Latvijā
Levits rosina veidot Valsts padomi Latvijas ilgtspējīgai attīstībai
Valsts prezidents Egils Levits rosina papildināt valsts konstitucionālos orgānus ar vienu jaunu konstitucionālo orgānu –  Valsts padomi. Šādu priekšlikumu Levits izteica savā uzrunā Latvijas Universitātes (LU) Juridiskās fakultātes 7. starptautiskajā zinātniskajā konferencē "Tiesību zinātnes uzdevumi, nozīme un nākotne tiesību sistēmās". 
FOTO: Svin Okupācijas muzeja «Nākotnes nama» spāru svētkus
Latvijas Okupācijas muzeja topošajam "Nākotnes namam" piektdien, 18. oktobrī, svinēti spāru svētki – muzeja ēkas  jumtu Strēlnieku laukumā Rīgā rotāja spāru vainags, simbolizējot jumta konstrukciju pabeigšanu, informēja valsts AS "Valsts nekustamie īpašumi" (VNĪ).
Demogrāfs prognozē rekordzemu dzimstības līmeni šogad Latvijā
Arī šogad dzimstības rādītājs ir ar lejupslīdošu tendenci – liecina Centrālās statistikas pārvaldes publiskotie provizoriskie demogrāfijas dati par 2019. gada pirmajiem deviņiem mēnešiem. Un šis rādītājs šogad, visticamāk, sasniegs vēsturiski zemāko līmeni, prognozē demogrāfs Ilmārs Mežs.
Uz «Riga.lv» likvidācijas rēķina mediju pirkšanai dome prasa vēl 800 tūkstošus
Līdz ar iepriekšējo Rīgas domes vadītāju pārcelšanos uz Briseli ir būtiski ietaupījušies Rīgas tēriņi reklāmām, noskaidroja Latvijas Radio. Tikmēr domes opozīcijas deputāts Vilnis Ķirsis (“Vienotība”) bažījas, ka līdz ar “Rīga.lv” likvidāciju nemaz netiks pārtraukti valdošo partiju “Gods kalpot Rīgai” un “Saskaņa” centieni ar mediju pirkšanu gādāt popularitāti sev.
Pūce lūdz prokuratūrai izvērtēt Baraņņika iespējamo bezdarbību
Rīgas domes amatpersonām, kas pašlaik pilda kapitāldaļa turētāja pārstāvja pienākumus pašvaldības uzņēmumā “Rīgas satiksme”, būtu pienākums no uzņēmuma bijušās valdes piedzīt nodarītos zaudējumus, uzskata Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (“Attīstībai/Par”). Pagaidām gan pašvaldība nesteidzas to darīt, tādēļ ministrs lūdzis ģenerālprokuratūru izvērtēt šādu bezdarbību.
Gads kopš Nacionālās enciklopēdijas iznākšanas: komanda koncentrējas uz digitālo vidi
Piektdien aprit gads, kopš iznākusi Nacionālās enciklopēdijas drukātā versija. Tā bijusi ļoti pieprasīta – no 11 tūkstošiem sējumu nu palikuši tikai nedaudz mazāk kā 1000. Savukārt digitālā enciklopēdija ar katru mēnesi kļūst arvien apmeklētāka. Visbiežāk tiek meklēti materiāli skolas vajadzībām. Tomēr enciklopēdija ir nepārtraukti jāpapildina, kā arī jāatjauno novecojusī informācija. 
Jaunākie
Interesanti