Latvijā
Jelgavas novada priekšsēdētājs iztur opozīcijas rosināto neuzticības balsojumu
Gadu pēc ievēlēšanas Jelgavas novada domes priekšsēdētaja amatā Madars Lasmanis ("Latvijas attīstībai") otrdien, 31. janvārī, piedzīvoja pirmo uzticības balsojumu. Pēc stundu garām debatēm Lasmanis amatu saglabājis, tomēr no opozīcijas teiktā saprotams, ka šis ir vien pirmais mēģinājums mainīt varu.
Pedagogi: Bez algām skolās ir daudz citu problēmu
Paredzams, ka otrdienas vakarā noslēgsies Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) vadītājas Ingas Vanagas un Izglītības un zinātnes ministres Anda Čakšas ("Jaunā Vienotība") sarunas, kurās saplānots Latvijas pedagogu algu pieaugums visos izglītības līmeņos un veikta arī slodžu sabalansēšana. Taču Latvijas Radio uzrunātie pedagogi norādīja, ka bez algām skolās ir arī daudz citu problēmu.
Valsts prezidents: Ar aizsardzības dienesta ieviešanu nedrīkst kavēties
Turpinot jaunās valdības ministru iztaujāšanu, Valsts prezidents Egils Levits otrdien, 31. janvārī, uz Rīgas pili bija aicinājis aizsardzības ministri Ināru Mūrnieci (Nacionālā apvienība). Valsts prezidents sarunas laikā paudis, ka likumprojekts par valsts aizsardzības dienesta ieviešanu jāpieņem bez kavēšanās. 
Spriež par iespējamu vecuma ierobežojumu mājas dzīvnieku iegādei
No cik gadu vecuma bērni un jaunieši var iegādāties mājas un istabas dzīvniekus? Šobrīd Latvijā vecuma ierobežojumu nav. Par to otrdien, 31. janvārī, sāktas Zemkopības ministrijas (ZM), Veterinārārstu biedrības un nevalstisko organizāciju pārstāvju sarunas.
Svarīgākais šobrīd