Latvijā
Stāda ziedus HIV pacientu piemiņai
Šīs nedēļas izskaņā visā pasaulē tiks pieminēti tie cilvēki, kuri miruši no AIDS. Tiks iedegtas svecītes, notiks klusuma brīdis. Taču Latvijā vairākās vietās tiek stādītas puķu dobes HIV pacientu piemiņai. Rīt tas notiks Vecrīgā, šodien – slimnīcā, kur ārstē pacientus.
Augstskolu stiprināšanas aizsegā mazina atklātību
Līdztekus grozījumiem Augstskolu likumā, kas paredz visās augstskolās izveidot tās pārraugošas padomes, Izglītības ministrija virza arī grozījumus, kas ievērojami sašaurinātu informācijas loku, ko publiskajās deklarācijās norāda valsts amatpersonas. Par spīti asai Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) kritikai, šī iecere jau guvusi atbalstu valdībā un tiks virzīta uz Saeimu.
Attālināto mācību laikā aug zināšanu plaisa starp skolēniem
Šis mācību gads tuvojas izskaņai, attālinātās mācības nav bijušas vieglas. Patlaban nav skaidrs, vai rudenī skolēni atgriezīsies skolas solā vai mācīsies no mājām. Kamēr izglītības ministre attālinātās mācības saredz kā svarīgu pārmaiņu un iespēju laiku, skolēnu, viņu vecāku un pedagogu aptaujā noskaidrots, ka, mācoties attālināti, pieaug zināšanu plaisa starp skolēniem.
«Financial Times» reitings: «SSE Riga» – joprojām labākais vadītāju tālākizglītības pakalpojumu sniedzējs reģionā
Aizvadītajā nedēļā prestižais biznesa laikraksts “Financial Times” (FT) publicēja ikgadējo reitingu, kurā uzskaitīti vadošie vadītāju tālākizglītības pakalpojumu sniedzēji pasaulē, un  “Stockholm School of Economics in Riga” (SSE Riga) ir atzīta par labāko tālākizglītības pakalpojumu sniedzēju Ziemeļu un Baltijas reģionā, paziņojumā medijiem informēja “SSE Riga”.
Rīgas domes pagaidu administrāciju aicina lēmumus pieņemt atklātāk
Rīgas domes pagaidu administrācija spējusi ātri pieņemt lēmumus Covid-19 krīzes laikā, taču būtu nepieciešamas plašākas sabiedrības iespējas laikus uzzināt par pagaidu administrācijas lēmumu pieņemšanu un iesaistīties to sagatavošanā, šodien izskanēja Saeimas Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas sēdē.
«Kurpirkt.lv» un «salidzini.lv» aprīlī - auditorijas pieaugums
Auditorijas pieaugumu aprīlī piedzīvojušas cenu salīdzināšanas vietnes "kurpirkt.lv" un "salidzini.lv", liecina interneta pētījumu un tehnoloģiju uzņēmuma "Gemius" publicētais Latvijas interneta lietotāju apmeklētāko vietņu TOP 20. Interneta lietotāji aktīvāk interesējušies par laikapstākļiem, kas ļāvis arī "gismeteo.lv" pievienoties topam.
Jaunākie
Interesanti