Latvijā
Paraksta memorandu par cilvēku tirdzniecības novēršanu aviācijas nozarē
Pēdējā laikā Latvija kļuvusi par tranzītvalsti cilvēktirdzniecības shēmām, tāpēc pirmdien, 19. oktobrī, tika parakstīts sadarbības memorands starp nacionālo aviokompāniju "airBaltic", Iekšlietu ministriju, biedrību "Patvērums "Drošā māja"'' un biedrību "Centrs Marta" par cilvēku tirdzniecības novēršanu aviācijas nozarē.
Tiesās vīrieti par sievietes nolaupīšanu un izvarošanu
Rīgas tiesas apgabala prokuratūra Rīgas pilsētas Pārdaugavas tiesai nosūtīja krimināllietu, kurā apsūdzēts kāds vīrietis par sievietes vajāšanu, nolaupīšanu, nelikumīgu viņas brīvības atņemšanu, kā arī izvarošanu, paziņojumā medijiem informēja prokuratūra.
Policija aptur nelikumīga naktskluba darbību
Sestdienas, 17. oktobra, naktī Valsts un pašvaldības policija īstenoja pārbaudi naktsklubā “Teritorija”, jo iepriekš bija saņemta informācija par šī kluba nelikumīgo darbību – par iespējamo narkotisko vielu apriti, kluba darbību pēc pulksten 24.00. Pārbaude rezultējās ar vairāk nekā 10 administratīvajiem procesiem un pat diviem kriminālprocesiem, informēja Rīgas pašvaldības policija.
Vai Pēteris Apinis stāsta patiesību par Covid-19?
Latvijas Ārstu biedrības valdes loceklis Pēteris Apinis ir viens no mediķiem, kas bieži publiski izsakās par jaunā koronavīrusa radīto slimību. Viņš sniedz intervijas, publicē rakstus, viņam arī ir savs veselībai veltīts raidījums "Rīga TV 24". Kopš Covid-19 izplatības sākuma Apinis to sauc par nebūtisku tēmu, kritizē ierobežojumus, bet politiķus un ierēdņus sauc par stulbiem. Vai visi Apiņa paustie fakti atbilst patiesībai?
Daļa studentu pārsteigti, septembrī nesaņemot solītās palielinātās stipendijas
Daļa studentu septembrī nav saņēmuši solītās palielinātās stipendijas. Augustā valdība lēma par stipendiju divkāršošanu, taču izglītības iestādes finansējumu saņēma novēloti. Daļa augstskolu tās izmaksāja vecajā apjomā. Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) skaidro, ka finansējums aizkavējies tehnisku iemeslu dēļ.
VIDEO: SPKC informē par situāciju ar Covid-19
Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) informē par epidemioloģisko situāciju Latvijā saistībā ar Covid-19. Uz mediju jautājumiem atbildēs SPKC pārstāvis - Jurijs Perevoščikovs.
«Re:Check» pēta «Facebook» izplatītos mītus par Covid-19
Vasarā līdz ar inficēto skaita kritumu pierima arī Covid-19 viltus ziņu izplatība "Facebook". Nu tā atsākusies ar jaunu sparu, un šķiet, ka skaļāki ir arī Covid-19 noliedzēji. "Re:Check" meklēja pierādījumus vairākām populārām ziņām, bet neatrada.
Jaunākie
Interesanti