Latvijā
Korupcijas uztveres indeksā Latvijai – uzlabojums; atpaliekam no ES vidējā rādītāja (papildināts)
Starptautiskās pretkorupcijas organizācijas "Transparency International" veidotajā Korupcijas uztveres indeksā Latvijas rādītājs 2021. gadā, salīdzinot ar 2020. gadu, ir pieaudzis par diviem  punktiem, sasniedzot 59 punktus (no 100), informēja biedrība "Delna", norādot, ka pieaugums ir vērtējams kā solis pareizā virzienā. Vienlaikus Latvija šajā indeksā ilgstoši atpaliek no citām Eiropas valstīm.
Ar antigēna testu konstatējot Covid-19, 60 dienas varēs neveikt skrīninga testus un neievērot karantīnu
Lai samazinātu Covid-19 testēšanas noslodzi, cilvēki, kuriem inficēšanās ar Covid-19 būs noteikta ar antigēna testu, pēc izslimošanas varēs neveikt skrīninga testēšanu 60 dienas pēc inficēšanās noteikšanas un neievērot mājas karantīnu, paredz otrdien valdībā apstiprinātie grozījumi epidemioloģiskās drošības pasākumos Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai.
Darbam NEPLP virza Āboliņu, Druvieti, Plakanu un Milzarāju (papildināts)
Saeimas Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisija šodien nolēma balsojumam Saeimā uz Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) locekļu četriem vakantajiem amatiem virzīt Ivara Āboliņa, Aurēlijas Ievas Druvietes, Ilvas Milzarājas un Anda Plakana kandidatūras.
Pirmo reizi darbinieku slimības dēļ nevar atvērt Covid-19 vakcinācijas punktu; aicina nekavēties ar potes saņemšanu
Nacionālajā veselības dienestā aicina nekavēties ar Covid-19 balstvakcīnas saņemšanu, jo saslimstībai sabiedrībā pieaugot, tā palielinās arī mediķu vidū. Otrdien pirmo dienu kāds vakcinācijas centrs nav vēris durvis, jo saslimstība konstatēta darbinieku vidū. Vakcinācijas procesa organizētāji norādīja, ka šis, visticamāk, nebūs izņēmums.
Ģimenes ārsti ik mēnesi saņems 1462 eiro papildu darbiniekam Covid-19 laikā (papildināts)
Ģimenes ārstu praksēm šogad sešu mēnešu garumā plānots finansējums – 1462,07 eiro ik mēnesi – papildu darbinieka piesaistei, kā arī piemaksas par iedzīvotāju no 60 gadiem vakcināciju pret Covid-19. To paredz valdībā 25. janvārī skatītais informatīvais ziņojums "Par līdzekļu piešķiršanu ģimenes ārstu praksēm un ārstniecības iestādēm par papildu resursu piesaisti vakcinācijas pret Covid-19 nodrošināšanai 2022. gadā".
Kravas vilcienos Indrā atklāj 504 tūkstošus kontrabandas cigarešu
Muitnieki kopā ar robežsargiem, Indras muitas kontroles punktā pārbaudot kravas vilcienus, novērsuši kopumā 504 680 cigarešu kontrabandu – 25 234 paciņas cigarešu bija paslēptas vagonos starp celulozes ķīpām, zāģskaidu un ferosilīcijmangāna kravās, informēja Valsts ieņēmumu dienestā (VID).
Jaunu Covid-19 gadījumu skaits pārsniedzis 6000
Latvijā aizvadītās diennakts laikā reģistrēti 6097 jauni inficēšanās ar Covid-19 gadījumi un saņemti 15 ziņojumi par mirušiem cilvēkiem, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) informācija.
Ko darīt energocenu krīzē? Ielu intervijas Rīgas centrā
Lai risinātu problēmu ar augstajām energoresursu cenām, vajadzētu veidot lojālas attiecības ar resursu piegādātājiem. Tāds ir viens no risinājumiem, ko piedāvā Latvijas Radio galvaspilsētā uzrunātie cilvēki. Par cenu kāpumu visi izteicās negatīvi.
Iestāžu vadītāji amatu varētu ieņemt ne vairāk kā divus termiņus pēc kārtas
Iestāžu vadītāji, tai skaitā ministriju valsts sekretāri, amatu varēs ieņemt ne vairāk kā divus termiņus pēc kārtas. Tiesa, ja darba sniegums būs ļoti labs, nozares ministram vai valdībai būs tiesības pagarināt termiņu vai īsi pirms otrā termiņa beigām pārcelt citā amatā. To paredz Valsts civildienesta likuma grozījumi, kas otrdien, 25. janvārī, akceptēti valdībā, informēja Valsts kancelejā.
Sabiedriskās vietās vairs neder auduma maskas. PTAC ieteikumi sejas aizsegu iegādei
No 25. janvāra stājas spēkā izmaiņas noteikumos, kas paredz obligātu medicīniskās maskas vai ne zemāk kā FFP2 drošības respiratoru lietošanu, tomēr Patērētāju tiesību aizsardzības centrs (PTAC) tirdzniecību vietu apsekojumos iepriekš konstatēja neatbilstošu respiratoru tirgošanu, tāpēc aicināja iedzīvotājus pirms iegādes pievērst uzmanību preces marķējumam un aprakstam.
Populārākie
Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt