Latvijā
Arī Daugavpilī ārkārtas vēlēšanu risks
Par pašvaldības atlaišanu runā ne tikai Rīgā, bet arī Daugavpilī. Jau trīs nedēļas Daugavpilī nevar vienoties par to, kurš tad galu galā sēdīsies mēra krēslā. Ja līdz 22. janvārim domes vadītāja nebūs, var iejaukties Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrija (VARAM). Vai Daugavpilī gaidāmas domes atlaišana un ārkārtas vēlēšanas?
Bažījas par kalstošām eglēm Latgales mežos
Pagājušā gada plūdi Latgalē postu nodarījuši ne tikai lauksaimniekiem, bet arī mežsaimniekiem. Lielo lietavu skartajās mežu teritorijās sākušas kalst egles. Privāto mežu īpašnieki steidz bojātos kokus izzāģēt, kamēr zaudējumi vēl nav pārāk apjomīgi, taču „Latvijas Valsts mežu” pārstāvji aicina nesteigties ar šādu problēmas risinājumu.
Saeimas deputāti mudina valdību atlaist Rīgas domi
Saeimas Publisko izdevumu un revīzijas komisijas sēdē deputāti šodien uzklausīja institūcijas, kuras iepriekš uzraudzījušas Rīgas domes (RD) darbu un finanšu līdzekļu izlietojumu. Pēc jaunākā skandāla, kurš pāršalcis rāti, kukuļošanas lietas pašvaldības uzņēmumā „Rīgas satiksme”, Saeimas deputāti apņēmušies ar valdības palīdzību gāzt saskanieša Nila Ušakova ("Saskaņa") vadīto domi. Rīgas mērs šos centiens jau nodēvējis par politisku gājienu.
Mūziķi dāvina koncertu Kapseļu ielas bērnunama bērniem
Šie Ziemassvētki Kapseļu ielas bērnunama bērniem būs īpaši. Bērnu draugi – mākslinieki un mūziķi, kas dažkārt brauc uzstāties bērnunamā, šoreiz bērnus un viņu aprūpētājus uzaicinājuši ciemos. Tas ir bijis iemesls, lai bērni no skapjiem izceltu svētku tērpus un balles kleitas. Un ar patīkamu satraukumu gaidītu koncertu.
«Attīstībai/Par!» piedalīsies Kariņa valdībā; amatiem virza Pabriku, Pūci un Viņķeli
Apvienības "Attīstībai/Par!" pārstāvju sapulce otrdien, 18.decembrī, vakarā nolēma, ka apvienība piedalīsies "Jaunās Vienotības" premjera amata kandidāta Krišjāņa Kariņa veidotā valdībā, un izvirzīja ministru kandidātus darbam tajā. Apvienība aizsardzības ministra amatam izvirza Arti Pabriku, vides un reģionālās attīstības ministram – Juri Pūci un veselības ministres amatam – Ilzi Viņķeli.
Par Rīgas vicemēru ievēlēts Burovs
Par Rīgas pašvaldības priekšsēdētāja vietnieku galvaspilsētas domes deputāti ārkārtas sēdē otrdien ievēlēja partijas "Gods kalpot Rīgai" valdes locekli, Pilsētas īpašuma komitejas priekšsēdētāju Oļegu Burovu.
Valdība neskata likumprojektu par Rīgas domes atlaišanu
Pretēji vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra Kaspara Gerharda (Nacionālā apvienība) aicinājumam un Saeimas vairākuma atbalstam Ministru kabinets otrdien, 18. decembrī, tomēr neskatīja likumprojektu par Rīgas domes atlaišanu.
Mediķu atalgojums no nākamā gada pieaugs par 20%
Ārstniecības personu vidējā darba samaksa no nākamā gada 1. janvāra pieaugs par 20% salīdzinājumā ar 2018. gadu.  Tā otrdien, 18. decembrī, lēmusi valdība. Nepieciešamos 87,5 miljonus eiro Finanšu ministrija (FM) radusi dažādos avotos.
Policija brīdina uzmanīties no viltus «Latvijas gāzes» darbiniekiem
Šomēnes reģistrēti vairāki gadījumi, kad viltvārde, uzdodoties par akciju sabiedrības “Latvijas Gāze” darbinieci, iekļuvusi senioru dzīvokļos Rīgas mikrorajonos un izdarījusi zādzības. Saistībā ar notikušo notiek izmeklēšana. Valsts policija aicina būt uzmanīgiem un pārbaudīt personas identitāti, pirms ielaist svešinieku savā dzīvesvietā.
Jaunākie
Populārākie
Interesanti