Latvijā
Lidojumi aizliegti uz Luksemburgu un Andoru; pašizolācija nav jāievēro ieceļotājiem no Islandes
Pašizolācija joprojām jāievēro, ieceļojot Latvijā no valstīm, kur 14 dienu kumulatīvais Covid-19 saslimstības rādītājs uz 100 000 iedzīvotāju pārsniedz 50 gadījumus. Līdz ar to bez pašizolācijas ieceļot var no Islandes un no Vatikāna, ar kuru gan Latvijai nav tiešo lidojumu. Savukārt starptautiskie pasažieru pārvadājumi ir aizliegti uz divām valstīm, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) informācija.
Rīga un Pierīgas pašvaldības interešu aizstāvībai veidos alternatīvu Lielo pilsētu asociācijai
No divsimt metru gariem veloceliņu savienojumiem līdz ūdenssaimniecības problēmām, stāvparkiem un tramvaja līniju pagarinājumiem – tik plašs ir tematu loks, par ko jaunā Rīgas vadība intensīvās sarunās apspriežas ar Pierīgas pašvaldībām. Rīgas mērija atklāj, ka labākai sadarbībai ar valdību un likumdevēju plānots veidot jaunu metropoles pašvaldību organizāciju, kas būs konkurente vai alternatīva Latvijas Lielo pilsētu asociācijai.
Zemgalē divu grants ceļu posmos atjaunots segums
Atjaunots grants segums autoceļa Bauska–Aizkraukle (P87) posmā no Bārbeles līdz Krīčiem (28,18.-35,18. km) Vecumnieku novadā un autoceļa Bauska–Linde (P88) posmā no krustojuma ar autoceļu Iecava–Stelpe (P92) līdz Vecumniekiem (18,180.-27,705. km).
Pašvaldības: Attālināto mācību laikā aktuāls ir datoru trūkums visās ģimenēs
Pašvaldības un izglītības iestādes pielāgojas noteiktajiem Covid-19 ierobežojumiem, atsevišķos gadījumos izvēloties maiņu darbu. Paredzot attālinātu mācību turpināšanos, jārisina interneta un datortehnikas pieejamība. Aptaujājot pašvaldības, tā ir problēma gandrīz piektdaļai skolēnu, informēja Latvijas Pašvaldību savienības padomniece izglītības un kultūras jautājumos Ināra Dundure.
CSDD veidotais elektromobiļu uzlādes staciju tīkls aptvers visu valsti
Latvijā šogad par 65% pieaudzis no jauna reģistrēto elektromobiļu skaits. Šobrīd ik dienu vidēji tiek iegādāti divi elektoauto un pa Latvijas ceļiem pārvietojas jau vairāk nekā 1000 šāda tipa transportlīdzekļi. Uzlādes stacijas ir viens no priekšnosacījumiem, lai elektromobiļu skaits arī turpmāk pieaugtu. Gan uzņēmumi, gan arī Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) šobrīd veido uzlādes staciju tīklu, lai elektroauto īpašnieki droši varētu braukt pa visu valsti. 
Rūpnieciskās zvejas aizliegums Burtniekā palīdzēs atjaunot plēsīgo zivju resursus
Burtnieku novada domes novembra sēdē beidzot pielikts punkts jau vairāk nekā desmit gadus ilgušajām diskusijām un strīdiem – turpināt vai aizliegt rūpniecisko zveju Burtnieka ezerā. Pret rūpniecisko zveju iebilda makšķernieki, uzsverot, ka ezerā strauji sarukuši zandartu un līdaku lomi, samazinājies tā saukto „trofeju” zivju daudzums. Šim liegumam, kurš paredzēts ar 2022. gadu, pamatojums ir atjaunot un saglabāt plēsīgo zivju resursus, un līdz ar to arī veicināt, lai Burtnieks kļūtu pievilcīgāks makšķerniekiem un tūristiem.
«Digitālgeitas» lieta būs jāskata no jauna. Kas tiesu sistēmā ir nogājis greizi?
Šoruden tika gaidīts gala spriedums vienā no vērienīgākajām Latvijas politbiznesa prāvām – digitālās televīzijas krimināllietai. Taču tā vietā, lai pieliktu punktu 13 gadus ilgajai tiesvedībai, Augstākā tiesa iepriekšējās instances spriedumu atcēla un lietu nosūtīja jaunai izskatīšanai. Kas tiesu sistēmā ir nogājis greizi, un vai pēc tik gariem tiesāšanās gadiem vispār iespējams taisnīgs iznākums?  
Viņķele pārmet «Brīvajam vilnim» nesadarbošanos ar SPKC; uzņēmums kritiku noraida
Zivju pārstrādes uzņēmums "Brīvais vilnis", kur 77 darbiniekiem atklāta saslimšana ar Covid-19, nav pietiekami sadarbojies ar Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) epidemiologiem un izmeklēšanu, to ceturtdien preses konferencē paziņoja  veselības ministre Ilze Viņķele ("Attīstībai/Par!"). “Brīvā viļņa” vadītājs Arnolds Babris apgalvo – uzņēmums ievērojis ļoti stingras epidemioloģiskās un sanitārās drošības prasības.
Aptauja: Covid-19 dēļ noteiktie ierobežojumi polarizē sabiedrību
Apgrūtinoši, bet vajadzīgi. Tā pavasarī, sākoties pirmajai ārkārtējai situācijai, par valdības noteiktajiem ierobežojumiem vīrusa apkarošanai teica lielākā daļa sabiedrības. Pašlaik jaunas ārkārtējās situācijas apstākļos LTV un pētījumu centra SKDS kopīgi īstenotā aptauja uzrāda – sabiedrības attieksme pret valdība noteiktajiem ierobežojumiem būtiski mainījusies.
Jaunākie
Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt