas ar Baltkrievijas diktatoru Aleksandru Lukašenko. Pulciņa darbībai šobrīd pievērsta plaša atbildīgo dienestu, tai skaitā Valsts drošības dienesta (VDD) un Satversmes aizsardzības biroja, uzmanība. 
Soda policistus saistībā ar 10. maija notikumiem pie padomju pieminekļa Pārdaugavā
Valsts policija sodījusi savus darbiniekus saistībā ar 10. maija notikumiem pie padomju pieminekļa Pārdaugavā. Amatā pazeminātas trīs Rīgas reģiona policijas pārvaldes amatpersonas, bet viena no dienesta atvaļināta. Zināms, ka starp sodītajiem ir Kārtības policijas pārvaldes Patruļpolicijas pārvaldes viena bataljona komandieris, iecirkņa priekšnieka pienākumu izpildītājs un viens inspektors. 
«Ziedot.lv» paplašinās atbalstu Ukrainas bēgļiem
Fonds "Ziedot.lv" ir saņēmis 150 tūkstošus eiro, lai paplašinātu atbalstu kara bēgļiem no Ukrainas. Nauda ir piešķirta no Eiropas Ekonomikas zonas un Norvēģijas finanšu instrumenta. Atbalsts ir paredzēts galvenokārt sociālo darbinieku algošanai, kuri strādā ar bēgļu ģimenēm.
«Saskaņas» premjera amata kandidāts būs Ivars Zariņš; 14. Saeimas vēlēšanu sarakstā arī bokseris Briedis (papildināts)
Partija "Saskaņa" par premjera amata kandidātu 14. Saeimas vēlēšanām izvirzījusi bijušo parlamenta deputātu Ivaru Zariņu, pirmdien pēc "Saskaņas" kandidātu saraksta iesniegšanas Centrālajā vēlēšanu komisijā (CVK) pastāstīja Saeimas deputāte Regīna Ločmele. Starp "Saskaņas" kandidātiem atrodami vairāki līdzšinējie deputāti, kā arī bokseris Mairis Briedis. 
Jakovs Pliners pamet Latvijas Krievu savienību
Viens no redzamākajiem Latvijas Krievu savienības (LKS) politiķiem – Jakovs Pliners pametis partiju. Viens no iemesliem partijas pamešanai ir neapmierinātība ar partijas vadību.  
Svarīgākais šobrīd

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt