Latvijā
Ministrs par Dobeles gadījumu: Pavadoņa uzturēšanos slimnīcā jau apmaksā valsts
Valstī jau pastāv kārtība, ka tie, kuri kļuvuši par savu tuvinieku aizgādņiem un aprūpētājiem, drīkst atrasties viņiem blakus slimnīcā un viņu uzturēšanās izdevumus apmaksā Nacionālais veselības dienests. Pēc gadījuma Dobeles slimnīcā, kad psihiski slima vīrieša mātei liedza viņu aprūpēt, veselības ministrs Daniels Pavļuts ("Attīstībai/Par!") izsūtījis atgādinājuma vēstuli visām slimnīcām. 
Rumānija patrulēs Baltijas valstu gaisa telpā un Rīgā atvērs vēstniecību
No nākamā gada Rumānija piedalīsies Baltijas valstu gaisa telpas patrulēšanā. To trešdien, 23. novembrī, pēc tikšanās ar Valsts prezidentu Egilu Levitu paziņoja Rumānijas prezidents Klauss Johanniss. Viņš Latvijā ieradies oficiālā vizītē, godinot abu valstu diplomātisko attiecību simtgadi. Prezidenti pārrunāja Latvijas un Rumānijas sadarbību ekonomikas, drošības, izglītības un citās jomās.
Saeimas Mandātu komisiju vadīs Jānis Vucāns
Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijas deputāti trešdien, 23. novembrī, par komisijas priekšsēdētāju ievēlēja Jāni Vucānu (Zaļo un Zemnieku savienība (ZZS)), informēja parlamentā.
Pašvaldības prasa kompensēt 800 000 eiro par padomju slavinošo pieminekļu demontāžu
Par 90 padomju un nacistisko režīmu slavinošo objektu demontāžu kopumā 24 pašvaldības līdz 22. novembrim Valsts kasē iesniegušas finansējuma pieprasījumus teju 779 000 eiro vērtībā. Kultūras ministrijas (KM) un Nacionālās kultūras mantojuma pārvaldes (NKMP) speciālisti sola rūpīgu to izvērtēšanu, informēja ministrija.
«Rail Baltica» izbūves laikā naktīs Rīgā slēgs satiksmi Lāčplēša ielas posmā
Dzelzceļa projekta "Rail Baltica" Rīgas Centrālā mezgla būvnieks "Bererix" uzsāk noslēdzošo "Rail Baltica" Lāčplēša ielas pārvada būvniecības posmu – jaunā pārvada siju montāžu. Būvniecības darbu laikā naktīs no 23. novembra līdz 2. decembrim tiks slēgta autotransporta satiksme Lāčplēša ielas posmā, informēja uzņēmums.
Covid-19 pacientu skaits slimnīcās nemainīgs; miris viens slimnieks
Latvijā aizvadītajā diennaktī saņemts viens ziņojums par mirušiem Covid-19 slimniekiem. Tikmēr slimnīcās ar Covid-19 kā pamatdiagnozi esošo pacientu skaits joprojām ir 81, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) un Nacionālā veselības dienesta dati.
Svarīgākais šobrīd