Latvijā
«Apvienotā saraksta» līderis: Koalīcija ar «Progresīvajiem» būtu pārāk liels «ideoloģisks mikslis» (papildināts)
Koalīcija, kurā "Jaunajai Vienotībai" ("JV"), Nacionālajai apvienībai (NA) un "Apvienotajam sarakstam" ("AS") būtu piepulcēta partija "Progresīvie", būtu pārāk liels "ideoloģisks mikslis". Šādu viedokli trešdien intervijā Latvijas Radio pauda viens no "AS" līderiem Uldis Pīlēns, norādot, ka "AS" vēlētājs varētu nesaprast konservatīvā spēka iešanu koalīcijā kopā ar "Progresīvajiem". 
Daugavpilī trūkst skolotāju mācībām latviski; aicina problēmu risināt valsts līmenī
Ik gadu Daugavpils skolās pakāpeniski palielinot latviešu valodā apgūstamo priekšmetu skaitu, "ir beigušies" skolotāji, kuri varētu mācīt valsts valodā, uz to uzmanību vērsa Daugavpils Izglītības pārvaldes vadītāja Marina Isupova. Pedagogi noveco, dodas pensijā un nepietiekamo latviešu valodas zināšanu dēļ darbu skolā pamet. Bet jauni vietā nenāk.
Atkāpjas partijas «Kustība «Par!»» valde
Partijas "Kustība "Par!"", kura kā daļa no apvienības "Attīstībai/Par!" nepārvarēja 5% barjeru iekļūšanai Saeimā, valdes priekšsēdētājs un valde pilnā sastāvā atkāpās, uzņemoties atbildību par 14. Saeimas vēlēšanu rezultātiem, informēja partija.
Vairākums Ukrainas bēgļu dodas uz citām valstīm
Salīdzinot ar Krievijas sāktā kara sākumu, bēgļu no Ukrainas plūsma Latvijā ir būtiski samazinājusies. To Latvijas Televīzijai atklāja iekšlietu ministrs Kristaps Eklons ("Attīstībai/Par!").
REPORTĀŽA: Ukraiņi pēc Krievijas–Latvijas robežas šķērsošanas «Grebņevā» salst bez pajumtes
Treileris un neliela telts šobrīd ir vienīgā iespēja, kur pēc vairāku diennakšu gaidīšanas pie robežas Krievijā patverties ukraiņu bēgļu grupām, kas ik diennakti ierodas Latvijā, šķērsojot robežkontroles punktu "Grebņeva". Citos punktos situācija ir labāka, taču tik un tā trūkst organizēta atbalsta no valsts puses, uzsver brīvprātīgie, kas kopš pagājušās nedēļas "Grebņevā" sagaida ukraiņus.
Atliek LU rektora Muižnieka krimināllietas izskatīšanu
Advokāta atvaļinājuma dēļ Rīgas pilsētas tiesa atlika krimināllietas izskatīšanu pret Latvijas Universitātes (LU) rektoru Indriķi Muižnieku. Viņš tiek apsūdzēts nelikumīgā pabalstu izmaksā no darba aizejošajiem augstskolas darbiniekiem.
Labo darbu nedēļā «Palīdzēsim.lv» remontē jaunās telpas
Lai darītu labu, nav jāgaida Ziemassvētki vai cits īpašs laiks. To vienmēr uzsvēruši labdarības organizācijas "Palīdzēsim.lv" aktīvisti. Taču, lai mudinātu cilvēkus labiem darbiem, jau 14. gadu tiek rīkota Labo darbu nedēļa. Un šoreiz nodibinājuma dalībnieki nāk palīgā arī paši sev – lai jau rudenī Rīgā netālu no Ķīšezera durvis vērtu plašs centrs, kurā būs nodarbību telpa bērniem ar īpašām vajadzībām un mājīgi sarunu apļi viņu vecākiem.
«Jaunā Vienotība»: Efektīvāka būtu koalīcija ar 60 vai vairāk balsīm (papildināts)
Daudz efektīvāk būtu strādāt, ja koalīcijai parlamentā būtu 60 vai vairāk balsu, intervijā Latvijas Televīzijā norādīja "Jaunās Vienotības" politiķis Arvils Ašeradens. Vienlaikus topošās koalīcijas partneri – "Apvienotais saraksts" un Nacionālā apvienība – priekšroku dotu nelielai koalīcijai ar 54 balsīm, jo ar partiju "Progresīvie" būs ideoloģiskas pretrunas, kas darbu varētu bremzēt.
«Apvienotais saraksts»: Trīs partiju koalīcija būtu dinamiskāka (papildināts)
Trīs partiju koalīcija – "Jaunā Vienotība", "Apvienotais saraksts" un Nacionālā apvienība (NA) – būtu dinamiskāka, otrdien pēc sarunām ar "Jauno Vienotību" žurnālistiem sacīja "Apvienotā saraksta" politiķis Edvards Smiltēns. Apvienības pārstāvji gan norādīja, ka ar "Progresīvajiem" vēl runās.
Nesakārtotās infrastruktūras dēļ pierobežā vairāku kilometru garumā veidojas atkritumu kaudzes
 Atkritumu kaudzes, netīrība, atnisanitāra vide un smirdoņa – tāda otrdien izskatās pierobeža ceļa posmā no Kārsavas pilsētas līdz Grebņevas robežkontroles punktam. Autovadītāju garās rindas, labierīcību un atkritumu urnu trūkums ir iemesls, kāpēc vietējā pašvaldība sacīja, ka draudot pat epidemioloģiskā krīze. Atbildīgie par ceļmalu sakārtošanu ir "Latvijas Valsts ceļi", kuri aizbildinās ar neprognozējamo situāciju kara dēļ.  
Jauni mēri būs jāmeklē Ādažos, Salaspilī, Kuldīgā un Siguldā
14. Saeimas vēlēšanu rezultāti viesīs izmaiņas arī novadu domēs. Par jaunu priekšsēdētāju būs jāvienojas četru domju deputātiem, kas gan nebūšot liela problēma. Ādažos liels izaicinājums būs mācību gada vidū atrast jaunu skolas direktoru, kas arī kļuvis par jaunās Saeimas deputātu.
Svarīgākais šobrīd

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt