Latvijā
Liepājā cietuma būvniecībai teritoriju sagatavo Ogres tehnikuma audzēkņi
Noslēgumam tuvojas pirmie sagatavošanas darbi jaunā Liepājas cietuma izbūvei. Tuvākajā laikā plānots pabeigt uzsākto atmežošanu, ko veic Ogres tehnikuma audzēkņi, kuri apgūst mežsaimnieka profesiju. Ceturtdien, 2. decembrī, Liepājas cietuma teritoriju klātienē devās apskatīt Tieslietu ministrijas pārstāvji, pašvaldība un projektā iesaistītie speciālisti.
100 tirgotāji nesteidz ieviest iepakojuma depozīta sistēmu; atlikuši 2 mēneši
Iepakojumu depozīta sistēma darbu sāks 1. februārī. Vairākus mēnešus būs pārejas laiks, kad veikalu plauktos atradīsies gan nododami, gan nenododami iepakojumi. Lielākajiem tirgotājiem obligāti jāslēdz līgums par depozītu sistēmas ieviešanu, un to arvien nav izdarījuši aptuveni 100 uzņēmumu. Piemēram, veikalu tīkls “Lats” apstiprina, ka daļa biedru vēl nav parakstījuši līgumus.
Snigšanas dēļ visā Latvijā apgrūtināti braukšanas apstākļi
Ceturtdien plkst. 12.30 visā valsts teritorijā vēl turpinās snigšana, braukšanas apstākļi ir apgrūtināti, un to uzlabošana prasīs laiku. Patlaban uz valsts autoceļiem strādā vairāk nekā 130 valsts AS "Latvijas autoceļu uzturētājs" ziemas dienesta tehnikas vienību, informēja valsts "Latvijas Valsts ceļi" (LVC).
Daugavpilī plāno būvēt vēl vienu tiltu pāri Daugavai
Daugavpilī šobrīd, kad transporta kustība ir liela un esošais tilts pār Daugavu noveco, aktualizējies jautājums par jauna tilta nepieciešamību, skaidroja Daugavpils domes vadība, dodot uzdevumu pilsētas atbildīgajiem dienestiem uzsākt jaunā tilta būvniecības izvērtēšanas darbus. Pēc provizoriskām aplēsēm jauna tilta būvniecība varētu izmaksāt vairāk nekā 30 miljonus eiro, vēstīja Latvijas Radio.
Bērnu slimnīca Tallija 20 miljonu eiro ziedojumu ieguldīs tehnoloģiju, zinātnes un izglītības attīstībā
Mecenāta Džona Martina Tallija iecerētais 20 miljonu eiro ziedojums Bērnu klīniskās universitātes slimnīcai (BKUS) ļaus turpināt jau sākto Bērnu slimnīcas digitālo transformāciju, veidojot tehnoloģiski inovatīvu vidi bērnu veselības uzlabošanai, attīstot ārstniecību un padziļinot zinātnes, pētniecības un izglītības iespējas, informēja slimnīcā.
Vairākās Eiropas valstīs sākusies gripas izplatība; SPKC mudina potēties
Vairākās Eiropas valstīs sākusies gripas izplatība. Par gripas uzsākšanos ziņojušas astoņas valstis: Azerbaidžāna, Bosnija un Hercegovina, Kirgizstāna, Dānija, Igaunija, Gruzija, Slovākija un Kosova, 15 valstis informēja par atsevišķu gadījumu atklāšanu, bet Kirgizstāna par reģionālo gripas izplatību, informēja Slimību profilakses un kontroles centrā (SPKC).
Populārākie
Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt