Latvijā
Konceptuāli atbalsta auto konfiskāciju par braukšanu reibumā (papildināts)
Par braukšanu alkohola, narkotisko, psihotropo, toksisko un citu apreibinošu vielu ietekmē būs kriminālatbildība. Turklāt tiks konfiscēts transportlīdzeklis, ar kuru pastrādāts noziegums. To paredz Saeimas ceturtdien, 6. oktobrī, vienbalsīgi otrajā lasījumā atbalstītie grozījumi Krimināllikumā.
Steidz tīrīt dūmvadus un meklēt alternatīvus apkures risinājumus
Septembris un oktobris skursteņslauķiem ierasti ir smagākais darba cēliens. Taču šogad paralēli rutīnas dūmeņu tīrīšanai, par ko daudzi klienti atceras novēloti, meistari saņēmuši uzaicinājumus apsekot dūmvadus gadiem nelietotām krāsnīm un pat taupības krāsniņām, ko cilvēki uzstāda, lai mīkstinātu enerģētikas krīzes radītās finansiālās sekas.
Aicina vakcinēties pret gripu
No šīs nedēļas Latvijā oficiāli sākas gripas monitorings un arī vakcinācija pret saslimšanu ar agresīvo vīrusu. Visticamāk, šajā sezonā cilvēki pret gripu būs uzņēmīgāki, jo gandrīz trīs sezonas ilgušo ierobežojumu dēļ lielākā daļa sabiedrības ar gripu nav slimojusi un imūnā atmiņa tai nav bijusi trenēta.
OECD: Studenti Latvijā bieži nepabeidz augstskolu
Lai arī Latvijā pieaudzis to jauniešu īpatsvars, kuri ir ieguvuši augstāko izglītību, vienlaikus ļoti daudzi studenti augstskolas nepabeidz tam paredzētajā laikā vai atbirst pavisam. Tā savā jaunākajā ziņojumā norādījuši OECD jeb Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācijas eksperti un analītiķi. Turklāt šādi secinājumi atkārtojas jau vairāku gadu garumā. 
«Jaunā Vienotība» pēc tikšanās ar «Progresīvajiem» neredz nepārvaramus šķēršļus četru partiju koalīcijai (papildināts)
Nav neviena nepārvarama šķēršļa, lai neveidotu četru partiju koalīciju, kurā būtu "Jaunā vienotība" ("JV"), Nacionālā apvienība (NA), "Apvienotais saraksts" ("AS") un "Progresīvie". Tā trešdien pēc tikšanās ar "Progresīvo" pārstāvjiem sacīja "JV" līderis Krišjānis Kariņš. Savukārt "Progresīvo" līderis Kaspars Briškens pēc sarunām ar JV norādīja, ka atsevišķi elementi Latvijas politiskajā dienaskārtībā ir svarīgāki par ideoloģiskajām domstarpībām starp partijām, kas varētu veidot jauno koalīciju. 
Uzvaras parka pieminekli pabeigs demontēt tuvākajās dienās; ierīkos sporta parku
Rīgā, Uzvaras parkā, padomju pieminekļa kompleksa demontāža ir gandrīz ir pabeigta, darba grafiku apsteidzot par vairākām nedēļām. Atlikušos darbus paredzēts noslēgt tuvākajās dienās, informēja Rīgas domes vadība. Teritorijā līdz vasarai plānots ierīkot parku, kur jaunieši varēs nodarboties ar sportu.
Tumšo un ilgo apkures sezonu Latvijā gaida ar bažām
Šobrīd spiedīgu situāciju savā budžetā izjūt gandrīz katrs Latvijas iedzīvotājs. Ne tikai augstās pārtikas un degvielas cenas, bet arī dažādu pakalpojumu izmaksas liek pārdomāt savus ikdienas tēriņus un no kaut kā arī atteikties. Ne vienu vien nepatīkami pārsteidz arī ikmēneša rēķins par elektrību, kas palielinājies būtiski. Bet vēl jau ziemas tumšie vakari un apkure tikai priekšā, kas arī rada bažas, kā izdosies par visu samaksāt. Atspaids būs valsts atbalsts gan par apkuri, gan elektrību, tomēr pat ar visu to ne vienam vien rēķini tik un tā būs lielāki.
Svarīgākais šobrīd

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt