Latvijā
Tekstila šķirošanas konteineri daudzviet iedzīvotājiem joprojām nav pieejami
Latvija jau šogad bija apņēmusies ieviest tekstila šķirošanas sistēmu, bet sarkanie konteineri joprojām daudzviet iedzīvotājiem nav pieejami. Atkritumu apsaimniekotāji norādījuši, ka šķirošanas konteineru tīkls kļūs plašāks pavasarī, taču pilnvērtīgu šķirošanu varēs ieviest vien tad, ja tiks noteikta tekstila ražotāju atbildības sistēma. Tekstila šķirošanas sistēma Eiropas Savienības dalībvalstīm jānodrošina no 2025. gada. 
Latvijas ķirurgi plāno palīdzību ukraiņiem sniegt ātrāk; VM meklē risinājumu
Kā un, galvenais, kad atrast resursus un infrastruktūru, lai palīdzētu karā cietušajiem, kas ilgāk par nedēļu nevar gaidīt, – to šodien sarunā ar veselības ministri centās noskaidrot ķirurģi, kas ievainotos operējuši gan Kijivā, gan tagad – tepat Rīgā. Mediķiem ir plāns – veidot jaunu komandu, taču ministre pirms tā īstenošanas vēlas konsultēties ar Ukrainas veselības un aizsardzības ministrijām.
Daugavpils domnieki pamet «Saskaņu», kas zaudē pārstāvniecību Latvijas otrajā lielākajā pilsētā (papildināts)
Daugavpils mērs Andrejs Elksniņš pieņēmis lēmumu izstāties no sociāldemokrātiskās partijas "Saskaņa"un uzsākt veidot jaunu reģionālu politisko spēku. Par to Elksniņš informēja paziņojumā medijiem un savā profilā "Facebook". Lēmumu par izstāšanos no "Saskaņas" pieņēmuši arī visi pārējie partijas domes frakcijas politiķi, tādējādi "Saskaņa" zaudējusi pārstāvniecību Latvijas otrajā lielākajā pilsētā, vēsta LETA.
Senāts atstāj negrozītu notiesājošo spriedumu Tadžikistānas kokvilnas lietā
Senāta Krimināllietu departaments 26. janvārī atstāja negrozītu Rīgas apgabaltiesas 2021. gada 14. maija spriedumu, ar kuru trīs personas atzītas par vainīgām apsūdzībā par kokvilnas kravas piesavināšanos, informēja Augstākās tiesas preses sekretāre Baiba Kataja. Kā zināms, viens no šajā lietā notiesātajiem ir uzņēmējs Gulams Gulami.
Telefonkrāpnieki arvien biežāk uzdodas par valsts iestāžu darbiniekiem un vilto telefona numurus
Valsts policija pērn ir reģistrējusi vairāk nekā 2000 telefonkrāpšanas mēģinājumu un krāpšanu gadījumu. Lielākoties iedzīvotāji vērsušies policijā informācijas nolūkā, jo zinājuši par šādām krāpšanām un nav noticējuši viltvāržiem. Arī šogad uzdarbojas starptautiski krāpnieki, turklāt aizvien biežāk viņi mēģina iedzīvotājus pārliecināt, ka ir no kādas valsts pārvaldes iestādes, un ticamības radīšanai ļaundari pat vilto valsts iestāžu, tostarp policijas, tālruņa numurus, informēja policijā.
Valsts policija arī Kurzemē piedzīvo strukturālas pārmaiņas; policisti iedzīvotājiem būšot redzamāki (papildināts)
No februāra Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldē iedzīvotāju ierasto piecu iecirkņu vietā būs divi - Ziemeļkurzemes un Dienvidkurzemes. Šis ir tikai turpinājums policijas iesāktajām pārmaiņām, kas jau no pagājušā gada beigām notikušas visā Latvijā. Reformas turpināsies līdz vasaras vidum. Policijas priekšnieks Armands Ruks skaidroja – likumsargi iedzīvotājiem būs vēl plašāk pieejami.
Rēzeknes novadā pārdēvēti trīs ielu nosaukumi
Rēzeknes novada pašvaldības teritorijā nomainīti trīs rusifikāciju slavinoši ielu nosaukumi, liecina informācija Rēzeknes novada mājaslapā. Novada dome pieņēma lēmumu par L. Samuilovas ielas Maltas pagastā, Pionieru ielas Stružānu pagastā un J. Zvīdra ielas Vērēmu pagastā nosaukumu maiņu.
Svarīgākais šobrīd