Sadaļas Sadaļas
Latvijā
Vērmanes dārzā pa naktīm atkal sākuši uzdzīvot dīkdieņi
Vērmanes dārzā pa naktīm atkal ir sākuši uzdzīvot dīkdieņi, kas bojā soliņus un piegružo teritoriju. Salīdzinot ar vasaru, kad šī problēma kļuva aktuāla, rudenī parkā reģistrēto pārkāpumu skaits ir palielinājies vairāk nekā piecas reizes.
Autobuss bez maksas tikai ar Covid-19 sertifikātu - Rēzeknē daļa cilvēku dusmīga, daļa priecājas
Rēzeknē jau četrus gadus pilsētas sabiedriskajā transportā lielākā daļā iedzīvotāju brauc bez maksas. Pilsētas pašvaldība šādu iespēju nodrošina iedzīvotājiem par saviem budžeta līdzekļiem. Ārkārtējās situācijas laikā no 25. oktobra bez maksas varēs braukt tie rēzeknieši, kuriem būs Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts. Daļa iedzīvotāju ar to nav mierā, daļa - priecājas.
Brīvības pieminekļa izgaismošanai – Latvijā ražoti apgaismes balsti
“Atbalstīt Latvijas valsts galvenā brīvības simbola izgaismošanu ar mūsu ražotiem apgaismes balstiem ir gods.” Tā saka metālražošanas uzņēmuma pārstāvji, kuri Brīvības pieminekļa izgaismošanai dāvina 12 apgaismes balstus. Pamazām noslēdzas būvdarbi, lai Brīvības piemineklis iemirdzētos 18. novembrī.
Skolotājas Bauskā sludinājumos «pērk» Covid-19 vīrusu
“Par labu pateicību skolotājas meklē Covid-19 pozitīvos, lai varētu saslimt.” Šāds kodolīgs sludinājums avīzē “Bauskas Dzīve” šonedēļ saviļņoja sociālos tīklus. Vai tas patiešām domāts nopietni? Kādēļ skolotājas labprātāk izvēlas slimību nevis vakcīnu? Un kāda atbildība draud par šādu apzinātu vīrusa izplatīšanu? Latvijas Televīzijai izdevās sazināties ar sludinājuma autori, uzdodoties par slimnieku, kurš varētu par maksu aplipināt citus.
Slimo vai ar mediķu palīdzību simulē? Lieta tiesā nevirzās uz priekšu apsūdzētā slimības dēļ
8. novembrī Rīgas Vidzemes priekšpilsētas tiesā paredzēta kārtējā tiesvedība, kurā izskatīs kādas par krāpšanu lielos apmēros aizdomās turētas personas lietu. Tikmēr desmitiem cietušo ir pārliecināti, ka šī tiesas izmeklēšana atkal nenotiks, jo aizdomās turētais iesniegs kārtējo darba nespējas lapu. Vai izsniegtās darba nespējas lapas vispār kāds pārbauda un vai ārstus var sodīt par nepamatotas "slimības lapas" izsniegšanu, skaidroja Latvijas Televīzijas raidījums "4. studija".
Ilūkstē autoosta atkal pieejama apmeklētājiem
Pēc vairāk kā pusgada ilga pārtraukuma, Augšdaugavas novada pašvaldība ir vienojusies ar “Daugavpils autobusu parku” par Ilūkstes autoostas darbības atsākšanu. Šī gada sākumā tika slēgtas Dagdas un Ilūkstes autoostas. Tam par iemeslu gan Covid-19 sakarā ieviestie ierobežojumi, gan arī valsts finansējuma pārtraukšana šo autoostu uzturēšanai, piešķirot tām zemāko – 4. kategoriju. 
«Tas karš ir sācies.» Stradiņa slimnīcas jaunās Covid-19 nodaļas vadītājs saka – visiem palīdzēt nevarēs
Palikt mājās. Strādāt attālināti. Neiet uz veikalu. Neatsaukties ielūgumam un nedoties pie draugiem, pat ja viņi ir vakcinēti pret Covid-19 – pagaidām tikai šādi šobrīd var mazināt, bet ne apturēt to graujošo Covid-19 vilni, kas veļas pār Latviju un draud paralizēt slimnīcu darbu. Stradiņa slimnīcā šodien atvērta vēl viena Covid-19 nodaļa, kuras vadīšana atkal uzticēta ārstam Kārlim Rācenim. Viņš un kolēģi prognozēja, ka divu nedēļu laikā smokoši cilvēki jau gulēs ne vien nodaļās, bet arī plašajā A korpusa slēgtajā iekšpagalmā jeb ātrijā, ēdnīcas zonā un poliklīnikā.
Jaunākie
Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt