Latvijā
Par Rīgas vicemēru ievēlēts Burovs
Par Rīgas pašvaldības priekšsēdētāja vietnieku galvaspilsētas domes deputāti ārkārtas sēdē otrdien ievēlēja partijas "Gods kalpot Rīgai" valdes locekli, Pilsētas īpašuma komitejas priekšsēdētāju Oļegu Burovu.
Valdība neskata likumprojektu par Rīgas domes atlaišanu
Pretēji vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra Kaspara Gerharda (Nacionālā apvienība) aicinājumam un Saeimas vairākuma atbalstam Ministru kabinets otrdien, 18. decembrī, tomēr neskatīja likumprojektu par Rīgas domes atlaišanu.
Policija brīdina uzmanīties no viltus «Latvijas gāzes» darbiniekiem
Šomēnes reģistrēti vairāki gadījumi, kad viltvārde, uzdodoties par akciju sabiedrības “Latvijas Gāze” darbinieci, iekļuvusi senioru dzīvokļos Rīgas mikrorajonos un izdarījusi zādzības. Saistībā ar notikušo notiek izmeklēšana. Valsts policija aicina būt uzmanīgiem un pārbaudīt personas identitāti, pirms ielaist svešinieku savā dzīvesvietā.
Kļūst drošāki un atklāj talantus. Ilgstošie bezdarbnieki Preiļos mācās rast motivāciju
Pašlaik Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) reģistrējušies vairāk nekā 56 tūkstoši bezdarbnieku, no kuriem aptuveni 15 tūkstoši jeb 26% ir ilgstošie bezdarbnieki – tie, kuri bez darba ir vismaz gadu un ilgāk. Šai kategorijai iekļauties darba tirgū ir sarežģīti: jo ilgāk cilvēks ir bez darba, jo grūtāk to atrast. Preiļi vieni no pirmajiem Latvijā, kas uzsāka motivācijas programmu ilgstošajiem bezdarbniekiem.
KNAB aizturējis Daugavpils bijušo mēru Eigimu
Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) kriminālprocesā par 10 000 eiro kukuļa pieprasīšanu otrdien, 18. decembrī, aizturējis Daugavpils pilsētas bijušo mēru Rihardu Eigimu ("Mūsu partija"), vēsta Latvijas Televīzija (LTV) un Latvijas Radio.
Rīgas domei pārmet vāji sagatavotus projektus ar lieliem tēriņiem
Rīgas dome savus darbiniekus un arī mazos uzņēmējus nākamajā pusotrā gadā iecerējusi izglītot par to, kuras ķīmiskās vielas ir bīstamas un kaitīgas. Šai kampaņai plānoti 120 tūkstošus eiro lieli tēriņi. Savukārt par vairāk nekā pusmiljonu eiro Rīgas ierēdņi iecerējuši izpētīt, kā veicināt videi draudzīgu transporta sistēmu un kādi ir senioru pārvietošanās paradumi. Domes opozīciju pašvaldības speciālistu argumenti nepārliecina, un politiķi domā, ka vairāk nekā 600 tūkstoši eiro tiks iztērēti tērēšanas pēc.
Jēkabpilī darbu uzsācis audžuģimeņu atbalsta centrs
Lai nodrošinātu valsts atbalstu ārpusģimenes aprūpes pakalpojumu sniegšanā, veicinot bez vecāku gādības palikušu bērnu labklājību, drošību, patstāvību, kā arī audžuģimeņu, jo īpaši specializēto audžuģimeņu, adoptētāju, aizbildņu, viesģimeņu skaita pieaugumu, Labklājības ministrija visā Latvijā plāno veidot ārpusģimenes atbalsta centrus. Šoruden Jēkabpils pilsētas centrā durvis vēra Ārpusģimenes aprūpes atbalsta centrs, kura pakalpojumus var saņemt gan pilsētas, gan arī apkārtējo novadu iedzīvotāji.
Liepājā likvidēs internātpamatskolu; bez mācību iestādes paliks 46 bērni
Ar nākamā gada 1. augustu savu darbību pārtrauks Liepājas internātpamatskola. Iemesls – turpmāk valsts vairs nefinansēs pašvaldību dibinātās šāda tipa izglītības iestādes. Turklāt neveiksmi piedzīvoja domes mēģinājumi to pievienot kādai no pilsētas izglītojošām skolām.  Nākamajā mācību gadā jaunu skolu nāksies meklēt 46 bērniem, un vecākus mācot bažas, vai tas veiksmīgi izdosies. 
Daugavpils slimnīcā atsaka uzņemt slimu grūtnieci; slimnīca vērtē ārstes rīcību
Skandālu sociālajā vietnē "Facebook" nupat izraisījis video, kurā Daugavpils reģionālās slimnīcas ginekoloģijas nodaļā ārste atteikusies hospitalizēt grūtnieci, kurai bija temperatūra virs 38 grādiem un sākusies asiņošana. Video dienas laikā redzējuši aptuveni 70 000 cilvēku, kuri komentāros norāda, ka šāda attieksme pret pacientu ir salīdzināma ar viduslaikiem.
TIEŠRAIDE: Labdarības maratons «Dod pieci!» 2018. 2. diena
Norit ikgadējā Latvijas sabiedrisko mediju rīkotā labdarības maratona "Dod pieci!" otrā diena. Vakar Pieci.lv dīdžeji – Toms Grēviņš, Magnuss Eriņš un Marta Grigale – uz 148 stundām tika ieslēgti īpašā stikla studijā Doma laukumā, lai sešas diennaktis atskaņotu par ziedojumiem izvēlētās dziesmas un rosinātu diskusijas par laimīgu bērnu audzināšanas priekšnoteikumiem mūsdienu sabiedrībā.
Partijas konceptuāli atbalsta Kariņa valdības piedāvājumu
Četras partijas – Jaunā konservatīvā partija (JKP), "KPV LV", "Attīstībai/Par!" un Nacionālā apvienība (NA) – konceptuāli atbalsta «Jaunās Vienotības» piedāvājumu par piecu partiju koalīciju bez Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) un «Saskaņas». Krišjānis Kariņš katrai partijai sola vienādu posteņu skaitu. Turklāt NA piedāvā veidot jaunu – īpašu uzdevumu demogrāfijas lietās – ministra vietu.
Jaunākie
Populārākie
Interesanti