Latvijā
Rīgas vicemēra amatam virzīs Oļegu Burovu
Pēc līdzšinējā Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieka Andra Amerika atkāpšanās no amata partija “Gods kalpot Rīgai” šim amatam nolēma virzīt partijas valdes locekli, domes Pilsētas īpašuma komitejas priekšsēdētāju Oļegu Burovu.
EK apstiprina Stradiņa slimnīcas būvniecības turpinājuma plānu
Stradiņa slimnīcas jaunā korpusa otrās kārtas plānu ir apstiprinājusi Eiropas Komisija, un būvprojekts saskaņots arī ar būvvaldi. Tas nozīmē, ka projekta īstenošanā sperts solis uz priekšu. Slimnīcas valde norāda, ka agrā pavasarī varētu būt zināmas precīzas būvniecības izmaksas.
«Jaunā Vienotība» piedāvā 5 partiju koalīciju – bez ZZS un «Saskaņas»
Partiju apvienība "Jaunā Vienotība", kas uzņēmusies iniciatīvu nākamās valdības izveidē, piedāvā veidot piecu partiju koalīciju, ārpus tās atstājot Zaļo un Zemnieku savienību (ZZS) un "Saskaņu". Par to pēc "Jaunās Vienotības" valdes sēdes paziņoja politiskā spēka premjera amata kandidāts Krišjānis Kariņš. 
Iepriekšējo gadu «Dod pieci!» mērķi - citiem rasti risinājumi valsts līmenī, citi aizvien aktuāli
Šovakar, 17.decembrī, tiks dots starts labdarības maratonam ''Dod pieci!''. Šogad akcijā vērš uzmanību uz ģimenes nozīmi bērniem un akcijā saziedotā nauda tiks izlietota īpašai programmai, lai ieviestu bezmaksas praktiskas un psiholoģiskas mācības vecākiem. Akcija šogad notiks jau piekto reizi, un Latvijas Radio korespondents Rūdolfs Krieviņš atskatījās uz iepriekšējo gadu labdarības maratonos paveikto.
«Dod pieci!»: Aicinājums ieguldīt vecāku izglītībā
Šovakar, 17. decembra, vakarā plkst. 19.00 sāksies ikgadējais Latvijas sabiedrisko mediju rīkotais labdarības maratons "Dod pieci!". Maratona rīkotāji atklātā vēstulē stāsta par maratona mērķiem un to aktualitāti sabiedrībā:
Ameriks atkāpjas no Rīgas vicemēra amata
Pēc pašvaldības uzņēmuma „Rīgas satiksme” korupcijas skandāla no Rīgas vicemēra amata atkāpies Andris Ameriks (“Gods kalpot Rīgai”). Šo soli Ameriks skaidroja ar vēlmi sargāt savu un partijas reputāciju. Ar korupcijas skandālu uzņēmumā viņš neesot saistīts.
Sākotnēji varētu tikt apspriesta valdības veidošana bez ZZS
Ministru prezidenta amata kandidāta Krišjāņa Kariņa (''Jaunā Vienotība'' (JV)) vadībā sākotnēji varētu tikt apspriesta valdības veidošana bez Zaļo un zemnieku savienības (ZZS), liecina aģentūras LETA rīcībā esošā neoficiālā informācija.
Bijusī Daugavpils izpilddirektore: Skumji, ka ziņas par pilsētu cilvēki sāk uztvert ar smīnu
Aizvadītais gads Daugavpilī iezīmējies ar biežajām varas maiņām. Kopš jaunā pašvaldības sasaukuma pilsētā jau divas reizes no amata gāzts domes priekšsēdētājs. Pēdējo reizi domes vadītājs no amata atbrīvots pirms nepilna mēneša. Izmaiņas domes vadībā raisījušas ne vien rezonansi presē un sabiedrībā, bet arī nopietni ietekmējis gan Daugavpils reputāciju, gan pašvaldības darbu. Kamēr trīs varas partijas Daugavpilī atkal dala, kam pienākas mēra krēsls otrajā lielākajā Latvijas pilsētā, pagaidām tas stāv tukšs. Ilggadējā Daugavpils domes darbiniecei, bijusī izpilddirektore Inga Goldberga atzīst - ir skumji, ka ziņas par pilsētu cilvēki sāk uztvert ar smīnu.  
IeM piedāvā plānu ugunsdrošības situācijas uzlabošanai nākotnē
Iekšlietu ministrija pirmdien nāks klajā ar ziņojumu «Par valsts politiku ugunsdrošības jomā». Dokumentā analizēta ugunsdrošības situācija Latvijā patlaban, salīdzinot to ar citām valstīm, kā arī ieteikti scenāriji nākamo 11 gadu rīcībai, lai daļu problēmu novērstu.
Gerhards valdībā iesniedz likumprojektu par Rīgas domes atlaišanu
Pirmdien, 17. decembrī, vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards (Nacionālā apvienība) valdībā iesniedzis likumprojektu par Rīgas domes atlaišanu. Savukārt Rīgas mērs Nils Ušakovs to sauc par Nacionālās apvienības politisko šovu.
Tukuma lidostas īpašnieki noliedz kukuļošanu Lietuvas armijā
Tukuma lidostas īpašnieki – kompānija “Wings 4 Sky Group” - noliedz līdzdalību mēģinājumā piekukuļot Lietuvas armijas amatpersonu. Korupcijas skandāls izcēlies brīdī, kad Tukuma lidosta mēģina atjaunot dažādu apšaubāmu darījumu dēļ zaudēto reputāciju un sertifikātu, ziņoja LTV raidījums “De facto”.
Jaunākie
Populārākie
Interesanti