Latvijā
Apturēts PVN izkrāpēju un naudas atmazgātāju grupējums
Šī gada augustā Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Nodokļu un muitas policijas amatpersonas apturēja noziedzīgu pievienotās vērtības nodokļa (PVN) izkrāpšanas shēmu, kurā bija iesaistīti septiņi reāli strādājoši un vismaz 50 fiktīvi uzņēmumi. Valsts budžetam nodarīto zaudējumu apjoms ir aptuveni divi miljoni eiro. Lietas izmeklēšanā viena persona ir apcietināta.
Daudzbērnu ģimenēm būs lielākas atlaides reģionālajos autobusos
Ministru kabinets apstiprinājis grozījumus Braukšanas maksas atvieglojumu noteikumos – Latvijas Goda ģimenes apliecību "3+ Ģimenes karte" lietotāji varēs iegādāties autobusu biļetes par puscenu, bet skolēni un studenti no daudzbērnu ģimenēm – pat ar 90% atlaidi, informēja Satiksmes ministrijā.
EM: Latvija atbalsta atteikšanos no laika maiņas
Latvija ir gatava atteikties no ierastās pulksteņa rādītāju grozīšanas ziemā un vasarā, atstājot nemainīgu laiku. Šādu nacionālo lēmumu, kuru plānots iesniegt Eiropas Komisijai (EK), otrdien apstiprināja valdībā. 
Ar diviem jauniem torņiem stiprinās Latvijas mediju apraidi pierobežā
Pagājušās nedēļas nogalē valdībā aiz slēgtām durvīm apstiprināja divu apraides torņu būvniecību pierobežā - pie Viļakas un Krāslavas novada Skaistā. Tā būs viena no iniciatīvām informatīvās telpas drošības plāna pasākumos, kas vērsti uz medijpratības stiprināšanu, cīņu ar melu ziņām un bezmaksas virszemes apraides paplašināšanu.
Augusta naktīs var vērot zvaigžņu lietu
72 kilometri sekundē - ar tādu ātrumu debess jumu pārlido tā sauktās krītošas zvaigznes. Pirmdienas, 13.augusta, rītā bija Perseīdu meteoru plūsmas maksimums, bet, ja debesis būs skaidras, meteorus varēs vērot vēl vairākas naktis.
«Brexit», darbs un pensijas – kāpēc latvieši izvēlas arī britu pasi
Gatavojoties brīdim, kad Apvienotās Karaliste izstāsies no Eiropas Savienības, daudzi tur dzīvojošie Latvijas pilsoņi nolēmuši iegūt arī britu pilsonību. Pēc Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes (PMLP) datiem šā gada janvārī bija 2500 Latvijas un Lielbritānijas dubultpilsoņu, taču ierēdņi atzīst, ka “Brexit” dēļ pēdējo mēnešu laikā dubultpilsoņu skaits ļoti strauji aug.
Piemaksas pie pensijām no bērnu nodokļiem vērtē kā netaisnīgas
Labklājības ministrija virza ieceri senioriem, kuru bērni ir aktīvi nodokļu maksātāji, palielināt pensijas viena procentpunkta apmērā no bērna sociālās nodokļa iemaksām. Drīzumā šo ieceri skatīs valdībā. Tomēr vairākas sociālās grupas šos labumus nevarēs baudīt.   
Jaunieši un ģimenes no Rēzeknes mēro ceļu uz Aglonu ar domām par pāvesta vizīti
No dažādām Latvijas vietām svētceļnieki dodas uz Aglonu, lai piedalītos gada lielākajos katoļu svētkos – Vissvētākās Jaunavas Marijas Debesīs uzņemšanas svētkos. Pirmdien, 13.augustā, galamērķi sasniegs arī Rēzeknes Katoļu vidusskolas un Jēzus Sirds draudzes svētceļnieki –  lielākā jauniešu un ģimeņu pārstāvētā grupa no Rēzeknes.        
Centrāltirgus šefs: Cīņa ar kontrabandas cigaretēm ir «nebeidzamais stāsts»
Lai gan jaunā Rīgas Centrāltirgus vadība strādā, lai sakārtotu teritoriju un padarītu to pievilcīgāku rīdziniekiem un tūristiem, ar kontrabandas cigarešu tirgotājiem tirgū nespēj tikt galā. "Tas ir arī mūsu nebeidzamais stāsts," Latvijas Radio raidījumā "Krustpunktā" teica Rīgas Centrāltirgus vadītājs Artis Druvinieks.
Jaunākie
Populārākie
Interesanti