Latvijā
Universāls un nenozogams statīvs roku dezinfekcijai - ražotājs tehniskos datus dāvina
Vērienīgākais bērnu rotaļu laukumu ražotājs Latvijā, uzņēmums “Jūrmalas Mežaparki”, pieņēmis Covid-19 krīzes mesto izaicinājumu un devis savu artavu jauno izgudrojumu klāstā. Slokā radīts statīvs, kurā var iestiprināt jebkura izmēra roku dezinfekcijas līdzekli un reizē sargāt to no nozagšanas. Lai pēc iespējas vairāk interesentu varētu tādu izveidot, tehniskos datus pilnīgi bez maksas uzņēmēji gatavi dot ikvienam. 
Atgādina uzturēties mājās, veikalos noteikti ievērot distanci
Lai ierobežotu Codvid-19, nedēļas nogalē brīvdienās ir slēgti tirdzniecības centri, izņemot aptiekas, veterinārās aptiekas, pārtikas preču veikalus, optikas, higiēnas un saimniecības, kā arī būvniecības un dārzkopības veikalus. Tas gan neattur cilvēkus no pulcēšanās.
Krīzes laikā pieaug vardarbība ģimenēs, krīzes centri joprojām darbojas
Neskaidrā nākotne un sociālā izolācija var radīt saspringtu atmosfēru mājās un arī attiecībās ar ģimenes locekļiem. Ja ģimenes lokā vardarbība piedzīvota jau iepriekš, ārkārtas situācijas radītais sasprindzinājums rada papildu riskus. Rīgas pašvaldības policijas apkopotie dati par izsaukumiem to apstiprina.  
Covid-19 smagāk skarto trīs pacientu veselības stāvoklis ir stabils
Trijiem pacientiem ar smagu slimības Covid-19 norises gaitu tiek sniegta visa nepieciešamā palīdzība, pastiprināti novērojot viņu veselības stāvokli, sestdien Latvijas Televīzijā pastāstīja Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (RAKUS) pārstāve Ilga Namniece.
Topošie mediķi brīvprātīgi iesaistās Covid-19 izplatības ierobežošanā
Atbildot uz Veselības ministrijas (VM) aicinājumu, jau otro nedēļu daļa Latvijas Universitātes (LU) un Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) studentu brīvprātīgi iesaistījušies "Covid-19" vīrusa ierobežošanā. Lielākoties jaunie mediķi darbojas Covid-19 analīžu mobilajā pieņemšanas punktā. Kādas pārdomas ir tiem studentiem, kas jau iesaistījušies ar savu palīdzību ārkārtas situācijā?
Par drošību daudzstāvu mājās rūpējas arī paši
Piesardzības pasākumus ievēro arī daudzstāvu namu iemītnieki, kas ne vien dezinficē kāpņu telpas, bet liek lietā arī radošu izdomu. Piemēram, kādā kāpņu telpā Ķengaragā netālu no lifta piestiprināts sūklis ar zobu bakstāmajiem kociņiem lifta pogas nospiešanai.   
Ādažu vidusskolas skolēni saņem planšetdatorus
Noslēdzoties pirmajai attālināto mācību nedēļai, skolēni, kuriem nepieciešams, turpina saņemt vajadzīgo tehniku mācību procesa nodrošināšanai. Jau vēstīts, ka vēl pagājušajā nedēļā datora ar interneta pieslēgumu nebija vairāk nekā pieciem tūkstošiem bērnu. Sadarbībā ar “Latvijas Mobilo telefonu” un mobilo sakaru operatoru “Bite” šodien planšetdatori sagādāti arī Ādažu vidusskolas skolēniem.
Jaunākie
Interesanti