Latvijā
Skolu Zvaigžņu reitingā līdere arvien Rīgas Valsts 1.ģimnāzija
Ata Kronvalda fonda skolu Zvaigžņu reitingā, kurā ņem vērā skolēnu sasniegumus dažāda veida starptautiskajās olimpiādēs gada laikā - no 2019.gada 1.jūnija līdz 2020.gada 1.jūnijam, pirmajā vietā nemainīgi ierindojās Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, informēja fonds.
Brīvprātīgo kustība #vieglipalīdzēt sāk atbalsta kampaņu Baltkrievijai
Brīvprātīgo kustība #vieglipalīdzēt (iepriekš #paliecmājās) ir uzsākusi atbalsta kampaņu Baltkrievijas iedzīvotājiem #FreeBelarus. Akcijas mērķis ir sniegt sociālu atbalstu kaimiņvalsts iedzīvotājiem, kuri kopš 9. augusta Baltkrievijas prezidenta vēlēšanām saskaras ar vardarbīgu apspiešanu, informācijas ierobežošanu un apcietinājumiem, informēja kustības pārstāve Inese Vaivare.
Aglonas apkaimē vairākas dienas ierobežos kravas auto satiksmi
Lai nodrošinātu Vissvētākās Jaunavas Marijas debesīs uzņemšanas svētku dalībnieku drošību, sākot no šī gada 12. augusta plkst. 17.00 līdz 15. augusta plkst. 18.00 tiks slēgta kravas auto tranzītsatiksme uz vairākiem valsts reģionālās un vietējās nozīmes autoceļiem Aglonas apkaimē, informē "Latvijas Valsts ceļi".
VIDEO: Diskutē ZZS, «KPV LV» un Latvijas Krievu savienības pārstāvji
Gaidot ārkārtas domes vēlēšanas augusta beigās Rīgā, reizi nedēļā trīs partijas aicinām uz diskusiju raidījumā "Krustpunktā", lai izjautātu un uzklausītu. Šajā pārraidē piedalās Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) pārstāvis Viktors Valainis, Ralfs Nemiro no "KPV LV" un Miroslavs Mitrofanovs (Latvijas Krievu savienība (LKS)).
SPKC atgādina: Kas jāievēro Rīgas svētku dalībniekiem
Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) aicina Rīgas svētku apmeklētājus būt atbildīgiem un ievērot valstī noteiktos piesardzības pasākumus, lai veselības problēmas netraucētu baudīt svētkus un atpūtu un, rīcība svētku laikā, neietekmētu citu cilvēku veselību.
Ko Rīgai sola ZZS un Viktors Valainis?
Pēdējās pašvaldību vēlēšanās tolaik arī pie valdības stūres esošā Zaļo un Zemnieku savienība (ZZS) lepojās ar rekordlielu iegūtu mandātu skaitu vietvarās – ar šī politiskā spēka karogu rokās pašvaldību domju krēslos iesēdās 429 deputāti. Tomēr Rīgas dome sen nav bijusi starp šīm vietvarām. Pēdējā reize, kad kāds šo partiju kandidāts iekļuva Rīgas pašvaldībā, bija tālajā 2001. gadā. 2013. gadā abas partijas startēja atsevišķi, Latvijas Zemnieku savienība guva 1,88%, Latvijas Zaļā partija – 3,99% vēlēšanu dalībnieku balsu, bet 2017. gadā kopīgais Zaļo un zemnieku savienības saraksts spēja iegūt vien 3,30% vēlētāju balsu.
Daugavpils slimnīca saņems 10 miljonus eiro sabiedrības veselības krīžu novēršanai
Daugavpils slimnīca saņems 10 miljonus eiro sabiedrības veselības krīžu novēršanai. Nepilni 3 miljoni eiro būs valsts finansējums, ko slimnīca saņems šajā un nākamajā gadā Covid-19 krīzes pārvarēšanai, ekonomikas atlabšanai, tostarp infrastruktūras attīstībai. Vēl vairāk nekā 7 miljoni būs Eiropas fondu līdzekļi, kas arī ļaus būtiski uzlabot slimnīcas infrastruktūru un veikt tehniskā nodrošinājuma modernizāciju.
Traumu slimnīca ilgo gaidīšanu uzņemšanā skaidro ar iestādes pārslodzi
Reaģējot uz satiksmes ministra ierakstu tviterī par ilgu gaidīšanu Traumu slimnīcā, tika sasaukta Saeimas sabiedrības veselības apakškomisijas sēde, kurā slimnīcas vadība skaidroja, ka tiešām rindā var gaidīt līdz pat 6 stundām personāla trūkuma dēļ, un arī Traumatoloģijas slimnīcas uzņemšanai telpas ir par mazu.
«Tautas panorāma» Teikā: Kas Rīgā darāms?
Liela daļa no 30 000 Teikas iedzīvotāju ir savas apkaimes patrioti. Priecājas par atjaunotām skolām un stadioniem, taču nekautrējas norādīt arī uz tik elementāru lietu kā publisko tualešu trūkumu. Un daži pilnīgi atklāti pasaka, ka uz šīm vēlēšanām vispār neies.
Ko partijas sola, lai Rīgu padarītu «zaļāku»?
Tīra vide pilsētā ietver ļoti plašu jautājumu loku, piemēram, zaļās zonas, parkus, piesārņojuma kontroli, atpūtas vietas pie dabas un gaisa kvalitāti. Ir tikai trīs partijas, kas ar vidi un dabu saistītus jautājumus programmās nav pieminējušas vispār, bet 12 saraksti gan dažādos veidos sola rīdziniekiem "zaļāku" pilsētu.
Valsts vides dienesta amatpersonu vaino maluzvejniecībā
Dabas aizsardzības pārvaldes darbinieki Rāznas Nacionālajā parkā nelegālās zemūdens medībās pieķērusi Valsts vides dienesta amatpersonu, kura, izmantojot savu dienesta stāvokli, esot mēģinājusi izvairīties no soda un bēga no policijas.
Airītēs atzīmē Neatkarības kara simtgadi; zemessargi dod svinīgu zvērestu
“Šī ir īpaša diena, kad atzīt Latvijai savu mīlestību un zvērēt tai uzticību,” teic jaunie zemessargi, kas otrdien, 11.augustā, Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes rindas papildināja Saldus novada Airītēs. Šī bija viena no vietām, kur otrdien svinīgi tika atzīmēta Latvijas Neatkarības kara simtgade un ar Padomju Krieviju parakstītais Miera līgums.    
Aicina iedzīvotājus sadarboties ar epidemiologiem Covid-19 izskaušanā
Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) epidemiologi nereti aicina atsaukties pasažierus, kuri braukuši vienā transportlīdzeklī ar Covid – 19 inficētu cilvēku. Sabiedrības iesaistīšanās gan notiek visai kūtri, un piesakās tikai daži pasažieri. Epidemiologi cer, ka gadījumā, ja parādīsies saslimšanas pazīmes, līdzbraucēji atcerēsies par iespēju inficēties un informēs savu ģimenes ārstu.   
Jaunākie
Interesanti