Latvijā
Jēkabpils slimnīcas ārstiem bažas par valdes locekļu piemērotību darbam
Daļa Jēkabpils reģionālās slimnīcas ārstu šaubās par divu valdes locekļu - Andreja Miļčevska un Innas Budovskas - piemērotību amatam. Divdesmit pieci slimnīcas ārsti adresējuši pašvaldībai vēstuli, kurā lūdz izskaidrot, vai amatos apstiprinātie valdes locekļi atbilst konkursa nolikumā noteiktajam, ka pretendentam jābūt ar vismaz trīs gadu pieredzi vadošā amatā.
Daugavpilī protestē pret pansionātā un patversmē dzīvojošo izmitināšanu pašvaldības dzīvokļos
Deinstitucionalizācijas plāna ietvaros uz vairākiem Daugavpils pilsētas mikrorajoniem, kuros ir brīvi pašvaldības dzīvokļi, iecerēts pārvietot vairāku kategoriju iedzīvotājus ar garīga rakstura traucējumiem un jauniešus no patversmes. Ap 20 šo cilvēku nonāks Križu mikrorajonā, bet pret šo ieceri ir vietējie iedzīvotāji, kuri jau savākuši vairāk nekā 100 parakstus. Te sajaucies viss - cilvēku tolerances, komunikācijas un izskaidrošanas trūkums, tā radušos situāciju raksturo sociālās nozares speciālisti.
Par izvairīšanos nodokļiem «takšu» biznesā aiztur sešas personas
Valsts policijas (VP) darbinieki aprīlī aizturēja organizētās grupas dalībniekus – sešas personas, kuras, darbojoties saskaņoti un pildot iepriekš sadalītos pienākumus, sniedza taksometra pakalpojumus. Uzņēmums pakalpojumus sniedza kopš 2015.gada novembra un, slēpjot savus patiesos ienākumus, izvairījās no nodokļu nomaksas valstij 570 000 eiro apmērā.
Brīvības iela Cesvainē - rāmums, miers un atmiņas
Lai arī tā ir viena no centrālajām ielām, Brīvības ielai Cesvainē nav dots pilsētas galvenās ielas gods, tas pieder Pils ielai un Rīgas ielai. Brīvības iela te ir jau kopš pagājušā gadsimta piecdesmitajiem gadiem. Te neatrast veikalus vai plaši apmeklētas valsts vai pašvaldības iestādes, šī iela tiešā nozīmē pieder tās iedzīvotājiem. Viena līdzās otrai slejas šeit dzīvojošo mājas.
Bērniem turpmāk jāprasa vecāku atļauja, lai piereģistrētos draugiem.lv
Šodien spēkā stājas Eiropas Savienības Vispārīgā datu aizsardzības regula. Tā likusi pārskatīt personu datu aizsardzības praksi gandrīz visiem, kam ir jebkāda darīšana ar personu informācijas apstrādi. Latvijā viens no uzņēmumiem, kuru datu regula skārusi visvairāk, ir sociālā medija draugiem.lv uzturētāji ''Draugiem Group''. Portāls joprojām ir viena no apmeklētākajām interneta vietnēm Latvijā.
Aizsaules ielā Rīgā iestāda kļavu aleju
Rīgā, Aizsaules ielā pie Meža kapiem, ceturtdien, 24.maijā, iestādītas 64 kļavas, kas iezīmēs ceļu uz Raiņa kapiem un Rīgas Brāļu kapiem, informē Rīgas domē.
Atkal atliek specializēto audžuģimeņu noteikumu tālāku virzīšanu
Noteikumus, kas attiecas uz specializētām ģimenēm, tomēr vēl nenodod valsts sekretāriem, kā iepriekš plānots. Līdz ar to noteikumu iesniegšanas termiņš pārcelts jau otro reizi pēc kārtas. Iepriekš skaļi izskanējis strīds starp Labklājības ministriju un audžuģimeņu apvienību jautājumā tieši par krīzes ģimenēm zīdaiņiem.
Jaunākie
Populārākie
Interesanti