Latvijā
Prokurors iesniedzis protestu par attaisnojošo spriedumu otrajā digitālās TV lietā
Ģenerālprokuratūras Krimināltiesiskā departamenta Korupcijas apkarošanas koordinācijas nodaļas prokurors pagājušajā nedēļā iesniedza apelācijas protestu par pirmās instances tiesas attaisnojošo spriedumu tā dēvētajā otrajā digitālās televīzijas (TV) krimināllietā, informēja Latvijas Republikas prokuratūrā. 
Ne visi Ukrainas kara bēgļi Latvijā spēj sevi nodrošināt – kas notiks pēc valsts atbalsta perioda beigām
Liela daļa cilvēku, kas ieradušies no Ukrainas, jūnijā Latvijā būs pavadījuši pirmās 90 dienas, kas pašlaik nozīmē, ka viņi vairs nevarēs saņemt valsts atbalstu mājoklim un pārtikai, tā informēja Rīgas pašvaldībā. Ne visi atbraukušie var strādāt – bēgļu vidū ir daudzi seniori un cilvēki ar īpašām vajadzībām. Daudzi arī atbraukuši ar bērniem, kuri jāiekārto skolās. 
Atjaunos reģionālā ceļa segumu posmā no Balviem līdz Medņu ciemam
Pirmdien, 9. maijā, sāk atjaunot segumu uz reģionālā autoceļa Balvi–Kapūne (P47) posmā no Balviem līdz Medņu ciemam (1,40.–11,37. km). 10 km garajā seguma atjaunošanas posmā veiks izlīdzinošo frēzēšanu, profila labošanu un ieklās jaunu asfaltbetona dilumkārtu, informēja valsts uzņēmumā "Latvijas Valsts ceļi" (LVC).
Kā Ādažu poligonā NBS vīri trenē kaujas šaušanas iemaņas
Aptuveni 20 vīri no Nacionālo bruņoto spēku (NBS) Sauszemes spēku Mehanizētās kājnieku brigādes trešās rotas tikās Ādažu poligonā, lai testētu ieročus un to stiprinājumus, kas izvietoti uz kaujas izlūkošanas kāpurķēžu mašīnām.
Pēc Kārķu pieredzes stafeti lauku māju atdzīvināšanā pārņems Ērģemes pagasts
Lai arī ir augusi interese iegādāties lauku īpašumus, tomēr daudzviet laukos vēl var redzēt tukšas, pamestas mājas. Lai palīdzētu tām iegūt jaunus saimniekus, aizvadītā gada rudenī Valkas novada Kārķu pagasts sāka apzināt tukšās lauku mājas un to īpašniekus un veicināja pircēju atrašanu. Rezultāts bijis veiksmīgs, un tagad līdzīgi plāno rīkoties Ērģemes pagastā, bet vēlāk, iespējams, visā Valkas novadā.
Tiesa atbrīvo no apcietinājuma spiegošanā apsūdzēto
Pagājušajā nedēļā tiesa pret drošības naudu nolēma izlaist no apcietinājuma būvuzņēmēju Valentīnu Frolovu, kuru apsūdz ilgstošā spiegošanā Krievijas militārā izlūkdienesta interesēs, ziņo LTV raidījums “De facto”. Pret Frolovu tiesas prāvai būtu jāsākas piektdien. Viņa advokāts apgalvo, ka klients no tiesas neizvairīsies.
Ielu jaunieši – Latvijā palīdzība varētu būt vajadzīga tūkstošiem; kampaņā meklē atbalsta veidus
Kampaņas “Es Esmu Mēs” laikā meklē veidus, kā palīdzēt ielu jauniešiem un integrēt viņus sabiedrībā. Lai arī statistikas par ielu jauniešiem Latvijā nav, eksperti lēš, ka palīdzība varētu būt nepieciešama vairākiem tūkstošiem jauniešu. Pašlaik nereti bērnam nav iespēju, kā izrauties no nelabvēlīgiem apstākļiem mājās, tāpēc viņi uzsāk ielu dzīvi.
VDD: Krievija izmisīgi centusies Latvijā atrast jaunos līderus «tautiešu» politikai
Par "tautiešu" politiku atbildīgās Krievijas institūcijas un amatpersonas pērn turpinājušas izmisīgus centienus Latvijā atrast jaunos līderus "tautiešu" politikas uzdevumu realizēšanai, un šī mērķa sasniegšanai izveidota nereģistrēta organizācija, norādīja Valsts drošības dienesta (VDD) pagājušā gada darbības pārskatā.
REPORTĀŽA no Indras pagasta: Mūzikas un mākslas skolā bērniem māca arī latviešu valodu
Indra ir pagasts Krāslavas novadā, kur aiz meža biezokņa jau jūtams Baltkrievijas gaiss. Ar kaimiņvalsti vietējiem ciešas attiecības, jo daļu vieno radniecīgas saites un ne tikai. Baltkrievijas un Krievijas informatīvās telpas ietekmē iedzīvotāju starpā krasi atšķiras domas par Ukrainā notiekošo karu. Savukārt pierobežā izaug paaudze, kas latviešu valodu nezina un par valsts prezidentu var nosaukt Aleksandru Lukašenko. Indras Mūzikas un mākslas skolā pedagogi māca ne tikai mākslu, bet arī latviešu valodu un izpratni par valsti.
Svarīgākais šobrīd

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt