Latvijā
Krievijas viltvāržiem izdevies sarīkot videosarunu ar Kariņu
(papildināts)
Krievijas viltvāržiem izdevies sarīkot videosarunu ar Kariņu (papildināts)
Krievijas viltvāržu duetam, kas pazīstams kā "Vovans" un "Leksuss", septembrī izdevies sarīkot videosarunu ar toreizējo Latvijas valdības vadītāju Krišjāni Kariņu ("Jaunā Vienotība"). Viņi uzdevušies par augsta līmeņa Āfrikas politiķi, kurš gribējis apspriest situāciju saistībā ar karu Ukrainā un graudu piegādēm.
Rīgā un Pierīgā rada arvien vairāk sadzīves atkritumu; vides aktīvistu ieskatā problēma jārisina val...
Rīgā un Pierīgā rada arvien vairāk sadzīves atkritumu; vides aktīvistu ieskatā problēma jārisina valsts līmenī
Sadzīves atkritumu apjoms Latvijā pieaug straujāk nekā vidēji Eiropas Savienībā (ES). Pagājušajā gadā viens Rīgas un Pierīgas iedzīvotājs radīja vidēji 280 kilogramus nešķirotu sadzīves atkritumu, kas nonāca Getliņu atkritumu poligonā. Tādi ir uzņēmuma "Getliņi Eko" dati. Lai atkritumu daudzumu samazinātu, otrdien uzņēmums atklāja kampaņu. Taču vides aktīvistu biedrībā norādīja, ka problēma būtu jārisina valsts līmenī.
Ukrainai ziedotos autobusus aicina piepildīt ar mantām bumbu patvertnēm
Ukrainai ziedotos autobusus aicina piepildīt ar mantām bumbu patvertnēm
Ceļam uz Černihivu Ukrainā tiek gatavoti desmit "Rīgas satiksmes" autobusi, un ikviens aicināts palīdzēt tos piepildīt ar lietām un mantām, kas noder bumbu patvertnēs. Tie ir gan bērnu autiņi un higiēnas preces, gan siltas segas un drēbes. Bet mazie ukraiņi īpaši priecājas par rotaļlietām, krāsainajiem zīmuļiem un papīru.
Maluzvejniekus nebaida bargie naudas sodi
Maluzvejniekus nebaida bargie naudas sodi
2860 eiro un kriminālsods – tāds sods  būs  maluzvejniekiem par  elektrozveju Gaujas Nacionālajā parkā. Inspektori atzīst – neraugoties uz bargajiem sodiem, maluzvejniecība ne tikai neiet mazumā, bet tiek apzināti uzturēta un apmaksāta.
Sāk labo darbu akciju «Bērnu prieks katrā mājā»
Sāk labo darbu akciju «Bērnu prieks katrā mājā»
Ceturto gadu pēc kārtas tiek organizēta labdarības akcija "Bērnu prieks katrā mājā". Mērķis ir gada nogalē iepriecināt tos bērnus un jauniešus, kuriem dāvināšanas un svētku prieks nav iespējams dažādu dzīves apstākļu dēļ. Biedrība "Laiks jauniešiem" aicina kopā radīt neaizmirstamas svētku brīžus.
Ministre virzīs grozījumus par pašvaldības deputāta mandāta anulēšanu pēc trīs neapmeklētām domes sē...
Ministre virzīs grozījumus par pašvaldības deputāta mandāta anulēšanu pēc trīs neapmeklētām domes sēdēm (papildināts)
Gadījumā, ja pašvaldības deputāts trīs reizes neapmeklē domes sēdi, deputāta mandāts būtu jāzaudē nekavējoties, to anulējot, un to varētu darīt Centrālā vēlēšanu komisija (CVK), intervijā Latvijas Radio pauda vides aizsardzības un reģionālās aizsardzības ministre Inga Bērziņa ("Jaunā Vienotība"). Viņa norādīja, ka virzīs grozījumus likumā par pašvaldības domes deputāta statusu.
VIDEO: Rīgas pili atver sabiedrības apskatei
(papildināts)
VIDEO: Rīgas pili atver sabiedrības apskatei (papildināts)
Valsts prezidenta institūcijai otrdien, 14. novembrī, aprit 101. gadadiena. Stājoties amatā, Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs kā vienu no savas darbības prioritātēm izvirzīja lielāku Valsts prezidenta institūcijas atvērtību Latvijas sabiedrībai. Pēc Rinkēviča iniciatīvas turpmāk Valsts prezidenta oficiālā rezidence – Rīgas pils – būs atvērta ekskursijām.
Tikai klātienē, mēnesi un noteiktā laikā. Kādēļ līdz referendumam par partnerības institūtu varētu a...
Tikai klātienē, mēnesi un noteiktā laikā. Kādēļ līdz referendumam par partnerības institūtu varētu arī nenonākt? (papildināts)
Valsts prezidentam Edgaram Rinkēvičam uz diviem mēnešiem apturot izmaiņas Notariāta likumā, kurā paredz ieviest partnerattiecību institūtu, laika atskaite ir sākusies – Centrālajai vēlēšanu komisijai (CVK) divu mēnešu laikā ir jāorganizē parakstu vākšana referenduma ierosināšanai. Atšķirībā no parakstu vākšanas par 14. Saeimas atlaišanu balsstiesīgajiem par partnerattiecību institūta ieviešanu būs iespēja izteikties vien 30 dienas, turklāt tikai klātienē un noteiktā laikā. Opozīcijas partijas, kas savāca 34 Saeimas deputātu parakstus, lai likumu uz laiku apturētu, vismaz pagaidām masveidīgas vēlētāju aktivitāti veicinošas kampaņas neplāno.
Vecākus Ventspilī vaino nolaidībā pēc divgadīgā dēla saindēšanās ar metadonu
Vecākus Ventspilī vaino nolaidībā pēc divgadīgā dēla saindēšanās ar metadonu
Valsts policija pabeigusi izmeklēšanu kriminālprocesā par cietsirdīgu apiešanos ar mazgadīgo un par smaga miesas bojājuma nodarīšanu aiz neuzmanības. Proti, vecāki, apņemoties ievērot metadona glabāšanas un lietošanas noteikumus, tos neievēroja, kā rezultātā viņu dēls izdzēra šķidrumu, nonākot bezsamaņā, informēja policijā.
Sabiedriskajā apspriešanā 83% dalībnieku atbalsta Baltijā modernākā spa centra būvi Liepājā
Sabiedriskajā apspriešanā 83% dalībnieku atbalsta Baltijā modernākā spa centra būvi Liepājā
Noslēgusies sabiedriskā apspriešana Lietuvas investoru iecerei par 30 miljoniem eiro Liepājā būvēt modernu veselības spa centru. Projekta laikā paredzēts atjaunot arī seno Vannu mājas ēku, ko projektējis slavenais arhitekts Pauls Makss Berči un kas bijusi iecienīta Eiropas un Krievijas aristokrātu atpūtas vieta. Vairāk nekā 80% būvniecības ieceri atbalsta. Daļēji ņemti vērā arī iebildumi, jo paredzēts restaurēt vienu autentisko Vannu mājas istabu, kā arī tiks meklēti risinājumi samazināt jaunbūves augstumu par vairāk nekā vienu metru. 

Vairāk

Svarīgākais šobrīd